systemsettings - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: System Settings
ug: سىستېما تەڭشەكلىرى

en: Maintainer
ug: مەسئۇل كىشى

en: Developer
ug: ئىجادىيەتچى

en: Internal module representation, internal module model
ug: ئىچكى بۆلەكنىڭ چۈشەندۈرۈلۈشى، ئىچكى بۆلەكنىڭ مودېلى

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
ug: ئىزدە

en: Help
ug: ياردەم

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
ug: سىستېما تەڭشىكى ھېچقانداق كۆرۈنۈشلەرنى تاپالمىدى. شۇڭا كۆرسىتىش ئېلىپ بارغىلى بولمايدۇ.

en: No views found
ug: كۆرۈنۈشلەر تېپىلمىدى

en: About Active View
ug: ئاكتىپ كۆرۈنۈش ھەققىدە

en: About %1
ug: %1 ھەققىدە

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
ug: ئىشلىتىلگەن كۆرۈنۈشنىڭ ئىچكى ئاتى.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
ug: سىستېما تەڭشەكلىرى ھەققىدە

en: %1 is an external application and has been automatically launched
ug: %1 سىرتقى پروگرامما بولۇپ ئاپتوماتىك ئىجرا قىلىنغان

en: Relaunch %1
ug: قايتا ئىجرا قىل %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
ug: سۆزلەشكۈ

en: Reset all current changes to previous values
ug: ئالدىنقى قېتىمقى قىممەتلىرىگە قايتۇر

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
ug: نۆۋەتتىكى بۆلەكنىڭ تەڭشىكى ئۆزگەرتىلدى.
    ئۆزگەرتىشنى ساقلامسىز ياكى تاشلىۋېتەمسىز؟

en: Apply Settings
ug: تەڭشەك قوللان

en: Icon View
ug: سىنبەلگە كۆرۈنۈش

en: Provides a categorized icons view of control modules.
ug: تىزگىنلەش بۆلەكلىرىنىڭ كاتېگورىيەگە ئايرىلغان، سىنبەلگىلىك كۆرۈنۈشىنى تەمىنلەيدۇ.

en: Author
ug: ئاپتور

en: Keyboard Shortcut: %1
ug: ھەرپتاختا تېزلەتمىسى: %1
