systemsettings - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: Info Center
nl: Informatiecentrum

en: Centralized and convenient overview of system information.
nl: Gecentraliseerd en prettig overzicht van systeeminformatie.

en: System Settings
nl: Systeeminstellingen

en: Central configuration center by KDE.
nl: Hoofdconfiguratiecentrum door KDE.

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Internal module representation, internal module model
nl: Interne modulerepresentatie, interne modulemodel

en: List all possible modules
nl: Lijst met alle mogelijke modules

en: Configuration module to open
nl: Configuratiemodule om te openen

en: Arguments for the module
nl: Argumenten voor de module

en: The following modules are available:
nl: De volgende modules zijn beschikbaar:

en: No description available
nl: Geen beschrijving beschikbaar

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
nl: Zoeken

en: Switch to Icon View
nl: Naar pictogramweergave omschakelen

en: Switch to Sidebar View
nl: Naar zijbalkweergave omschakelen

en: Highlight Changed Settings
nl: Gewijzigde instellingen accentueren

en: Report a Bug in the Current Page…
nl: Een bug in de huidige pagina rapporteren…

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
nl: Systeeminstellingen kon geen weergaven vinden en dus is er niets weer te geven.

en: No views found
nl: Geen weergaven gevonden

en: About Active View
nl: Info over de actieve weergave

en: About %1
nl: Info over %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
nl: Interne naam voor de gebruikte weergave

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
nl: Info over systeeminstellingen

en: Contains 1 item | Contains %1 items
nl[0]: Bevat 1 item
nl[1]: Bevat %1 items

en: %1 is an external application and has been automatically launched
nl: %1 is een extern programma en is automatisch opgestart

en: Relaunch %1
nl: %1 opnieuw opstarten

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
nl: Dialoog

en: Reset all current changes to previous values
nl: Alle huidige instellingen naar de voorgaande waarden herstellen

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
nl: Er zijn zijn instellingen gewijzigd in deze module.
    Wilt u deze wijzigingen toepassen of negeren?

en: Apply Settings
nl: Instellingen toepassen

en: Icon View
nl: Pictogramweergave

en: Provides a categorized icons view of control modules.
nl: Levert een gecategoriseerde pictogramweergave van besturingsmodulen.

en: Author
nl: Auteur

en: All Settings
nl: Alle instellingen

en: Keyboard Shortcut: %1
nl: Sneltoets: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
nl: Vind systeeminstellingmodules waarvan namen of beschrijvingen overeenkomen :q:

en: System Information
nl: Systeeminformatie

en: Show intro page
nl: Introductiepagina tonen

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
nl: Geen overeenkomende items met uw zoekopdracht

en: Show menu
nl: Menu tonen

en: Sidebar View
nl: Zijbalkweergave

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
nl: Levert een gecategoriseerde zijbalk voor besturingsmodulen.

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Most Used
nl: Meest gebruikt
