The Tor Project - en to hr_HR translation catalogue (85 entries)

en: You must run this application as root
hr_HR: Morate pokrenuti ovu aplikaciju kao root

en: Extracting live image to the target device...
hr_HR: Raspakiravam živu sliku na ciljni uređaj…

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
hr_HR: Zapisao na uređaj brzinom od %(speed)d MB/sec

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
hr_HR: Pojavio se problem prilikom izvođenja sljedeće naredbe: '%(command)s'.
    Podrobniji zapisnik o grešci je zapisan u '%(filename)s'.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
hr_HR: Provjeravam SHA1 kontrolni broj slike ŽivogCD-a...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
hr_HR: Provjeravam SHA256 kontrolni broj slike ŽivogCD-a...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
hr_HR: Greška: SHA1 Vašeg živog CD‑a je neispravan. Možete pokrenuti ovaj program s argumentom --noverify kako bi zaobišli ovu provjeru valjanosti.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
hr_HR: Nepoznat ISO; preskačem provjeru kontrolnog zbroja

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
hr_HR: Nedovoljno slobodnog prostora na uređaju.
    %dMB ISO + %dMB preklop > %dMB slobodan prostor

en: Creating %sMB persistent overlay
hr_HR: Stvaram %s MB trajnog preklopa

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
hr_HR: Ne mogu preslikati %(infile)s u %(outfile)s: %(message)s

en: Removing existing Live OS
hr_HR: Uklanjam postojeći Živi OS

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
hr_HR: Ne mogu izmijeniti dozvole %(file)s: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
hr_HR: Ne mogu maknuti datoteku iz prethodnoga ŽivogOS‑a: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
hr_HR: Ne mogu maknuti direktorij iz prethodnoga ŽivogOS‑a: %(message)s

en: Cannot find device %s
hr_HR: Ne mogu pronaći uređaj %s

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
hr_HR: Ne mogu pisati na %(device)s; preskačem.

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
hr_HR: Neke particije odredišnoga uređaja %(device)s su postavljene. One će biti odmontirane prije započinjanja instalacije.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
hr_HR: Nepoznat sustav datoteka. Vaš uređaj možda treba ponovno formatirati.

en: Unsupported filesystem: %s
hr_HR: Nepodržani sustav datoteka: %s

en: Unknown GLib exception while trying to mount device: %(message)s
hr_HR: Nepoznata GLib iznimka prilikom pokušaja postavljanja uređaja: %(message)s

en: Unable to mount device: %(message)s
hr_HR: Ne mogu postaviti uređaj: %(message)s

en: No mount points found
hr_HR: Nisu pronađene točke postavljanja

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
hr_HR: unosim unmount_device za '%(device)s'

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
hr_HR: Skidam postavljeni sustav datoteka na '%(device)s'

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
hr_HR: Skidam '%(udi)s' sa '%(device)s'

en: Mount %s exists after unmounting
hr_HR: Pogon %s postoji i nakon odmontiranja

en: Partitioning device %(device)s
hr_HR: Particioniram uređaj %(device)s

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
hr_HR: Nepodržan uređaj '%(device)s', molimo Vas da prijavite problem.

en: Trying to continue anyway.
hr_HR: Pokušavam svejedno nastaviti.

en: Verifying filesystem...
hr_HR: Provjeravam sustav datoteka...

en: Unable to change volume label: %(message)s
hr_HR: Ne mogu izmijeniti oznaku pogona: %(message)s

en: Installing bootloader...
hr_HR: Instaliram podizač…

en: Could not find the '%s' COM32 module
hr_HR: Nije uspjelo pronalaženje '%s' COM32 modula

en: Removing %(file)s
hr_HR: Uklanjam %(file)s

en: %s already bootable
hr_HR: %s se već može pokrenuti

en: Unable to find partition
hr_HR: Ne mogu naći particiju

en: Formatting %(device)s as FAT32
hr_HR: Formatiram %(device)s kao FAT32

en: Could not find syslinux' gptmbr.bin
hr_HR: Nije uspjelo pronalaženje syslinuxovog gptmbr.bin

en: Reading extracted MBR from %s
hr_HR: Čitanje izvučenog MBR sa %s

en: Could not read the extracted MBR from %(path)s
hr_HR: Nije uspjelo čitanje izvučenog MBR-a sa %(path)s

en: Resetting Master Boot Record of %s
hr_HR: Ponovno postavljam Master Boot Record %s

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
hr_HR: Pogon se vrti u krug, preskačem resetiranje MBR‑a

en: Calculating the SHA1 of %s
hr_HR: Izračunavam SHA1 %s

en: Synchronizing data on disk...
hr_HR: Usklađujem podatke na disku…

en: Error probing device
hr_HR: Greška ispitivanja uređaja

en: Unable to find any supported device
hr_HR: Ne mogu naći niti jedan podržani uređaj

