systemsettings - en to tg translation catalogue (43 entries)

en: Info Center
tg: Маркази иттилоотӣ

en: (c) 2009, Ben Cooksley
tg: (c) 2009, Бэн Куксли (Ben Cooksley)

en: System Settings
tg: Танзимоти низом

en: Central configuration center by KDE.
tg: Маркази идоракунии низоми KDE.

en: Ben Cooksley
tg: Бэн Куксли (Ben Cooksley)

en: Maintainer
tg: Муассис

en: Mathias Soeken
tg: Матиас Сойкен (Mathias Soeken)

en: Developer
tg: Барномасоз

en: Will Stephenson
tg: Вил Стефенсон (Will Stephenson)

en: Internal module representation, internal module model
tg: Намояндагии дохилии модул, намунаи дохилии модул

en: List all possible modules
tg: Рӯйхати ҳамаи модулҳои имконпазир

en: The following modules are available:
tg: Модулҳои зерин дастрасанд:

en: No description available
tg: Ягон тавсиф нест

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
tg: Ҷустуҷӯ

en: Help
tg: Кумак

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
tg: Барномаи танзимоти низом ягон намудро ёфт карда натавонист, бинобар ин ягон чиз барои намоиш дастрас нест.

en: No views found
tg: Ягон намуд ёфт нашуд

en: About Active View
tg: Дар бораи намуди фаъол

en: About %1
tg: Дар бораи %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
tg: Номи дохилӣ барои намуди истифодашаванда

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
tg: Дар бораи танзимоти низом

en: Contains 1 item | Contains %1 items
tg[0]: Дорои 1 мавод мебошад
tg[1]: Дорои %1 мавод мебошад

en: %1 is an external application and has been automatically launched
tg: %1 барномаи берунӣ аст ва ба таври худкор ба кор дароварда шуд

en: Relaunch %1
tg: Аз нав ба кор даровардани %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
tg: Равзанаи гуфтугӯ

en: Reset all current changes to previous values
tg: Бозсозӣ кардани ҳамаи тағйироти ҷорӣ ба қиматҳои пешин

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
tg: Танзимоти модули ҷорӣ тағйир ёфт.
    Шумо мехоҳед, ки тағйиротро татбиқ ё рад кунед?

en: Apply Settings
tg: Татбиқ кардани танзимот

en: Icon View
tg: Намуди нишонаҳо

en: Provides a categorized icons view of control modules.
tg: Модулҳои идоракуниро дар намуди нишонаҳои мураттабшуда нишон медиҳад.

en: Author
tg: Муаллиф

en: All Settings
tg: Ҳамаи танзимот

en: Keyboard Shortcut: %1
tg: Миёнбурҳои клавиатура: %1

en: Show intro page
tg: Нишон додани саҳифаи муқаддимавӣ

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
tg: Ягон мавод ба ҷустуҷӯи шумо мувофиқат намекунад

en: Show menu
tg: Нишон додани феҳрист

en: Plasma
tg: Плазма

en: Sidebar View
tg: Намуди навори ҷонибӣ

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
tg: Модулҳои идоракуниро дар намуди навори ҷонибии мураттабшуда нишон медиҳад.

en: (c) 2017, Marco Martin
tg: (c) 2017, Марко Мартин (Marco Martin)

en: Marco Martin
tg: Марко Мартин (Marco Martin)

en: Sidebar
tg: Навори ҷонибӣ

en: Most Used
tg: Истифодашавандаи зиёдтарин
