The Tor Project - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: You must run this application as root
gl: Debe executar esta aplicación como root

en: Extracting live image to the target device...
gl: Extraendo imaxen en vivo ao dispositivo destino...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
gl: Escribín no dispositivo a %(speed)d MB/sec

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
gl: Houbo un problema ao excutar o seguinte comando: `%(command)s`.
    Un rexistro de erros máis detallado escribiuse en '%(filename)s'.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
gl: Verificando checksum SHA1 da imaxe LiveCD...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
gl: Verificando checksum SHA256 da imaxe LiveCD...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
gl: Erro: O SHA1 do seu Live CD non é válido. Pode executar este programa co argumento --noverify para evitar esta verificación.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
gl: ISO descoñecida, saltando verificación checksum

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
gl: Non hai suficiente espacio libre no dispositivo.
    %dMB ISO + %dMB distribución > %dMB espacio libre

en: Creating %sMB persistent overlay
gl: Creando %sMB de distribución persistente

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
gl: Imposible copiar %(infile)s en %(outfile)s: %(message)s

en: Removing existing Live OS
gl: Eliminando Live OS existentes

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
gl: Imposible chmod %(file)s: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
gl: Non foi posíbel borrar fichero de LiveOS previo: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
gl: Non foi posíbel borrar directorio de LiveOS previo: %(message)s

en: Cannot find device %s
gl: Non podo atopar o dispositivo %s

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
gl: Imposible escribir en %(device)s, saltando.

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
gl: Algunhas particións do dispositivo destino %(device)s están montadas. Serán desmontadas antes de comezar o proceso de instalación.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
gl: Sistema de ficheiros descoñecido. Poida que necesite reformatear o seu dispositivo.

en: Unsupported filesystem: %s
gl: Sistema de ficheiros non soportado: %s

en: Unable to mount device: %(message)s
gl: Non foi posíbel montar o dispositivo: %(message)s

en: No mount points found
gl: Non se atoparon puntos de montaxe

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
gl: Entrando unmount_device para '%(device)s'

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
gl: Desmontando sistemas de ficheiros montados en '%(device)s'

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
gl: Desmontando '%(udi)s' en '%(device)s'

en: Mount %s exists after unmounting
gl: A montaxe %s existe despois de desmontar

en: Partitioning device %(device)s
gl: Particionando dispositivo %(device)s

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
gl: Dispositivo '%(device)s' non soportado, por favor informe dun bug.

en: Trying to continue anyway.
gl: Tentando continuar igualmente.

en: Verifying filesystem...
gl: Verificando sistema de ficheiros...

en: Unable to change volume label: %(message)s
gl: Imposible cambiar a etiqueta de volume: %(message)s

en: Installing bootloader...
gl: Instalando bootloader...

en: Removing %(file)s
gl: Eliminando %(file)s

en: %s already bootable
gl: %s xa é arrincable

en: Unable to find partition
gl: Incapaz de atopar unha partición

en: Formatting %(device)s as FAT32
gl: Formateando %(device)s como FAT32

en: Resetting Master Boot Record of %s
gl: Restablecendo Master Boot Record de %s

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
gl: A unidade é un loopback, omitindo reinicio do MBR

en: Calculating the SHA1 of %s
gl: Calculando o SHA1 de %s

en: Synchronizing data on disk...
gl: Sincronizando datos no disco...

en: Error probing device
gl: Produciuse un erro sondando o dispositivo

en: Unable to find any supported device
gl: Non foi posíbel atopar ningún dispositivo soportado

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
gl: Asegúrese de que a súa chave USB está enchufada e formateada cun sistema de ficheiros FAT

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
gl: Sistema de ficheiros non soportado: %s
    Por favor faga unha copia de seguridade e formatee a súa chave USB cun sistema de ficheiros FAT.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
gl: Incapaz de obter Win32_LogicalDisk; a consulta win32com non devolveu resultado algún

en: Cannot find
gl: Non se pode atopar

en: Unknown release: %s
gl: Versión descoñecida: %s

en: Downloading %s...
gl: Descargando %s...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
gl: Erro: Non se puido configurar a etiqueta ou obter o UUID do dispositivo. Non se pode continuar.

en: Installation complete! (%s)
gl: Instalación completa! (%s)

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
gl: Aviso: esta ferramenta ten que ser executada como administrador. Prema co botón dereito na icona e abra as Propiedades. Na lapela Compatibilidade, marque a caixa "Executar este programa como administrador".

en: The device "%(pretty_name)s" is too small to install Tails (at least %(size)s GB is required).
gl: O dispositivo "%(pretty_name)s" é demasiado pequeno para instalar Tails (precísanse alomenos %(size)s GB).

en: Refreshing releases...
gl: Refrescando versións...

en: Releases updated!
gl: Versións actualizadas!

en: Installation complete!
gl: Instalación completa!

en: Unable to mount device
gl: Non foi posíbel montar o dispositivo

en: Download complete!
gl: Completouse a descarga!

en: Download failed:
gl: Produciuse un erro na descarga:

en: You can try again to resume your download
gl: Pode tentar outra vez a reanudar a súa descarga

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
gl: Non se pode ler o ficheiro seleccionado. Por favor amañe os seus permisos ou seleccione outro ficheiro.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
gl: Imposible usar o ficheiro seleccionado. Poida que teña máis sorte se move a súa ISO á raíz da súa unidade (p.ex. C:\)

en: %(filename)s selected
gl: %(filename)s seleccionado
