systemsettings - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: Info Center
pl: Ośrodek informacji

en: Centralized and convenient overview of system information.
pl: Skupiony w jednym miejscu i wygodny przegląd danych o systemie.

en: System Settings
pl: Ustawienia systemowe

en: Central configuration center by KDE.
pl: Główny ośrodek ustawień w ramach KDE.

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: Developer
pl: Programista

en: Internal module representation, internal module model
pl: Reprezentacja modułów, model modułów

en: List all possible modules
pl: Pokaż wszystkie możliwe moduły

en: Configuration module to open
pl: Moduł ustawień do otworzenia

en: Arguments for the module
pl: Argumenty dla modułu

en: The following modules are available:
pl: Dostępne są następujące moduły:

en: No description available
pl: Nie ma żadnego

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
pl: Szukaj

en: Switch to Icon View
pl: Przestaw na widok ikon

en: Switch to Sidebar View
pl: Przestaw na widok paska bocznego

en: Highlight Changed Settings
pl: Podświetl zmienione ustawienia

en: Report a Bug in the Current Page…
pl: Zgłoś błąd na bieżącej stronie...

en: Help
pl: Pomoc

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
pl: Nie udało się znaleźć żadnego widoku, więc nie można nic pokazać.

en: No views found
pl: Brak widoków

en: About Active View
pl: O aktywnym widoku

en: About %1
pl: O %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
pl: Wewnętrzna nazwa używanego widoku

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
pl: O Ustawieniach systemowych

en: Contains 1 item | Contains %1 items
pl[0]: Zawiera 1 rzecz
pl[1]: Zawiera %1 rzeczy
pl[2]: Zawiera %1 rzeczy

en: %1 is an external application and has been automatically launched
pl: %1 jest programem zewnętrznym, uruchomionym automatycznie

en: Relaunch %1
pl: Uruchom ponownie %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
pl: Okno

en: Reset all current changes to previous values
pl: Wycofaj wszystkie zmiany

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
pl: Ustawienia w bieżącym module uległy zmianie.
    Zastosować czy porzucić zmiany?

en: Apply Settings
pl: Wprowadzanie zmian

en: Icon View
pl: Widok ikon

en: Provides a categorized icons view of control modules.
pl: Udostępnia widok ikon modułów sterowania w podziale na kategorie.

en: Author
pl: Autor

en: All Settings
pl: Wszystkie ustawienia

en: Keyboard Shortcut: %1
pl: Skrót klawiszowy: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
pl: Znajduje moduły ustawień systemowych, których nazwa lub opis pasuje do :q:

en: System Information
pl: Szczegóły systemu

en: Show intro page
pl: Pokaż stronę powitalną

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
pl: Nic nie pasuje do tego czego szukasz

en: Show menu
pl: Pokaż menu

en: Plasma
pl: Plazma

en: Sidebar View
pl: Widok paska bocznego

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
pl: Dostarcza pasek boczny dla modułów sterowania w podziale na kategorie.

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Most Used
pl: Najczęściej używane
