The Tor Project - en to km translation catalogue (61 entries)

en: You must run this application as root
km: អ្នក​ត្រូវតែ​ដំណើរការ​កម្មវិធី​នេះ​ជា root

en: Extracting live image to the target device...
km: ស្រង់​រូបភាព​មាន​ចលនា​ទៅកាន់​ឧបករណ៍​គោលដៅ...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
km: បាន​សរសេរ​ទៅកាន់​ឧបករណ៍ %(speed)d MB/sec

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
km: មាន​បញ្ហា​ពេល​ប្រតិបត្តិ​ពាក្យ​បញ្ជា​ដូច​ខាងក្រោម៖ `%(command)s`។
    កំណត់ហេតុ​កំហុស​លម្អិត​ត្រូវ​បាន​សរសេរ​ទៅកាន់ '%(filename)s'។

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
km: កំពុង​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ឆេកសាំ SHA1 នៃ​រូបភាព LiveCD...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
km: កំពុង​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ឆេកសាំ SHA256 នៃ​រូបភាព LiveCD...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
km: កំហុស៖ SHA1 នៃ LiveCD របស់​អ្នក​គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ។ អ្នក​អាច​ដំណើរការ​កម្មវិធី​​នេះ​ដោយ​ប្រើ​អាគុយម៉ង់ --noverify ដើម្បី​ចៀស​ការ​ពិនិត្យ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​នេះ។

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
km: មិន​ស្គាល់ ISO, រំលង​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ឆេកសាំ

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
km: មិន​មាន​ទំហំ​ទំនេរ​គ្រប់គ្រាន់​នៅ​លើ​ឧបករណ៍។
    %dMB ISO + %dMB overlay > ទំហំ​ទំនេរ %dMB

en: Creating %sMB persistent overlay
km: ការ​បង្កើត​កម្រិត​សំឡេង​ថេរ​ជាន់​គ្នា %sMB

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
km: មិន​អាច​ចម្លង %(infile)s ទៅកាន់ %(outfile)s ៖ %(message)s

en: Removing existing Live OS
km: លុប Live OS ដែល​មាន​ស្រាប់

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
km: មិន​អាច​ប្រើ chmod %(file)s ៖ %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
km: មិន​អាច​លុប​ឯកសារ​ចេញពី LiveOS ពីមុន៖ %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
km: មិន​អាច​លុប​ថត​ចេញពី LiveOS ពីមុន៖ %(message)s

en: Cannot find device %s
km: មិន​អាច​រក​ឃើញ​ឧបករណ៍ %s

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
km: មិន​អាច​សរសេរ​នៅ​លើ %(device)s, រំលង។

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
km: ភាគ​ថាស​មួយ​ចំនួន​នៃ​ឧបករណ៍​គោលដៅ %(device)s ត្រូវ​បាន​ម៉ោន។ ពួក​វា​នឹង​ត្រូវ​បាន​អាន់ម៉ោន មុន​ពេល​ចាប់ផ្ដើម​ដំណើរការ​ដំឡើង។

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
km: មិន​ស្គាល់​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ។ ឧបករណ៍​របស់​អ្នក​អាច​ចាំបាច់​ត្រូវ​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ​ឡើងវិញ។

en: Unsupported filesystem: %s
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​មិន​គាំទ្រ៖ %s

en: Unable to mount device: %(message)s
km: មិន​អាច​ម៉ោន​ឧបករណ៍៖ %(message)s

en: No mount points found
km: រក​មិន​ឃើញ​ចំណុច​ម៉ោន

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
km: បញ្ចូល​ឧបករណ៍​អាន់ម៉ោន​សម្រាប់ '%(device)s'

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
km: ការ​អាន់ម៉ោន​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ម៉ោន​នៅ​លើ '%(device)s'

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
km: ការ​អាន់ម៉ោន '%(udi)s' នៅ​លើ '%(device)s'

en: Mount %s exists after unmounting
km: ម៉ោន %s ដែល​មាន​ស្រាប់​បន្ទាប់ពី​អាន់ម៉ោន

en: Partitioning device %(device)s
km: ការ​ចែក​ភាគ​ថាស​ឧបករណ៍ %(device)s

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
km: មិន​គាំទ្រ​ឧបករណ៍ '%(device)s', សូម​រាយការណ៍​កំហុស។

en: Trying to continue anyway.
km: នៅតែ​ព្យាយាម​បន្ត។

en: Verifying filesystem...
km: កំពុង​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ...

