The Tor Project - en to fa translation catalogue (97 entries)

en: You must run this application as root
fa: شما بايد اين برنامه را با دسترسي روت اجرا كنيد

en: Extracting live image to the target device...
fa: در حال باز کردن فایل نصب به روی دستگاه مقصد...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
fa: نوشته شده بر روی دستگاه جانبی در %(speed)d مگابایت بر ثانیه

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
fa: مشکلی در اجرای دستور زیر وجود دارد: `%(command)s`.\n یک کارنامه‌ خطا با جزییات بیشتر روی '%(filename)s' نوشته شده است.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
fa: تایید جمع کنترلی SHA1 تصویرِ LiveCD...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
fa: تایید جمع کنترلی SHA256 تصویرِ LiveCD...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
fa: خطا: مقداری SHA1 سی‌دی لایو نامعتبر است. شما می توانید این برنامه را با آرگومان --noverify اجرا کنید تا از این کنترل کردن عبور کند.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
fa: ISO ناشناخته؛ پرش از روی بازبینی کنترل

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
fa: فضای خالی کافی وجود ندارد.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space

en: Creating %sMB persistent overlay
fa: ایجاد %sMB پوشش پایدار

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
fa: قادر به کپی کردن %(infile)s به %(outfile)s نیست: %(message)s

en: Removing existing Live OS
fa: حذف Live OS موجود

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
fa: قادر به اجرای دستور سطح دسترسی %(file)s نیست: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
fa: قادر به حذف فایل از LiveOS قبلی نیست: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
fa: قادر به نصب حافظه نیست: %(message)s

en: Cannot find device %s
fa: وسیله ی %s یافت نشد

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
fa: خطا در نوشتن بر روی دستگاه  %(device)s. این مرحله را جا می‌اندازم.

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
fa: بعضی از پارتیشن های موجود بر روی دستگاه %(device)s فعال و راه اندازی شدند. آن ها قبل از شروع مراحل نصب غیر فعال می شوند.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
fa: نوع فايل سيستم ناشناخته است. دستگاه شما ممكن است نياز به فرمت مجدد داشته باشد.

en: Unsupported filesystem: %s
fa: فایل سیستم های غیرقابل پشتیبانی: %s

en: Unknown GLib exception while trying to mount device: %(message)s
fa: خطای GLib ناشناخته در هنگام تلاش برای سوار کردن دستگاه: %(message)s

en: Unable to mount device: %(message)s
fa: قادر به نصب حافظه نیست: %(message)s

en: No mount points found
fa: هيچ نقطه بازگذاري يافت نشد

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
fa: وارد کردن دستگاه هاي وصل نشده براي '%(device)s'

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
fa: حذف فایل های سیستمی از روی '%(device)s'

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
fa: جداکردن '%(udi)s' روی '%(device)s'

en: Mount %s exists after unmounting
fa: نصب %s بعد از حذف موجود است

en: Partitioning device %(device)s
fa: در حال پاتیشن‌بندیِ %(device)s

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
fa: دستگاه پشتیبانی نشده '%(device)s'، لطفا یک باگ را گزارش دهید

en: Trying to continue anyway.
fa: تلاش برای ادامه دادن در هر صورت.

en: Verifying filesystem...
fa: تایید فایل سیستم...

en: Unable to change volume label: %(message)s
fa: قادر به تغییر برچسب حافظه نیست: %(message)s

en: Installing bootloader...
fa: نصب بوت لودر...

en: Could not find the '%s' COM32 module
fa: ماژول '%s' COM32 پیدا نشد

en: Removing %(file)s
fa: برداشتن %(file)s

en: %s already bootable
fa: %s از پیش قابل راه‌اندازی

en: Unable to find partition
fa: قادر به پیدا کردن پارتیشن نیست.

en: Formatting %(device)s as FAT32
fa: فرمت کردن %(device)s به صورت FAT32

en: Could not find syslinux' gptmbr.bin
fa: خطا در یافتن فایل gptmbr.bin واقع در syslinux

en: Reading extracted MBR from %s
fa: در حال خواندن MBR استخراج شده از %s

en: Could not read the extracted MBR from %(path)s
fa: خطا در خواندن MBR استخراج شده از %(path)s

en: Resetting Master Boot Record of %s
fa: بازنشانی رکورد راه‌اندازی اصلی از %s

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
fa: درایو از نوع Loopback است. راه‌اندازی دوباره "رکورد راه‌اندازی اصلی" MBR را رد کنید.

en: Calculating the SHA1 of %s
fa: محاسبه SHA1 از %s

en: Synchronizing data on disk...
fa: هماهنگ سازی داده‌ها بر روی دیسک...

en: Error probing device
fa: دستگاه جستجوی خطا

en: Unable to find any supported device
fa: هیچ دستگاهی که پشتیبانی شود یافت نشد

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
fa: مطمئن شوید یو اس بی شما متصل شده و با فایل سیستم FAT قالب بندی شده است.

