systemsettings - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: System Settings
ms: Tetapan Sistem

en: Maintainer
ms: Penyelenggara

en: Developer
ms: Pemaju

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
ms: Cari

en: Help
ms: Bantuan

en: About %1
ms: Perihal %1

en: Icon View
ms: Pelihat Ikon

en: Author
ms: Pengarang
