The Tor Project - en to lb translation catalogue (62 entries)

en: You must run this application as root
lb: Dës Applikatioun muss als root ausgefouert ginn

en: Extracting live image to the target device...
lb: Live Image op Zil Medium extrahéieren...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
lb: Mat %(speed)d MB/sek op d'Medium geschriwwen

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
lb: Et gouf e Problem beim ausféiere vu folgendem Kommando: `%(command)s`.
    Eng méi detailléiert Feelerlogdatei gouf an '%(filename)s' geschriwwen.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
lb: SHA1 Checkzomm vun der LiveCD verifizéieren...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
lb: SHA256 Checkzomm vun der LiveCD verifizéieren...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
lb: Feeler: SHA1 Checkzomm vun der Live CD ass falsch. Dir kennt dëst Programm mat dem --noverify Argument starten em de Verifikatiounscheck ze ëmgoen.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
lb: Onbekannten ISO, Checkzomm Verifikatioun gëtt iwwersprongen

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
lb: Net genuch fräi Späicherplaz op dem Medium.
    %dMB ISO + %dMB Späicherplaz benéidegt > %dMB fräie Späicher

en: Creating %sMB persistent overlay
lb: %sMB u persistenter Späicherplaz goufen erstallt.

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
lb: Kopéiere vun %(infile)s no %(outfile)s ass schif gaangen: %(message)s

en: Removing existing Live OS
lb: Läschen existéierend Live OS

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
lb: chmod vun %(file)s net méiglech: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
lb: Datei vum leschte LiveOS konnt net geläscht ginn: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
lb: Verzeechnes vum leschte LiveOS konnt net geläscht ginn: %(message)s

en: Cannot find device %s
lb: Kann d'Maschinn %s net fannen

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
lb: Net méiglech op %(device)s ze schreiwen, iwwersprangen.

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
lb: E puer Partitioune vum ausgewielte Medium %(device)s si gemount. Se wäerten ausgehaange ginn ier den Installatiounsprozess ufänkt.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
lb: Onbekanntent Dateisystem. D'Medium muss néi formatéiert ginn.

en: Unsupported filesystem: %s
lb: Dateisystem net ënnerstëtzt: %s

en: Unable to mount device: %(message)s
lb: Medium konnt net agehaangen ginn: %(message)s

en: No mount points found
lb: Keng Plaz zum Mounten fonnt

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
lb: unmount_devide fir '%(device)s'

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
lb: Aushänke vum agehaangenem Dateisystem op '%(device)s'

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
lb: Aushänke vu '%(udi)s' op '%(device)s'

en: Mount %s exists after unmounting
lb: Mount %s existéiert nach no dem aushänken.

en: Partitioning device %(device)s
lb: Späichermedium %(device)s gëtt partitionéiert

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
lb: Medium net ënnerstëtzt '%(device)s'. Mellt wann ech gelift de Feeler.

en: Trying to continue anyway.
lb: Versichen trotzdem weider ze maachen.

en: Verifying filesystem...
lb: Dateisystem verifizéieren...

en: Unable to change volume label: %(message)s
lb: Ännerung vun der Volumebeschreiwung net méiglech: %(message)s

en: Installing bootloader...
lb: Bootloader gëtt installéiert...

en: Removing %(file)s
lb: Läschen %(file)s

en: %s already bootable
lb: %s ass schonns bootbar

en: Unable to find partition
lb: Et gouf keng Partitioun fonnt

en: Formatting %(device)s as FAT32
lb: %(device)s gëtt als FAT32 formatéiert.

en: Resetting Master Boot Record of %s
lb: Master Boot Record vun %s gëtt zeréck gesat

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
lb: D'Lafwierk ass e Loopback, MBR zerécksetze gëtt iwwersprongen

en: Calculating the SHA1 of %s
lb: SHA1 Zomm vun %s gëtt berechent

en: Synchronizing data on disk...
lb: Daten op dem Disk gi synchroniséiert...

en: Error probing device
lb: Feeler beim iwwerpréiwe vum Späichermedium

en: Unable to find any supported device
lb: Et konnt kee Medium fonnt gi wat ënnerstëtzt gëtt

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
lb: Stellt sécher, datt den USB Stick agestach ass an FAT formatéiert ass

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
lb: Dateisystem net ënnerstëtzt: %s
    Macht ee Backup a formatéiert den USB Stick mat dem FAT Dateisystem.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
lb: Win32_LogicalDisk konnt net ermëttelt ginn; de win32com Opruff huet keng Resultater bruecht.

en: Cannot find
lb: Kann net fonnt ginn

en: Unknown release: %s
lb: Onbekannt release: %s

en: Downloading %s...
lb: %s gëtt erofgelued

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
lb: Feeler: Kann d'Bezeechnung oder UUID vum Medium net ermëttelen. Weiderfueren ass net méiglech.

en: Installation complete! (%s)
lb: Installatioun ofgeschloss! (%s)

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
lb: Warnung: Dëst Tool muss als Administrateur ausgefouert ginn. Fir dat ze maachen, musst der op der Maus op den Icon riets klicken an dann d'Astellungen auswielen. Ënnert dem Reider "Kompatibilitéit", wielt der dann "Dëst Programm als Administrateur ausféieren" aus.

en: The device "%(pretty_name)s" is too small to install Tails (at least %(size)s GB is required).
lb: D'Medium "%(pretty_name)s" ass ze kleng fir Tails dorobber ze installéieren (et ginn op mannst %(size)s GB gebraucht).

en: Refreshing releases...
lb: Verëffentlechunge ginn aktualiséiert.

en: Releases updated!
lb: Verëffentlechunge goufen aktualiséiert!

en: Installation complete!
lb: Installatioun ofgeschloss!

en: Unable to mount device
lb: Medium konnt net agehaange ginn

en: Download complete!
lb: Download fäerdeg!

en: Download failed:
lb: Download feel geschloen

en: You can try again to resume your download
lb: Download probéieren ze resuméieren

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
lb: Déi ausgewielten Datei ass net liesbar. Ännert wann ech gelift är Berechtegungen oder wielt eng aner Datei aus.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
lb: Net méiglech déi ausgewielten Datei ze benotzen. Dir hutt wuel méi Gléck wann dir är ISO direkt an engem Lafwierk ofleet (zB: C:\)

en: %(filename)s selected
lb: %(filename)s ausgewielt
