systemsettings - en to my translation catalogue (50 entries)

en: Info Center
my: အချက်အလက်စင်တာ

en: Centralized and convenient overview of system information.
my: စစ်စတမ်ဆိုင်ရာအချက်အလက်များ ခြုံငုံမြင်ကွင်း။

en: (c) 2009, Ben Cooksley
my: (c) ၂၀၁၉၊ ဘန်ကွတ်စလေ

en: System Settings
my: စစ်စတမ် ဆက်တင်

en: Central configuration center by KDE.
my: ကေဒီအီးမှ ပေးသော ဗဟိုပြင်ဆင်မှုစင်တာ။

en: Ben Cooksley
my: ဘန်ကွတ်စလေ

en: Maintainer
my: ထိန်းသိမ်းသူ

en: Mathias Soeken
my: မတ်သီရက်ဆိုကန်

en: Developer
my: ပရိုဂရမ်မာ

en: Will Stephenson
my: ဝီလ်စတီဖန်ဆင်

en: Internal module representation, internal module model
my: မော်ဂျူးအတွင်းပိုင်းပုံဖော်မှု၊ မော်ဂျူးအတွင်းပိုင်းမော်ဒယ်

en: List all possible modules
my: ဖြစ်နိုင်သော မော်ဂျူးအကုန်ပြပါ

en: Configuration module to open
my: ဖွင့်ရမည့် ပြင်ဆင်ရေးမော်ဂျူး

en: Arguments for the module
my: မော်ဂျူးအတွက်ပေးချက်များ

en: The following modules are available:
my: အောက်ပါမော်ဂျူးများရရှိနေပါပြီ -

en: No description available
my: ဖော်ပြချက်မရရှိနိုင်ပါ

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
my: ရှာမည်

en: Switch to Icon View
my: အိုင်ကွန်ပြမြင်ကွင်းသို့ပြောင်းမည်

en: Switch to Sidebar View
my: ဘေးတန်းမြင်ကွင်း သို့ပြောင်းမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
my: စစ်စတမ်ဆက်တင်များသည် မည်သည်မြင်ကွင်းမှ ရှာမတွေ့ပါ။ ထို့ကြောင် ဘာမှ ပြစရာမရှိပါ။

en: No views found
my: မြင်ကွင်းများမတွေ့ပါ

en: About Active View
my: သက်ဝင်မြင်ကွင်းအကြောင်း

en: About %1
my: %1 အကြောင်း

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
my: အသုံးပြုထားသော မြင်ကွင်း၏အတွင်းပိုင်းအမည်

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
my: စစ်စတမ်ဆက်တင်များအကြောင်း

en: Contains 1 item | Contains %1 items
my[0]: အိုင်တမ် %1ခု ပါဝင်သည်

en: %1 is an external application and has been automatically launched
my: %1 သည် ပြင်ပအပ္ပလီကေးရှင်းတစ်ခုဖြစ်ပြီး ယင်းကို အလိုအလျောက်လွှင့်တင်ထားခြင်းဖြစ်သည်

en: Relaunch %1
my: %1 ပြန်လွှင့်တင်မည်

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
my: ဒိုင်ယာလော့

en: Reset all current changes to previous values
my: လက်ရှိပြောင်းလဲမှုများအကုန်လုံးကို ယခင်တန်ဖိုးများကို ပြန်ပြောင်းမည်

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
my: လက်ရှိမော်ဂျူး၏ဆက်တင်များ ပြောင်းလဲသွားပြီ။
    ပြောင်းလဲမှုများကို သုံးမှာလား၊ စွန့်ပစ်မှာလား။

en: Apply Settings
my: ဆက်တင်များသက်ရောက်စေမည်

en: Icon View
my: အိုင်ကွန်ပြမြင်ကွင်း

en: Provides a categorized icons view of control modules.
my: ထိန်းချုပ်မော်ဂျူးများ၏ အမျိုးခွဲထားသော အိုင်ကွန်ပြမြင်ကွင်း ပေးသည်။

en: Author
my: ရေးသားသူ

en: All Settings
my: ဆက်တင်များအားလုံး

en: Keyboard Shortcut: %1
my: ကီးဘုတ်ဖြတ်လမ်း - %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
my: :q: နှင့် အမည် သို့မဟုတ် ဖော်ပြချက်နှင့် ကိုက်ညီသော စစ်စတမ်ဆက်တင်မော်ဂျူးများ ရှာဖွေမည်။

en: System Information
my: စစ်စတမ်ဆိုင်ရာ အချက်အလက်

en: Show intro page
my: မိတ်ဆက်စာမျက်နှာပြမည်

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
my: သင်၏ရှာဖွေမှုနှင့်ကိုက်ညီသော အိုင်တမ်များမတွေ့ပါ

en: Show menu
my: မီနူးပြမည်

en: Plasma
my: ပလက်စမာ

en: Sidebar View
my: ဘေးတန်း မြင်ကွင်း

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
my: ထိန်းချုပ်မော်ဂျူးများအတွက် အမျိုးခွဲဘေးတန်း ပေးသည်။

en: (c) 2017, Marco Martin
my: (c) ၂၀၁၇၊ မာကိုမာတင်

en: Marco Martin
my: မာကိုမာတင်

en: Sidebar
my: ဘေးတန်း

en: Most Used
my: အသုံးများဆုံး
