systemsettings - en to nb translation catalogue (46 entries)

en: Info Center
nb: Informasjonssenter

en: Centralized and convenient overview of system information.
nb: Sentralisert og praktisk oversikt over systeminformasjon.

en: (c) 2009, Ben Cooksley
nb: © 2009 Ben Cooksley

en: System Settings
nb: Systeminnstillinger

en: Central configuration center by KDE.
nb: Sentralt oppsettssenter for KDE

en: Maintainer
nb: Vedlikeholder

en: Developer
nb: Utvikler

en: Internal module representation, internal module model
nb: Intern modulrepresentasjon, intern modulmodell

en: List all possible modules
nb: List opp alle mulige moduler

en: Configuration module to open
nb: Oppsettsmodul som skal åpnes

en: Arguments for the module
nb: Argumenter for modulen

en: The following modules are available:
nb: Følgende moduler er tilgjengelige:

en: No description available
nb: Ingen beskrivelse tilgjengelig

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
nb: Søk

en: Switch to Icon View
nb: Bytt til ikonvisning

en: Switch to Sidebar View
nb: Bytt til sidestolpe-visning

en: Highlight Changed Settings
nb: Uthev endrede innstillinger

en: Report a Bug in the Current Page…
nb: Rapporter om feil på denne siden…

en: Help
nb: Hjelp

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
nb: Systeminnstillinger klarte ikke å finne noen visning, så det er ingenting å vise.

en: No views found
nb: Fant ingen visninger

en: About Active View
nb: Om den aktive visninga

en: About %1
nb: Om %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
nb: Internt navn for den brukte visningen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
nb: Om Systeminnstillinger

en: Contains 1 item | Contains %1 items
nb[0]: <i>Inneholder 1 element</i>
nb[1]: <i>Inneholder %1 elementer</i>

en: %1 is an external application and has been automatically launched
nb: %1 er et eksternt program og er blitt startet automatisk

en: Relaunch %1
nb: Start %1 på nytt

en: Reset all current changes to previous values
nb: Tilbakestill alle nåværende endringer til forrige verdier

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
nb: Innstillingene for gjeldende modul er endret.
    Skal endringene brukes eller avvises?

en: Apply Settings
nb: Ta i bruk endringer

en: Icon View
nb: Ikonvisning

en: Provides a categorized icons view of control modules.
nb: Gir en kategori-basert ikonvisning av styringsmodulene.

en: Author
nb: Utvikler

en: All Settings
nb: Alle innstillinger

en: Keyboard Shortcut: %1
nb: Tastatursnarvei: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
nb: Finner systemoppsettsmoduler med navn eller beskrivelse som passer med :q:

en: System Information
nb: Systeminformasjon

en: Show intro page
nb: Vis hurtiginnstillinger

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
nb: Fant ingen treff på det søket

en: Show menu
nb: Vis menylinje

en: Sidebar View
nb: Sidestolpe-visning

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
nb: En kategoribasert ikonvisning av kontrollmodulene.

en: (c) 2017, Marco Martin
nb: © 2017 Marco Martin

en: Sidebar
nb: Sidestolpe

en: Most Used
nb: Mest brukte
