The Tor Project - en to eu translation catalogue (48 entries)

en: You must run this application as root
eu: Aplikazio hau root bezala exekutatu behar duzu

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
eu: %(speed)d MB/segunduko abiaduran gailuan idatzia

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
eu: Arazo bat egon da hurrengo komandoa exekutatzerakoan: `%(command)s`
     '%(filename)s' xehetasun gehiagorekin akats erregistro bat idatzi da.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
eu: LiveCD irudiaren SHA1 kontrol-batura egiaztatzen...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
eu: LiveCD irudiaren SHA256 kontrol-batura egiaztatzen...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
eu: Akatsa: Zure Live CDaren SHA1 baliogabea da. Programa hau --noverify argumentuarekin exekuta dezakezu egiaztatze hau saltatzeko.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
eu: ISO ezezaguna, kontrol-baturaren egiaztapena saltatzen

en: Creating %sMB persistent overlay
eu:  %sMB gainjarri iraunkorra sortzen

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
eu: Ezin da %(infile)s (e)tik %(outfile)s (e)ra kopiatu: %(message)s

en: Removing existing Live OS
eu: Dagoen Live OS kentzen

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
eu: Ezin da %(file)s chmodtu: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
eu: Ezin da aurreko LiveOSaren fitxategia kendu: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
eu: Ezin da aurreko LiveOSaren direktorioa kendu: %(message)s

en: Cannot find device %s
eu: Ezin da %s gailua aurkitu

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
eu: Ezin da %(device)s gailuan idatzi, saltatzen

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
eu: Fitxategi sistema ezezaguna. Zure gailua agian berriro formateatzea behar izan dezake.

en: Unsupported filesystem: %s
eu: Onartu gabeko fitxategi sistema: %s

en: Unable to mount device: %(message)s
eu: Ezin da gailua muntatu: %(message)s

en: No mount points found
eu: Muntatze punturik ez da aurkitu

en: Mount %s exists after unmounting
eu: %s muntaketa existitzen da desmuntatu ondoren

en: Verifying filesystem...
eu: Fitxategi sistema egiaztatzen...

en: Unable to change volume label: %(message)s
eu: Ezin da bolumenaren etiketa aldatu: %(message)s

en: Installing bootloader...
eu: Abio-kargatzailea instalatzen...

en: Removing %(file)s
eu: %(file)s kentzen

en: %s already bootable
eu: %s dagoeneko abiarazgarria da

en: Unable to find partition
eu: Ezin da partizioa aurkitu

en: Formatting %(device)s as FAT32
eu: %(device)s FAT32 bezala formateatzen

en: Resetting Master Boot Record of %s
eu: %s ren abio-erregistro nagusia (MBR) berrezartzen

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
eu: Gailua atzera-begizta bat da, MBRa berrezartzea saltatzen

en: Calculating the SHA1 of %s
eu: %s ren SHA1 kalkulatzen

en: Synchronizing data on disk...
eu: Datuak diskoan sinkronizatzen...

en: Error probing device
eu: Akatsa gailua frogatzerakoan

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
eu: Egiaztatu zure USB gailua konektatuta dagoela eta FAT fitxategi sistemarekin formateatuta.

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
eu: Onartu gabeko fitxategi sistema: %s
    Mesedez babeskopia bat egin eta formateatu ezazu zure USB gailua FAT fitxategi sistemarekin.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
eu: Ezin da Win32_LogicalDisk lortu; win32com eskaerak ez du erantzunik itzuli

en: Cannot find
eu: Ezin da aurkitu

en: Unknown release: %s
eu: Argitalpen ezezaguna: %s

en: Downloading %s...
eu: %s deskargatzen...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
eu: Akatsa: Ezin da etiketa ezarri edo zure gailuaren UUIDa eskuratu. Ezin da jarraitu.

en: Installation complete! (%s)
eu: Instalazioa burutu da! (%s)

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
eu: Abisua: Tresna hau Administratzaile bezala exekutatu behar da. Hau egiteko, sakatu eskuinarekin ikonoan eta ireki Propietateak. Bateragarritasuna fitxan, markatu "Programa hau administratzale bezala exekutatu" kutxa.

en: Installation complete!
eu: Instalazioa burutu da!

en: Unable to mount device
eu: Ezin da gailua muntatu

en: Download complete!
eu: Deskarga burutu da!

en: Download failed:
eu: Deskargak huts egin du:

en: You can try again to resume your download
eu: Deskarga jarraitzen saia zaitezke berriz

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
eu: Hautatutako fitxategia ezin da erabili. Sorte gehiago izan dezakezu zure ISOa zure gailuaren oinarrira mugitzen baduzu (adib: C:\)

en: %(filename)s selected
eu: %(filename)s hautatua
