systemsettings - en to sr translation catalogue (44 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbViewStyle)
en: View Style
sr: Стил приказа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ChTooltips)
en: Show detailed tooltips
sr: Детаљни облачићи

en: (c) 2009, Ben Cooksley
sr: © 2009, Бен Куксли

en: Ben Cooksley
sr: Бен Куксли

en: Maintainer
sr: Одржавалац

en: Mathias Soeken
sr: Матијас Секен

en: Developer
sr: Програмер

en: Will Stephenson
sr: Вил Стивенсон

en: Internal module representation, internal module model
sr: Унутрашње представљање модула, унутрашњи модел модула

en: System Settings
sr: Системске поставке

en: Central configuration center by KDE.
sr: Централно место за подешавање из КДЕ‑а.

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
sr: Претрага

en: Help
sr: Помоћ

en: About Active Module
sr: О активном модулу

[ctx: General config for System Settings]
en: General
sr: Опште

en: System Settings was unable to find any views, and hence nothing is available to configure.
sr: Не може се наћи ниједан приказ за Системске поставке, стога ништа није доступно за подешавање.

en: No views found
sr: Нема ниједног приказа

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
sr: Не може се наћи ниједан приказ за Системске поставке, стога нема ничег за приказивање.

en: About Active View
sr: О активном приказу

en: About %1
sr: О %1|/|О $[дат %1]

note: i18n: ectx: label, entry (ShowToolTips), group (Main)
en: Determines whether detailed tooltips should be used
sr: Одређује да ли се приказују детаљни облачићи

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
sr: Унутрашње име за коришћени приказ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
sr: О Системским поставкама

en: Contains 1 item | Contains %1 items
sr[0]: Садржи %1 ставку
sr[1]: Садржи %1 ставке
sr[2]: Садржи %1 ставки
sr[3]: Садржи једну ставку

en: %1 is an external application and has been automatically launched
sr: %1 је спољашњи програм и аутоматски је покренут

en: Relaunch %1
sr: Покрени поново %1|/|Покрени поново $[аку %1]

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
sr: Дијалог

en: Reset all current changes to previous values
sr: Вратите све текуће измене на претходне вредности.

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
sr: Поставке текућег модула су измењене.
    Желите ли да примените или одбаците измене?

en: Apply Settings
sr: Примена поставки

en: Icon View
sr: Приказ иконица|/|$[својства дат 'Приказу иконица']

en: Provides a categorized icons view of control modules.
sr: Пружа приказ контролних модула по категоризованим иконицама.

en: Author
sr: Аутор

en: All Settings
sr: Све поставке

en: Keyboard Shortcut: %1
sr: Пречица с тастатуре: %1

en: Most used module number %1
sr: Најкоришћенији модул број %1

en: Back
sr: Назад

en: Sidebar View
sr: Приказ бочне траке

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
sr: Пружа приказ контролних модула у бочној траци по категоријама.

en: (c) 2017, Marco Martin
sr: © 2017, Марко Мартин

en: Marco Martin
sr: Марко Мартин

en: Sidebar
sr: Бочна трака

en: Most Used
sr: Најкоришћеније

en: <i>Contains 1 item</i> | <i>Contains %1 items</i>
sr[0]: <i>Садржи %1 ставку</i>
sr[1]: <i>Садржи %1 ставке</i>
sr[2]: <i>Садржи %1 ставки</i>
sr[3]: <i>Садржи једну ставку</i>
