systemsettings - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Info Center
sk: Informačné centrum

en: Centralized and convenient overview of system information.
sk: Centralizovaný a pohodlný prehľad systémových informácií.

en: System Settings
sk: Systémové nastavenia

en: Central configuration center by KDE.
sk: Hlavné ovládacie centrum od KDE.

en: Maintainer
sk: Správca

en: Developer
sk: Vývojár

en: Internal module representation, internal module model
sk: Reprezentácia interného modulu, model interného modulu

en: List all possible modules
sk: Vypísať všetky možné moduly

en: Configuration module to open
sk: Konfiguračný modul na otvorenie

en: Arguments for the module
sk: Argumenty pre modul

en: The following modules are available:
sk: K dispozícii sú nasledovné moduly:

en: No description available
sk: Popis nie je k dispozícii

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
sk: Hľadať

en: Switch to Icon View
sk: Zobrazenie s ikonami

en: Switch to Sidebar View
sk: Pohľad bočného panelu

en: Highlight Changed Settings
sk: Zvýrazniť zmenené nastavenia

en: Report a Bug in the Current Page…
sk: Nahlásiť chybu na aktuálnej stránke...

en: Help
sk: Pomocník

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
sk: Nepodarilo sa nájsť žiadne zobrazenie, a preto nie je čo zobraziť.

en: No views found
sk: Nenájdené žiadne zobrazenie

en: About Active View
sk: O aktívnom zobrazení

en: About %1
sk: O %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
sk: Interný názov pre použité zobrazenie

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
sk: O Systémových nastaveniach

en: Contains 1 item | Contains %1 items
sk[0]: Obsahuje 1 položku
sk[1]: Obsahuje %1 položky
sk[2]: Obsahuje %1 položiek

en: %1 is an external application and has been automatically launched
sk: %1 je externá aplikácia, ktorá bola automaticky spustená

en: Relaunch %1
sk: Znovu spustiť %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
sk: Dialóg

en: Reset all current changes to previous values
sk: Obnoviť všetky aktuálne zmeny do predchádzajúcich hodnôt

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
sk: Nastavenie aktuálneho modulu sa zmenilo.
    Chcete zmeny použiť, alebo ich zahodiť?

en: Apply Settings
sk: Použiť nastavenie

en: Icon View
sk: Zobrazenie s ikonami

en: Provides a categorized icons view of control modules.
sk: Poskytuje zobrazenie modulov s ikonami rozdelené podľa kategórií.

en: Author
sk: Autor

en: All Settings
sk: Všetky nastavenia

en: Keyboard Shortcut: %1
sk: Klávesová skratka: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
sk: Nájde moduly systémových nastavení, ktorých názvy alebo popisy sa zhodujú s :q:

en: System Information
sk: Systémové informácie

en: Show intro page
sk: Zobraziť úvodnú stránku

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
sk: Žiadne položky nevyhovujú hľadaniu

en: Show menu
sk: Zobraziť ponuku

en: Sidebar View
sk: Pohľad bočného panelu

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
sk: Poskytuje zobrazenie modulov s ikonami rozdelené podľa kategórií.

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Most Used
sk: Najpoužívanejšie
