The Tor Project - en to he translation catalogue (99 entries)

en: You must run this application as root
he: אתה חייב להריץ יישום זה כשורש

en: Extracting live image to the target device...
he: מחלץ תמונה חיה אל התקן המטרה...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
he: כתב למכשיר ב-%(speed)d מ"ב/שנייה

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
he: הייתה בעיה בביצוע הפקודה הבאה: `%(command)s`.
    יומן שגיאות מפורט יותר נכתב ב-'%(filename)s'.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
he: מוודא סיכום ביקורת SHA1 של תמונת LiveCD...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
he: מוודא סיכום ביקורת SHA256 של תמונת LiveCD...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
he: שגיאה: ה־SHA1 של התקליטור החי שלך בלתי תקף. אתה יכול להריץ תוכנית זו עם הארגומנט ‎--noverify כדי לעקוף בדיקת וידוא זו.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
he: ISO בלתי ידוע, מדלג על וידוא סיכום ביקורת

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
he: אין מספיק שטח פנוי בהתקן.
    %dמ"ב ISO +%dמ"ב כיסוי יתר > %d מ"ב שטח פנוי

en: Creating %sMB persistent overlay
he: יוצר %s מ"ב של כיסוי יתר מתמיד

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
he: לא היה ניתן להעתיק את  %(infile)s  אל %(outfile)s :  %(message)s

en: Removing existing Live OS
he: מסיר מערכת הפעלה חיה קיימת

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
he: לא היה ניתן לשנות הרשאות %(file)s: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
he: לא היה ניתן להסיר קובץ ממערכת ההפעלה החיה הקודמת: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
he: לא היה ניתן להסיר תיקייה ממערכת ההפעלה החיה הקודמת: %(message)s

en: Cannot find device %s
he: לא ניתן למצוא את ההתקן %s

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
he: לא היה ניתן לכתוב על %(device)s, מדלג.

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
he: מספר מחיצות של התקן המטרה %(device)s מוצבות. הן יהיו בלתי מוצבות לפני התחלת תהליך ההתקנה.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
he: מערכת קבצים בלתי ידועה. ההתקן שלך צריך להיות מתוסדר מחדש.

en: Unsupported filesystem: %s
he: מערכת קבצים בלתי נתמכת: %s

en: Unknown GLib exception while trying to mount device: %(message)s
he: חריגת GLib בלתי ידועה בעת ניסיון להציב התקן: %(message)s

en: Unable to mount device: %(message)s
he: לא היה ניתן להציב מכשיר: %(message)s

en: No mount points found
he: לא נמצאו נקודות הצבה

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
he: מכניס unmount_device עבור '%(device)s'

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
he: מבטל הצבת מערכות קבצים המוצבות על '%(device)s'

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
he: מבטל הצבת '%(udi)s' על '%(device)s'

en: Mount %s exists after unmounting
he: הצבת %s קיימת לאחר ביטול הצבה

en: Partitioning device %(device)s
he: יוצר מחיצות על התקן %(device)s

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
he: התקן בלתי נתמך '%(device)s', אנא דווח על תקל.

en: Trying to continue anyway.
he: מנסה להמשיך בכל זאת.

en: Verifying filesystem...
he: מוודא מערכת קבצים...

en: Unable to change volume label: %(message)s
he: לא היה ניתן לשנות תוית עוצמת קול: %(message)s

en: Installing bootloader...
he: מתקין bootloader...

en: Could not find the '%s' COM32 module
he: לא היה ניתן למצוא את פירקן ה-COM32 '%s'

en: Removing %(file)s
he: מסיר את %(file)s

en: %s already bootable
he: %s כבר בר־אתחול

en: Unable to find partition
he: לא היה ניתן למצוא מחיצה

en: Formatting %(device)s as FAT32
he: תסדור %(device)s כ-FAT32

en: Could not find syslinux' gptmbr.bin
he: לא ניתן היה למצוא את syslinux' gptmbr.bin

en: Reading extracted MBR from %s
he: קורא MBR מחולץ מ-%s

en: Could not read the extracted MBR from %(path)s
he: לא היה ניתן לקרוא את ה-MBR המחולץ מן %(path)s

en: Resetting Master Boot Record of %s
he: מאפס רשומת אתחול‏־אב של %s

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
he: הכונן הוא לולאה חוזרת, מדלג על איפוס MBR

en: Calculating the SHA1 of %s
he: מחשב את ה-SHA1 של %s

en: Synchronizing data on disk...
he: מסנכרן נתונים על הדיסק..

en: Error probing device
he: התקן הגורם לשגיאה

en: Unable to find any supported device
he: לא היה ניתן למצוא התקן נתמך כלשהו

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
he: וודא שמפתח ה־USB שלך מחובר ומתוסדר עם מערכת הקבצים FAT

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
he: מערכת קבצים בלתי נתמכת: %s
    אנא גבה ותסדר את מפתח ה־USB שלך עם מערכת הקבצים FAT.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
he: לא היה ניתן להשיג את Win32_LogicalDisk; שאילתת win32com לא החזירה תוצאות כלשהן

en: Cannot find
he: לא יכול למצוא

en: Make sure to extract the entire tails-installer zip file before running this program.
he: וודא לחלץ את כל קובץ ה-zip בשם tails-installer לפני הרצת תוכנית זו.

en: Unknown release: %s
he: שחרור בלתי ידוע: %s

en: Downloading %s...
he: מוריד את %s...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
he: שגיאה לא ניתן להגדיר את התווית או לקבל את ה־UUID של ההתקן שלך. לא היה ניתן להמשיך.

en: Installation complete! (%s)
he: ההתקנה הושלמה! (%s)

en: Tails installation failed!
he: התקנת Tails נכשלה!

