systemsettings - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: %1 is an external application and has been automatically launched
lv: „%1“ ir ārēja programma, kas ir automātiski palaista

en: Relaunch %1
lv: Palaist no jauna „%1“

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
lv: Dialoglodziņš

en: Info Center
lv: Informācijas centrs

en: Centralized and convenient overview of system information.
lv: Centralizēts un ērts sistēmas informācijas pārskats

en: System Settings
lv: Sistēmas iestatījumi

en: Central configuration center by KDE.
lv: KDE centrālais konfigurācijas centrs.

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Author
lv: Autors

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Internal module representation, internal module model
lv: Iekšējā moduļu reprezentācija, iekšējais moduļu modelis

en: List all possible modules
lv: Uzskaitīt visus iespējamos moduļus

en: Configuration module to open
lv: Konfigurēt atveramo moduli

en: Arguments for the module
lv: Moduļa argumenti

en: The following modules are available:
lv: Pieejami ir šie moduļi:

en: No description available
lv: Apraksts nav pieejams

en: Reset all current changes to previous values
lv: Atstatīt pašreizējās izmaiņas uz sākotnējām vērtībām

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrollable area
lv: Ritināmais apgabals

en: The current page has unsaved changes.
    Apply the changes or discard them?
lv: Lapa satur nesaglabātas izmaiņas.
    Vai vēlaties pielietot šīs izmaiņas vai tās izmest?

en: Apply Settings
lv: Pielietot izmaiņas

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
lv: Meklēšana neatrada nevienu vienumu

en: Show menu
lv: Rādīt izvēlni

en: Highlight Changed Settings
lv: Iekrāsot izmainītos iestatījumus

[ctx: @option:check the pages being referred to here are System Settings KCMs]
en: Show Inapplicable Pages
lv: Rādīt nepiemērojamās lapas

en: Report a Bug in the Current Page…
lv: Ziņot par kļūdu šajā lapā...

en: Sidebar
lv: Sānu josla

en: Most Used
lv: Visbiežāk izmantots

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
lv: Atrod sistēmas izmaiņu moduļus, kuru nosaukumi vai apraksti atbilst :q:

en: System Information
lv: Sistēmas iestatījumi
