systemsettings - en to mai translation catalogue (9 entries)

en: System Settings
mai: तंत्र विन्यास

en: Maintainer
mai: अनुरक्षक

en: Developer
mai: डेवलपर

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
mai: खोजू

en: Help
mai: मद्दति

en: About %1
mai: %1 केर संबंध में

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
mai: समाद

en: Icon View
mai: चिह्न दृश्य

en: Author
mai: लेखक
