The Tor Project - en to cs translation catalogue (97 entries)

en: You must run this application as root
cs: Tuto aplikaci musíte spouštět jako root

en: Extracting live image to the target device...
cs: Rozbalování obrazu na cílové zařízení...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
cs: Zapsáno na zařízení %(speed)d MB/sec

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
cs: Vyskytl se problém s vykonáním následujícího příkazu: '%(command)s'
    Podrobnosti o této chybě byly zapsány do souboru '%(filename)s'.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
cs: Ověřuji kontrolní součet SHA1 obrazu LiveCD...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
cs: Ověřuji kontrolní součet SHA256 obrazu LiveCD...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
cs: Chyba: SHA1 vašeho LiveCD je neplatný. Tento program můžete spustit s parametrem --noverify abyste tuto kontrolu přeskočili.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
cs: Neznámé ISO, přeskakuji ověření kontrolního součtu

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
cs: Není dostatek místa na zařízení.
    %dMB ISO + %dMB trvalé uložiště > %dMB volné místo

en: Creating %sMB persistent overlay
cs: Vytvářím %sMB překrytí trvalého úložiště

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
cs: Nemohu zkopírovat %(infile)s do %(outfile)s: %(message)s

en: Removing existing Live OS
cs: Odebírám existující Live OS

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
cs: Nemohu změnit oprávnění %(file)s: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
cs: Nemohu odebrat soubor z předchozího LiveOS: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
cs: Nemohu odebrat složku z předchozího LiveOS: %(message)s

en: Cannot find device %s
cs: Nemohu nalézt zařízení %s

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
cs: Nemohu zapisovat na %(device)s, přeskakuji.

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
cs: Některé oddíly, které jsou připojeny na cílovém zařízení %(device)s, budou před zahájením procesu instalace odpojeny.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
cs: Neznámý souborový systém. Vaše zařízení bude nutné zformátovat.

en: Unsupported filesystem: %s
cs: Nepodporovaný systém souborů: %s

en: Unknown GLib exception while trying to mount device: %(message)s
cs: Neznámá výjimka GLib při pokusu o připojení zařízení: %(message)s

en: Unable to mount device: %(message)s
cs: Nemohu připojit zařízení: %(message)s

en: No mount points found
cs: Nenalezeny žádné body připojení

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
cs: Spouští se unmount_device pro '%(device)s'

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
cs: Odpojuje se připojený souborový systém na '%(device)s'

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
cs: Odpojuje se '%(udi)s' z '%(device)s'

en: Mount %s exists after unmounting
cs: Připojení %s existuje po odpojení

en: Partitioning device %(device)s
cs: Vytváří se oddíly na zařízení %(device)s

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
cs: Nepodporované zařízení  '%(device)s', prosím nahlaste chybu

en: Trying to continue anyway.
cs: Snažím se pokračovat dál.

en: Verifying filesystem...
cs: Ověřuji systém souborů...

en: Unable to change volume label: %(message)s
cs: Není možné změnit jmenovku svazku: %(message)s

en: Installing bootloader...
cs: Instaluji bootloader...

en: Could not find the '%s' COM32 module
cs: Nelze najít '%s' COM32 modul

en: Removing %(file)s
cs: Odebírám %(file)s

en: %s already bootable
cs: %s je bootovatelné

en: Unable to find partition
cs: Nemohu najít oddíl

en: Formatting %(device)s as FAT32
cs: Formátuji %(device)s jako FAT32

en: Could not find syslinux' gptmbr.bin
cs: Nelze najít syslinux gptmbr.bin

en: Reading extracted MBR from %s
cs: Čtení extrahované MBR z %s

en: Could not read the extracted MBR from %(path)s
cs: Nelze načíst extrahované MBR z %(path)s

en: Resetting Master Boot Record of %s
cs: Resetuji hlavní bootovací záznam %s

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
cs: Zařízení je smyčka, přeskakuji resetování hlavního bootovacího záznamu

en: Calculating the SHA1 of %s
cs: Kalkuluji SHA1 %s

en: Synchronizing data on disk...
cs: Synchronizuji data na disk...

en: Error probing device
cs: Chyba při snímání zařízení

en: Unable to find any supported device
cs: Nenalezeno žádné podporované zařízení.

