The Tor Project - en to az translation catalogue (61 entries)

en: You must run this application as root
az: Bu aplikasiyanı əsas olaraq istifadə etməlisən

en: Extracting live image to the target device...
az: Nişanlanmış ötürücüyə canlı şəklin çıxarılması...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
az: Ötürücüyə %(speed)d MB/sec sürəti ilə yazdı

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
az: Bu sərəncamın yerinə yetirilməsində problemlər var idi: `%(command)s`.
    Problem haqqında daha ətraflı məlumata '%(filename)s' faylında baxa bilərsən.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
az: CanlıCD şəklinin SHA1 məbləğinin yoxlanışı...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
az: CanlıCD şəklinin SHA256 məbləğinin yoxlanışı...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
az: Xəta: Canlı CD-in SHA1-i xətalıdır. Sən bu proqramı yoxlama çekini ötürmək üçün --noyoxlama arqumenti ilə işlədə bilərsən.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
az: Tanınmayan ISO, məbləğin yoxlanışı ötürülür

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
az: Ötürücüdə kifayət qədər boş yer yoxdur.
    %dMD ISO + %dMB sahə > %dMB boş yer

en: Creating %sMB persistent overlay
az: Daimi %sMB yerin yaradılması

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
az: %(infile)s faylının %(outfile)s faylına köçürülməsi alınmadı: %(message)s

en: Removing existing Live OS
az: Mövcud Canlı OS-in xaric edilməsi

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
az: %(file)s chmod uğursuzdur: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
az: Əvvəlki CanlıOS-dan faylın çıxarılması alınmır: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
az: Əvvəlki CanlıOS-dən kataloqin çıxarılması alınmır: %(message)s

en: Cannot find device %s
az: %s ötürücüsü tapılmır

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
az: %(device)s üzərinə yazılma alınmadı, ötürülür.

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
az: %(device)s nişanlanmış ötürücünün bəzi bölmələri quraşdırılmışdır. Qurşadırılma prosesi başlanmazdan əvvəl onlar geri quraşdırılacaqlar.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
az: Bilinməyən fayl sistemi. Cihazının yenidən formatlanmağa ehtiyacı ola bilər.

en: Unsupported filesystem: %s
az: Dəstəklənməyən fayl sistemi: %s

en: Unable to mount device: %(message)s
az: Ötürücünün quraşdırılması alınmır: %(message)s

en: No mount points found
az: Quraşdırılan nöqtələr tapılmadı

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
az: '%(device)s' üçün ötürücünün_yenidən quraşdırılması

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
az: '%(device)s' üzərində quraşdırılmış fayl sisteminin geri quraşdırılması

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
az: '%(udi)s'-nin '%(device)s' üzərində geri quraşdırılması

en: Mount %s exists after unmounting
az: %s-in quraşdırılması quraşdırılmanın olmamasından sonra mövcud olur

en: Partitioning device %(device)s
az: %(device)s bölmə ötürücüsü

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
az: Dəstəklənməyən '%(device)s' ötürücüsü, problemi mütləq bölüş.

en: Trying to continue anyway.
az: Heç nəyə baxmayaraq davam etməyə cəhd edilir.

en: Verifying filesystem...
az: Fayl sisteminin yoxlanışı...

en: Unable to change volume label: %(message)s
az: Səs səviyyəsinin dəyişilməsi uğursuzdur: %(message)s

en: Installing bootloader...
az: Yükləyicinin quraşdırılması...

en: Removing %(file)s
az: %(file)s xaric edilməsi

en: %s already bootable
az: %s artıq yüklənəbiləndir

en: Unable to find partition
az: Hər hansı bölmə tapılmır

en: Formatting %(device)s as FAT32
az: %(device)s-ın FAT32 kimi formatlanması

en: Resetting Master Boot Record of %s
az: %s üçün Master Yükləmə Qeydinin Sıfırlanması

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
az: Ötürücüdə qısaqapanma var, MBR yenilənməsini ötürür

en: Calculating the SHA1 of %s
az: %s üçün SHA1 hesablanması

en: Synchronizing data on disk...
az: Diskdəki məlumatın sinxronlaşdırılması...

en: Error probing device
az: Ötürücünün tədqiqat xətası

en: Unable to find any supported device
az: Hər hansı dəstək ötürücüsü tapılmır

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
az: USB açarının FAT fayl sistemi ilə daxil edildiyindən və formatlandığından əmin ol

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
az: Dəstəklənməyən fayl sistemi: %s
    Lütfən USB açarını FAT fayl sistemi vasitəsilə arxivləşdirib formatla.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
az: Win32_LogicalDisk əldə edilə bilmir; win32com sorğusu heç bir nəticə vermədi

en: Cannot find
az: Tapılmadı

en: Unknown release: %s
az: Bilinməyən buraxılış: %s

en: Downloading %s...
az: %s yüklənməsi...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
az: Xəta: Ötürücün üçün etiket təyin və ya UUID əldə edə bilmir. Davam etmək mümkün deyil.

en: Installation complete! (%s)
az: Quraşdırma tamamlandı! (%s)

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
az: Təhlükə: Bu qurğu Administrator tərəfindən işlədilməlidir. Bunu etmək üçün işarənin üzrəində sağ düyməni sıx və "Properties" seçimini et. "Compatibility tab" başlığı altında "Run this program as an administrator"qutusunu işarələ.

en: Refreshing releases...
az: Buraxılışların yenilənməsi...

en: Releases updated!
az: Buraxılışlar yeniləndi!

en: Installation complete!
az: Quraşdırma tamamlandı!

en: Unable to mount device
az: Ötürücünün quraşdırılması alınmır

en: Download complete!
az: Yükləmə sona çatdı!

en: Download failed:
az: Yükləmə alınmadı:

en: You can try again to resume your download
az: Yükləməni davam etdirmək üçün yenidən cəhd edə bilərsən

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
az: Seçilmiş fayl oxunmur. Lütfən, onun icazələrini düzəlt, ya da başqa fayl seç.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
az: Seçilmiş faylın istifadəsi alınmır. ISO-nu əsas yaddaşa köçürsən (məs., C:\) daha çox şansın olar.

en: %(filename)s selected
az: %(filename)s seçilmişdir