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
he: אזהרה: כלי זה צריך להיות מופעל כמנהלן. כדי לעשות זאת, לחץ לחיצה ימנית על הצלמית ופתח את המאפיינים. תחת הלשונית 'תאימות', סמן את התיבה "הפעל תוכנית זו כמנהל מערכת".

en: Tails Installer
he: המתקין של Tails

en: Clone the current Tails
he: שבט את ה-Tails הנוכחי

en: Use a downloaded Tails ISO image
he: השתמש בתמונת ISO שהורדה של Tails

en: Upgrade
he: שדרג

en: Manual Upgrade Instructions
he: הוראות שדרוג ידני

en: Install
he: התקן

en: Installation Instructions
he: הוראות התקנה

en: %(size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
he: %(size)s %(vendor)s %(model)s התקן (%(device)s)

en: No ISO image selected
he: לא נבחרה תמונת ISO

en: Please select a Tails ISO image.
he: אנא בחר תמונת ISO של Tails.

en: No device suitable to install Tails could be found
he: לא היה ניתן למצוא התקן הולם להתקין את Tails

en: Please plug a USB flash drive or SD card of at least %0.1f GB.
he: אנא חבר כונן החסן USB או כרטיס SD של לפחות %0.1f ג"ב.

en: The USB stick "%(pretty_name)s" is configured as non-removable by its manufacturer and Tails will fail to start on it. Please try installing on a different model.
he: החסן ה-USB "%(pretty_name)s" מוגדר כבלתי בר־הסרה ע"י היצרן שלו ו-Tails יכשל בהפעלה עליו. אנא נסה להתקין על דגם שונה.

en: The device "%(pretty_name)s" is too small to install Tails (at least %(size)s GB is required).
he: ההתקן "%(pretty_name)s" קטן מדי כדי להתקין עליו את Tails (לפחות %(size)s ג"ב דרושים).

en: To upgrade device "%(pretty_name)s" from this Tails, you need to use a downloaded Tails ISO image:
    https://tails.boum.org/install/download
he: כדי לשדרג את התקן "%(pretty_name)s" מתוך Tails זה, אתה צריך להשתמש בתמונת ISO ברת־הורדה של Tails:
    https://tails.boum.org/install/download

en: An error happened while installing Tails
he: שגיאה התרחשה בעת התקנת Tails

en: Refreshing releases...
he: מרענן שחרורים...

en: Releases updated!
he: שחרורים עודכנו!

en: Installation complete!
he: התקנה הושלמה!

en: Unable to mount device
he: לא היה ניתן להציב התקן.

en: Confirm the target USB stick
he: אשר את החסן ה-USB של המטרה

en: %(size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
    
    All data on this USB stick will be lost.
he: %(size)s %(vendor)s %(model)s התקן (%(device)s)
    
    כל הנתונים בהחסן USB זה יאבדו.

en: %(parent_size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
he: %(parent_size)s %(vendor)s %(model)s התקן (%(device)s)

en: 
    
    The persistent storage on this USB stick will be preserved.
he: 
    
    האחסון המתמיד בהחסן USB זה ישומר.

en: Download complete!
he: הורדה הושלמה!

en: Download failed:
he: הורדה נכשלה:

en: You can try again to resume your download
he: אתה יכול לנסות שוב להמשיך את ההורדה שלך

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
he: הקובץ שנבחר אינו קריא. אנא תקן את הרשאותיו או בחר קובץ אחר.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
he: לא היה ניתן להשתמש בקובץ הנבחר. יהיה לך אולי יותר מזל אם תעביר את ה-ISO שלך לשורש של הכונן שלך (למשל: \:C)

en: %(filename)s selected
he: %(filename)s נבחר

en: Unable to find LiveOS on ISO
he: לא היה ניתן למצוא LiveOS על ISO

en: Could not guess underlying block device: %s
he: לא היה יכול לנחש התקן של גוש משתמע: %s

en: There was a problem executing `%s`.
    %s
    %s
he: הייתה שגיאה בביצוע `%s`.
    %s
    %s

en: '%s' does not exist
he: '%s' אינו קיים

en: '%s' is not a directory
he: '%s' אינו סיפרייה

en: Skipping '%(filename)s'
he: מדלג על '%(filename)s'

en: There was a problem executing `%s`.%s
    %s
he: הייתה שגיאה בביצוע `%s`.%s
    %s

en: Could not open device for writing.
he: לא היה יכול לפתוח התקן עבור כתיבה.

en: Select a distribution to download:
he: בחר הפצה להורדה:

en: Target USB stick:
he: החסן USB מטרה:

en: Reinstall (delete all data)
he: התקן מחדש (מחק כל הנתונים)