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
cs: Ujistěte se, že váš USB disk je připojen a naformátován na systéme souborů FAT

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
cs: Nepodporovaný systém souborů: %s
    Prosím proveďte zálohu a naformátujte USB disk systémem souborů FAT.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
cs: Nemohu získat Win32_LogicalDisk; win32com výsledky

en: Cannot find
cs: Nemohu nalézt

en: Make sure to extract the entire tails-installer zip file before running this program.
cs: Ujistěte se, že extrahujete celý tails-installer zip před spuštěním tohoto programu.

en: Unknown release: %s
cs: Neznámé vydání: %s

en: Downloading %s...
cs: Stahuji %s...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
cs: Chyba: Nelze nastavit jmenovku nebo získat UUID vašeho zařízení. Nemohu pokračovat.

en: Installation complete! (%s)
cs: Instalace kompletní! (%s)

en: Tails installation failed!
cs: Instalace Tails selhala

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
cs: Upozornění: Tento nástroj je nutné spustit jako Administrátor. Učiníte tak kliknutím pravým tlačítkem na ikonu a vyberte Vlastnosti. V záložce Kompatibilita vyberte možnost Spustit tento program jako správce.

en: Tails Installer
cs: Instalátor Tails

en: Clone the current Tails
cs: Klonovat současné Tails

en: Use a downloaded Tails ISO image
cs: Použít stažený ISO obraz Tails

en: Upgrade
cs: Aktualizovat

en: Install
cs: Instalovat

en: Installation Instructions
cs: Instalační instrukce

en: %(size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
cs: %(size)s %(vendor)s %(model)s zařízení %(device)s)

en: No ISO image selected
cs: Nebyl vybrán obraz ISO

en: Please select a Tails ISO image.
cs: Vyberte prosím obraz ISO s Tails.

en: No device suitable to install Tails could be found
cs: Nebylo nalezeno žádné zařízení vhodné pro instalaci Tails

en: Please plug a USB flash drive or SD card of at least %0.1f GB.
cs: Připojte prosím USB flash disk nebo SD kartu velikosti alespoň %0.1f GB.

en: The USB stick "%(pretty_name)s" is configured as non-removable by its manufacturer and Tails will fail to start on it. Please try installing on a different model.
cs: USB flash disk „%(pretty_name)s“ je nastaven jako neodebratelný jeho výrobcem a Tails se na něm nepodaří nastartovat. Zkuste prosím instalaci na jiný model.

en: The device "%(pretty_name)s" is too small to install Tails (at least %(size)s GB is required).
cs: Zařízení "%(pretty_name)s" je moc malé pro instalaci Tails (je vyžadováno alespoň %(size)s GB).

en: An error happened while installing Tails
cs: Při instalaci Tails nastala chyba

en: Refreshing releases...
cs: Obnovování verzí...

en: Releases updated!
cs: Verze obnoveny!

en: Installation complete!
cs: Instalace kompletní!

en: Unable to mount device
cs: Nemohu připojit zařízení

en: Confirm the target USB stick
cs: Potvrďte cílový USB flash disk

en: %(size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
    
    All data on this USB stick will be lost.
cs: %(size)s %(vendor)s %(model)s zařízení (%(device)s)
    
    Všechna data na tomto USB flash disku budou ztracena.

en: 
    
    The persistent storage on this USB stick will be preserved.
cs: 
    
    Trvalé úložiště na tomto USB flash disku bude zachováno.

en: %(description)s%(persistence_message)s
cs: %(description)s %(persistence_message)s

en: Download complete!
cs: Stahování dokončeno!

en: Download failed:
cs: Stahování selhalo:

en: You can try again to resume your download
cs: Zkuste znovu zahájit stahování

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
cs: Vybraný soubor je nečitelný. Opravte jeho oprávnění nebo vyberte jiný soubor.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
cs: Nemohu použít vybraný soubor. Zkuste přesunout ISO do kořenového adresáře vašeho disku (např. C:\)

en: %(filename)s selected
cs: %(filename)s zvolen

en: Unable to find LiveOS on ISO
cs: Nelze na ISO najít LiveOS

en: Could not guess underlying block device: %s
cs: Nelze odhadnout základní blokové zařízení: %s

en: There was a problem executing `%s`.
    %s
    %s
cs: Nastal problém při spouštění `%s`.
    %s
    %s

en: '%s' does not exist
cs: '%s' neexistuje

en: '%s' is not a directory
cs: '%s' není složka

en: Skipping '%(filename)s'
cs: Přeskočit '%(filename)s'

en: There was a problem executing `%s`.%s
    %s
cs: Nastal problém při spuštění `%s`.%s
    %s

en: Could not open device for writing.
cs: Nelze otevřít zařízení pro zápis.

en: Select a distribution to download:
cs: Vyberte distribuci ke stažení:

en: Target USB stick:
cs: Cílový USB flash disk:

en: Reinstall (delete all data)
cs: Přeinstalovat (smazat všechna data)
