systemsettings - en to wa translation catalogue (23 entries)

en: (c) 2009, Ben Cooksley
wa: © 2009, Ben Cooksley

en: System Settings
wa: Apontiaedjes do sistinme

en: Maintainer
wa: Mintneu

en: Developer
wa: Programeu

en: Internal module representation, internal module model
wa: Riprezintaedje do dvintrin module, modele do dvintrin module

[ctx: Search through a list of control modules]
en: Search
wa: Trover

en: Help
wa: Aidance

en: System Settings was unable to find any views, and hence has nothing to display.
wa: Apontiaedjes do sistinme n' a nén sepou trover d' vuwe et d' abôrd n' a rén a håyner.

en: No views found
wa: Nole vuwe di trovêye

en: About Active View
wa: Åd fwait del vuwe en alaedje

en: About %1
wa: Åd fwait di %1

note: i18n: ectx: label, entry (ActiveView), group (Main)
en: Internal name for the view used
wa: Divintrin no pol vuwe d' eployeye

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: About System Settings
wa: Åd fwait d' Apontiaedjes do sistinme

en: %1 is an external application and has been automatically launched
wa: %1 est on dfoûtrin programe eyet il a stî enondé otomaticmint

en: Relaunch %1
wa: Renonder %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExternalModule)
en: Dialog
wa: Purnea di dvize

en: Reset all current changes to previous values
wa: Rimete tos les candjmints do moumint come il estént dvant

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
wa: Les apontiaedjes do module do moumint ont candjî.
    Voloz vs mete en ouve les candjmint oudonbén les rovyî?

en: Apply Settings
wa: Mete apontiaedjes en ouve

en: Icon View
wa: Vuwe èn imådjetes

en: Provides a categorized icons view of control modules.
wa: Dene ene vuwe ène imådjetes des modules di controle.

en: Author
wa: Oteur

en: Keyboard Shortcut: %1
wa: Rascourti taprece: %1