en: Unable to change volume label: %(message)s
km: មិន​អាច​ប្ដូរ​ស្លាក​កម្រិត​សំឡេង៖ %(message)s

en: Installing bootloader...
km: កំពុង​ដំឡើង​កម្មវិធី​ផ្ទុក​ការ​ចាប់ផ្ដើម​ឡើងវិញ...

en: Removing %(file)s
km: កំពុង​លុប %(file)s

en: %s already bootable
km: %s អាច​ចាប់ផ្ដើម​ឡើងវិញ​បាន

en: Unable to find partition
km: រក​មិន​ឃើញ​ភាគ​ថាស

en: Formatting %(device)s as FAT32
km: ការ​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ %(device)s ជា FAT32

en: Resetting Master Boot Record of %s
km: កំណត់ Master Boot Record របស់ %s ឡើងវិញ

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
km: ដ្រាយ​គឺជា​រង្វិល​ជុំ​ត្រឡប់, រំលង​ការ​កំណត់ MBR ឡើងវិញ

en: Calculating the SHA1 of %s
km: កំពុង​គណនា SHA1 នៃ %s

en: Synchronizing data on disk...
km: កំពុង​ធ្វើ​សមកាលកម្ម​ទិន្នន័យ​នៅ​លើ​ថាស...

en: Error probing device
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​ស្ទង់​ឧបករណ៍

en: Unable to find any supported device
km: រក​មិន​ឃើញ​ឧបករណ៍​គាំទ្រ

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
km: សូម​ប្រាកដ​ថា​បាន​ដោត​យូអេសប៊ី​របស់​អ្នក ហើយ​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ​ដោយ​ប្រើ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ FAT

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
km: មិន​គាំទ្រ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ៖ %s
    សូម​បម្រុងទុក និង​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ​យូអេសប៊ី​របស់​អ្នក​ដោយ​ប្រើ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ FAT ។

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
km: មិន​អាច​យក Win32_LogicalDisk; សំណួរ win32com មិន​បាន​ត្រឡប់​លទ្ធផល​ណាមួយ

en: Cannot find
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Unknown release: %s
km: មិន​ស្គាល់​ការ​ចេញផ្សាយ៖ %s

en: Downloading %s...
km: កំពុង​ទាញ​យក %s...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
km: កំហុស៖ មិន​អាច​កំណត់​ស្លាក ឬ​យក UUID នៃ​ឧបករណ៍​របស់​អ្នក។ មិន​អាច​បន្ត។

en: Installation complete! (%s)
km: ការ​ដំឡើង​បាន​បញ្ចប់! (%s)

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
km: ព្រមាន៖ ឧបករណ៍​នេះ​ត្រូវ​ដំណើរការ​ជា​អ្នក​គ្រប់គ្រង។ ដើម្បី​ធ្វើ​វា អ្នក​ត្រូវ​ចុច​កណ្ដុរ​ស្ដាំ​លើ​រូបតំណាង រួច​បើក​លក្ខណ​សម្បត្តិ។ នៅ​ក្រោម​ផ្ទាំង​ភាព​ឆបគ្នា ធីក​ប្រអប់ "ដំណើរការ​កម្មវិធី​នេះ​ជា​អ្នក​គ្រប់គ្រង"

en: Refreshing releases...
km: កំពុង​ផ្ទុក​ការ​ចេញផ្សាយ​ឡើងវិញ...

en: Releases updated!
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្ន​ការ​ចេញផ្សាយ!

en: Installation complete!
km: ការ​ដំឡើង​បាន​បញ្ចប់!

en: Unable to mount device
km: មិន​អាច​ម៉ោន​ឧបករណ៍

en: Download complete!
km: ការ​ទាញ​យក​បាន​បញ្ចប់!

en: Download failed:
km: ការ​ទាញ​យក​បាន​បរាជ័យ៖

en: You can try again to resume your download
km: អ្នក​អាច​ព្យាយាម​ម្ដងទៀត​ដើម្បី​ធ្វើ​បន្ត​ការ​ទាញ​យក​របស់​អ្នក

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
km: ឯកសារ​ដែល​បាន​ជ្រើស​ជា​ឯកសារ​ដែល​មិន​អាច​អាន​បាន។ សូម​កែ​សិទ្ធិ ឬ​ជ្រើស​ឯកសារ​ផ្សេង។

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
km: មិន​អាច​ប្រើ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ជ្រើស។ អ្នក​អាច​មាន​សំណាង​ជាង បើ​អ្នក​ផ្លាស់ទី ISO ទៅ root នៃ​ដ្រាយ​របស់​អ្នក (ie: C:\)

en: %(filename)s selected
km: បាន​ជ្រើស %(filename)s