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
fa: فایل سیستم پشتیبانی نشده: %s
    لطفا از وسیله یو‌اس‌بی خود پشتیبانی گرفته و آن را با فایل سیستم FAT قالب بندی کنید.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
fa: قادر به دسترسی به Win32_LogicalDisk نیست. فراخواندن win32com هیچ نتیجه‌ای را برگردان نمی‌کند

en: Cannot find
fa: یافت نمی‌شود

en: Make sure to extract the entire tails-installer zip file before running this program.
fa: مطمئن شوید که تمام فایل های موجود در فایل زیپ tails-installer را قبل از اجرای این برنامه استخراج کرده اید.

en: Unknown release: %s
fa: نسخه نرم افزار معتبر نیست: %s

en: Downloading %s...
fa: در حال دانلود %s...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
fa: خطا: امکان تنظیم کردن نام دستگاه شما نیست و یا خواندن UUID دستگاه شما ممکن نبود. نمی توان ادامه داد.

en: Installation complete! (%s)
fa: عمليات نصب به پايان رسيد! (%s)

en: Tails installation failed!
fa: نصب تیلز ناموفق بود!

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
fa: هشدار: اين ابزار نياز به اجرا شدن توسط مدير سيستم دارد. براي انجام اين كار، بر روي آيكون راست كليك كرده، سپس Properties را انتخاب كرده و از لبه Compatibility، گزينه Run the program as an administrator را انتخاب كنيد.

en: Tails Installer
fa: نصب کننده تیلز

en: Clone the current Tails
fa: همین تیلز را کلون کن

en: Use a downloaded Tails ISO image
fa: از یک تصویر ISO تیلز بارگیری شده استفاده کن

en: Upgrade
fa: ارتقاء

en: Install
fa: نصب

en: Installation Instructions
fa:  دستورالعمل‌های نصب

en: %(size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
fa: %(size)s %(vendor)s %(model)s دستگاه (%(device)s)

en: No ISO image selected
fa: هیچ تصویر ISO انتخاب نشده است

en: Please select a Tails ISO image.
fa: لطفا یک تصویر ISO تیلز انتخاب کنید.

en: No device suitable to install Tails could be found
fa: دستگاه مناسبی برای نصب تیلز پیدا نشد

en: Please plug a USB flash drive or SD card of at least %0.1f GB.
fa: لطفا یک فلش درایو USB یا SD کارتی با حجم حداقل %0.1f گیگابایت وارد کنید.

en: The USB stick "%(pretty_name)s" is configured as non-removable by its manufacturer and Tails will fail to start on it. Please try installing on a different model.
fa: این فلش USB "%(pretty_name)s" توسط تولید کننده اش غیر قابل حذف تعیین شده است. تیلز ممکن است در اجرا روی این دستگاه با مشکل مواجه شود. لطفا مدل دیگری را امتحان کنید.

en: The device "%(pretty_name)s" is too small to install Tails (at least %(size)s GB is required).
fa: فضای دستگاه "%(pretty_name)s" برای نصب کم است (حداقل %(size)s گیگابایت فضا لازم است).

en: An error happened while installing Tails
fa: در نصب تیلز یک خطا رخ داد

en: Refreshing releases...
fa: بازنگری انتشار‌ها…

en: Releases updated!
fa: انتشارها بروزرسانی شدند!

en: Installation complete!
fa: عمليات نصب به پايان رسيد!

en: Unable to mount device
fa: فادر به بارگذاري دستگاه نيست.

en: Confirm the target USB stick
fa: فلش USB هدف را تایید کنید

en: %(size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
    
    All data on this USB stick will be lost.
fa: %(size)s %(vendor)s %(model)s دستگاه (%(device)s)
    
    تمام اطلاعات موجود در این فلش USB حذف می شوند.

en: %(parent_size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
fa: %(parent_size)s %(vendor)s %(model)s دستگاه (%(device)s)

en: 
    
    The persistent storage on this USB stick will be preserved.
fa: 
    
    ذخیره دائمی در این فلش USB حفظ می شود

en: Download complete!
fa: دانلود کامل شد!

en: Download failed:
fa: دانلود نا موفق:

en: You can try again to resume your download
fa: بار دیگر می توانید برای ادامه دانلود سعی کنید

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
fa: فایل انتخاب‌شده قابل خواندن نیست. لطفا اجازه دسترسی به آن را اصلاح کنید یا فایل دیگری را انتخاب کنید

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
fa: قادر به استفاده از فايل انتخاب شده نيست. اگر فايل ايزو را به ريشه درايو خود (مثلاً C) منتقل كنيد ممكن است شانس بيتشري داشته باشيد.

en: %(filename)s selected
fa: %(filename)s انتخاب شده

en: Unable to find LiveOS on ISO
fa: ناتوان در پیداکردن سیستم عامل زنده در ISO

en: Could not guess underlying block device: %s
fa: خطا در تعیین محل دستگاه: %s

en: There was a problem executing `%s`.
    %s
    %s
fa: خطا در اجرا کردن `%s`.
    %s
    %s

en: '%s' does not exist
fa: '%s' وجود ندارد

en: '%s' is not a directory
fa: '%s' یک دایرکتوری نمی باشد

en: Skipping '%(filename)s'
fa: پرش '%(filename)s'

en: There was a problem executing `%s`.%s
    %s
fa: خطا در اجرا کردن `%s`.%s
    %s

en: Could not open device for writing.
fa: دستگاه برای نوشتن باز نشد.

en: Select a distribution to download:
fa: یک توزیع را برای دانلود انتخاب کنید:

en: Target USB stick:
fa: فلش USB هدف:

en: Reinstall (delete all data)
fa: نصب مجدد (حذف تمام داده ها)