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
hr_HR: Pobrinite se da je Vaš USB uključen i formatiran u FAT formatu

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
hr_HR: Nepodržani sustav datoteka: %s
    Molimo Vas da stvorite sigurnosnu kopiju Vašeg USB-a te da ga formatirate koristeći FAT sustav datoteka.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
hr_HR: Ne mogu dobiti Win32_LogicalDisk; win32com upit nije vratio nikakve rezultate

en: Cannot find
hr_HR: Ne mogu pronaći

en: Make sure to extract the entire tails-installer zip file before running this program.
hr_HR: Utvrdite da je cijela tails-installer zip datoteka raspakirana prije pokretanja ovog programa.

en: Unknown release: %s
hr_HR: Nepoznato izdanje: %s

en: Downloading %s...
hr_HR: Preuzimam %s…

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
hr_HR: Greška: Ne mogu postaviti oznaku ili doći do UUID‑a Vašeg uređaja. Ne mogu nastaviti.

en: Installation complete! (%s)
hr_HR: Instalacija dovršena! (%s)

en: Tails installation failed!
hr_HR: Tails instalacija nije uspjela!

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
hr_HR: Upozorenje: Ovaj alat morate pokrenuti kao Administrator. Da bi to napravili, kliknite desnom tipkom miša na ikonu i otvorite Svojstva. Pod karticom Kompatibilnost, označite kvačicom "Pokreni ovaj program kao administrator".

en: Tails Installer
hr_HR: Tails instalacija

en: Upgrade
hr_HR: Nadogradnja

en: Install
hr_HR: Instalacija

en: No device suitable to install Tails could be found
hr_HR: Nije pronađen uređaj prikladan za instalaciju Tailsa

en: Please plug a USB flash drive or SD card of at least %0.1f GB.
hr_HR: Molimo Vas da uključite USB ili SD karticu od najmanje %0.1f GB.

en: The USB stick "%(pretty_name)s" is configured as non-removable by its manufacturer and Tails will fail to start on it. Please try installing on a different model.
hr_HR: Proizvođač je USB stick "%(pretty_name)s"  konfigurirao kao neuklonjivi medij i Tails se neće uspjeti pokrenuti. Molimo pokušajte s instalacijom na drugačijem modelu.

en: The device "%(pretty_name)s" is too small to install Tails (at least %(size)s GB is required).
hr_HR: Uređaj "%(pretty_name)s" je premalen da bi se na njega instalirao Tails (potrebno je najmanje %(size)s GB).

en: An error happened while installing Tails
hr_HR: Došlo je do pogreške prilikom instaliranja Tailsa

en: Refreshing releases...
hr_HR: Osvježavam izdanja…

en: Releases updated!
hr_HR: Izdanja ažurirana!

en: Installation complete!
hr_HR: Instalacija dovršena!

en: Unable to mount device
hr_HR: Ne mogu postaviti uređaj

en: Download complete!
hr_HR: Preuzimanje dovršeno!

en: Download failed:
hr_HR: Preuzimanje nije uspjelo:

en: You can try again to resume your download
hr_HR: Možete pokušati ponovno za nastavak preuzimanja

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
hr_HR: Izabrana datoteka je nečitljiva. Molimo popravite njezine dozvole ili izaberite drugu datoteku.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
hr_HR: Nisam u mogućnosti koristiti izabranu datoteku. Možda ćete imati više sreće ako premjestite ISO u korijen Vašega pogona (npr C:\)

en: %(filename)s selected
hr_HR: %(filename)s odabrano

en: Unable to find LiveOS on ISO
hr_HR: Nije uspjelo pronalaženje LiveOS na ISO-u

en: Could not guess underlying block device: %s
hr_HR: Nije uspjelo pogađanje uređaja temeljnog bloka: %s

en: There was a problem executing `%s`.
    %s
    %s
hr_HR: Došlo je do problema pri izvršavanju '%s'.
    %s
    %s

en: '%s' does not exist
hr_HR: '%s' ne postoji

en: '%s' is not a directory
hr_HR: '%s' nije direktorij

en: Skipping '%(filename)s'
hr_HR: Preskakivanje '%(filename)s'

en: There was a problem executing `%s`.%s
    %s
hr_HR: Došlo je do problema prilikom izvršavanja '%s'.%s
    %s

en: Could not open device for writing.
hr_HR: Nije uspjelo otvaranje uređaja za pisanje.

en: Select a distribution to download:
hr_HR: Odaberite distribuciju za preuzimanje:
