systemsettings - en to sl translation catalogue (46 entries)

en: Info Center
sl: Info center

en: Centralized and convenient overview of system information.
sl: Centraliziran in priročen pregled sistemskih informacij.

en: (c) 2009, Ben Cooksley
sl: © 2009, Ben Cooksley

en: System Settings
sl: Sistemske nastavitve

en: Central configuration center by KDE.
sl: Nastavitveno središče s strani KDE.

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Developer
sl: Razvijalec

en: Internal module representation, internal module model
sl: Predstavitev notranjih modulov, model notranjih modulov

en: List all possible modules
sl: Izpiši vse možne module

en: Configuration module to open
sl: Nastavitveni modul za odpiranje

en: Arguments for the module
sl: Argumenti modula

en: The following modules are available:
sl: Na voljo so naslednji moduli:

en: No description available
sl: Ni na voljo opisa

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
sl: Poišči

en: Switch to Icon View
sl: Preklopi na ikonski pogled

en: Switch to Sidebar View
sl: Preklopi na pogled stranske vrstice

en: Highlight Changed Settings
sl: Osvetli spremenjene nastavitve

en: Report a Bug in the Current Page…
sl: Poročaj o napaki na trenutni strani…

en: Help
sl: Pomoč

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
sl: Program Nastavitve sistema ni našel nobenih pogledov, zato ni mogoče ničesar prikazati.

en: No views found
sl: Ni najdenih pogledov

en: About Active View
sl: O dejavnem pogledu

en: About %1
sl: O %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
sl: Notranje ime uporabljenega pogleda

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
sl: O Sistemske nastavitve

en: Contains 1 item | Contains %1 items
sl[0]: Vsebuje %1 predmet
sl[1]: Vsebuje %1 predmeta
sl[2]: Vsebuje %1 predmete
sl[3]: Vsebuje %1 predmetov

en: %1 is an external application and has been automatically launched
sl: %1 je zunanji program in je bil samodejno zagnan

en: Relaunch %1
sl: Znova zaženi %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
sl: Pogovorno okno

en: Reset all current changes to previous values
sl: Ponastavi vse trenutne spremembe na prejšnje vrednosti

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
sl: Nastavitve trenutnega modula so se spremenile.
    Ali želite spremembe uveljaviti ali zavreči?

en: Apply Settings
sl: Uveljavi nastavitve

en: Icon View
sl: Ikonski pogled

en: Provides a categorized icons view of control modules.
sl: Ponuja ikonski pogled nadzornih modulov.

en: Author
sl: Avtor

en: All Settings
sl: Vse nastavitve

en: Keyboard Shortcut: %1
sl: Tipkovna bližnjica: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
sl: Najdi module nastavitev sistema kateri imena ali opisi se ujemajo s :q:

en: System Information
sl: Informacije o sistemu

en: Show intro page
sl: Prikaži uvodno stran

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
sl: Za vaše iskanje ni nobenega zadetka

en: Show menu
sl: Prikaži meni

en: Sidebar View
sl: Pogled stranske vrstice

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
sl: Ponuja kategorizirano stransko vrstico za nadzorne module.

en: Sidebar
sl: Stranska vrstica

en: Most Used
sl: Najbolj uporabljeni
