systemsettings - en to tr translation catalogue (45 entries)

en: Info Center
tr: Bilgi Merkezi

en: Centralized and convenient overview of system information.
tr: Merkezi ve kullanışlı sistem bilgilerine genel bakış.

en: System Settings
tr: Sistem Ayarları

en: Central configuration center by KDE.
tr: KDE ana yapılandırma merkezi.

en: Maintainer
tr: Projeyi Sürdüren

en: Developer
tr: Geliştirici

en: Internal module representation, internal module model
tr: İç modül temsili, iç modül modeli

en: List all possible modules
tr: Kullanılabilir tüm modülleri listele

en: Configuration module to open
tr: Açılacak yapılandırma modülü

en: Arguments for the module
tr: Modül argümanları

en: The following modules are available:
tr: Aşağıdaki modüller kullanılabilir:

en: No description available
tr: Kullanılabilir açıklama yok

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
tr: Ara

en: Switch to Icon View
tr: Simge Görünümüne Geç

en: Switch to Sidebar View
tr: Kenar Çubuğu Görünümüne Geç

en: Highlight Changed Settings
tr: Değişen Ayarları Vurgula

en: Report a Bug in the Current Page…
tr: Geçerli Sayfada Bir Hata Bildir…

en: Help
tr: Yardım

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
tr: Sistem Ayarları hiçbir görünüm bulamadı, yapılandırılacak bir şey yok.

en: No views found
tr: Görünüm bulunamadı

en: About Active View
tr: Etkin Görünüm Hakkında

en: About %1
tr: %1 Hakkında

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
tr: Kullanılan görünümün iç adı

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
tr: Sistem Ayarları Hakkında

en: Contains 1 item | Contains %1 items
tr[0]: 1 öge içerir
tr[1]: %1 öge içerir

en: %1 is an external application and has been automatically launched
tr: %1, bir dış uygulamadır ve otomatik olarak açılır. Bir sorun durumunda aşağıdaki düğmeyi kullanarak yeniden açabilirsiniz

en: Relaunch %1
tr: Yeniden Aç: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
tr: Pencere

en: Reset all current changes to previous values
tr: Yapılan tüm değişiklikleri önceki değerlere döndür

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
tr: Etkin modülde kaydedilmemiş değişiklikler var.
    Değişiklikleri kaydetmek mi veya yok saymak mı istiyorsunuz?

en: Apply Settings
tr: Ayarları Uygula

en: Icon View
tr: Simge Görünümü

en: Provides a categorized icons view of control modules.
tr: Denetim modüllerinin kategorilendirilmiş bir görünümünü sağlar.

en: Author
tr: Yazar

en: All Settings
tr: Tüm Ayarlar

en: Keyboard Shortcut: %1
tr: Klavye Kısayolu: %1

en: Finds system settings modules whose names or descriptions match :q:
tr: Adları veya açıklamaları :q: ile eşleşen sistem ayarları modüllerini bulur:

en: System Information
tr: Sistem Bilgisi

en: Show intro page
tr: Giriş sayfasını göster

[ctx: A search yielded no results]
en: No items matching your search
tr: Aramanızla eşleşen bir öge yok

en: Show menu
tr: Menüyü göster

en: Sidebar View
tr: Kenar Çubuğu Görünümü

en: Provides a categorized sidebar for control modules.
tr: Denetim modülleri için kategorilendirilmiş bir kenar çubuğu sağlar.

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Most Used
tr: En Çok Kullanılan
