The Tor Project - en to lv translation catalogue (97 entries)

en: You must run this application as root
lv: Šī lietotne jāizpilda saknes režīmā

en: Extracting live image to the target device...
lv: Uz mērķa ierīces izvērš tiešo attēlu jeb live image...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
lv: Ieraksts ierīcē tika veikts ar ātrumu %(speed)d MB/sec

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
lv: Radās problēmsituācija izpildot komandu: `%(command)s`.
    Detalizētāks kļūdas žurnāls tika ierakstīts '%(filename)s'.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
lv: Verificē LiveCD attēla kontrolsummu SHA1...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
lv: Verificē LiveCD attēla kontrolsummu SHA256...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
lv: Kļūda: Live CD SHA1 nav derīgs.  Lai apietu šo verifikācijas pārbaudi, programmu var izpildīt ar argumentu --noverify .

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
lv: Nezināms ISO, tiek izlaista kontrolsummas verifikācija

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
lv: Uz ierīces nav pietiekami daudz brīvas vietas.
    %dMB ISO + %dMB pārklājums > %dMB brīvas vietas

en: Creating %sMB persistent overlay
lv: Rada %sMB lielu pastāvīgo pārklājumu

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
lv: Nespēj kopēt %(infile)s uz %(outfile)s: %(message)s

en: Removing existing Live OS
lv: Noņem esošo Live OS

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
lv: Nespēj chmod %(file)s: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
lv: Nespēj noņemt datni no iepriekšējās LiveOS: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
lv: Nespēj noņemt direktoriju no iepriekšējās LiveOS: %(message)s

en: Cannot find device %s
lv: Nav iespējams atrast ierīci %s

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
lv: Nespēj rakstīt %(device)s, šis solis tiek izlaists.

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
lv: Uz mērķa ierīces %(device)s ir uzmontēti daži nodalījumi. Tie tiks nomontēti pirms instalēšanas procesa sākšanas.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
lv: Nezināma datņu sistēma.  Iespējams, ierīci nepieciešams pārformatēt.

en: Unsupported filesystem: %s
lv: Datņu sistēma, kura netiek atbalstīta: %s

en: Unknown GLib exception while trying to mount device: %(message)s
lv: Nezināms GLib izņēmums, montējot ierīci: %(message)s

en: Unable to mount device: %(message)s
lv: Nespēj montēt iekārtu: %(message)s

en: No mount points found
lv: Montēšanas punkti netika atrasti

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
lv: Ievada unmount_device objektam '%(device)s'

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
lv: Nomontē uz '%(device)s' uzmontētās datņu sistēmas

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
lv: Nomontē  '%(udi)s' , kurš atrodas uz '%(device)s'

en: Mount %s exists after unmounting
lv: Pēc nomontēšanas pastāv montējums %s

en: Partitioning device %(device)s
lv: Nodalīšanas ierīce %(device)s

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
lv: Neatbalstīta ierīce '%(device)s', lūdzu ziņojiet par šo kļūdi.

en: Trying to continue anyway.
lv: Lai vai kas, cenšas turpināt.

en: Verifying filesystem...
lv: Verificē datņu sistēmu...

en: Unable to change volume label: %(message)s
lv: Nespēj mainīt sējuma iezīmi: %(message)s

en: Installing bootloader...
lv: Instalē sāknēšanas lādētāju...

en: Could not find the '%s' COM32 module
lv: Neizdevās atrast '%s' COM32 moduli

en: Removing %(file)s
lv: Noņem %(file)s

en: %s already bootable
lv: %s jau ir sāknējams

en: Unable to find partition
lv: Nespēj atrast nodalījumu

en: Formatting %(device)s as FAT32
lv: Formatē %(device)s kā FAT32

en: Could not find syslinux' gptmbr.bin
lv: Neizdevās atrast syslinux' gptmbr.bin

en: Reading extracted MBR from %s
lv: Lasa no %s izgūto MBR

en: Could not read the extracted MBR from %(path)s
lv: Neidzevās nolasīt no %(path)s izgūto MBR

en: Resetting Master Boot Record of %s
lv: Atiestata %s pamatsāknēšanas ierakstu jeb MBR

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
lv: Disks ir cilptestā, tiek izlaista MBR atiestatīšana

en: Calculating the SHA1 of %s
lv: Aprēķina %s SHA1

en: Synchronizing data on disk...
lv: Sinhronizē datus uz diska...

en: Error probing device
lv: Kļūda pētot ierīci

en: Unable to find any supported device
lv: Nevarēja atrast jebkādu atbalstītu ierīci

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
lv: Pārliecinieties, ka USB atslēga ir iesprausta un formatēta kā FAT datņu sistēma

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
lv: Neatbalstīta datņu sistēma: %s
    Lūdzu veiciet datu rezerves kopēšanu un formatējiet savu USB atslēgu kā FAT datņu sistēmu.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
lv: Nespēj sasniegt Win32_LogicalDisk; win32com vaicājums nesniedza atbildes

en: Cannot find
lv: Nav iespējams atrast

en: Make sure to extract the entire tails-installer zip file before running this program.
lv: Pirms izpildat šo programmu, pārliecinieties, ka izgūta visa tails-instalētāja zip datne.

en: Unknown release: %s
lv: Nezināms laidiens: %s

en: Downloading %s...
lv: Lejuplādē %s...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
lv: Kļūda: Nav iespējams iegūt ierīces UUID vai piešķirt iezīmi. Nespēj turpināt.

en: Installation complete! (%s)
lv: Instalēšana pabeigta! (%s)

en: Tails installation failed!
lv: Tails instalācija neizdevās!

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
lv: Brīdinājums: Šis rīks jālieto administratora režīmā. Lai to izdarītu, ar labo peles taustiņu noklikšķiniet uz ikonas un atveriet Rekvizītus. Verot cilni Savietojamība, atzīmējiet lodziņu "Izpildīt programmu administratora režīmā".

en: Tails Installer
lv: Tails instalētājs

en: Clone the current Tails
lv: Klonēt strādājošo Tails

en: Use a downloaded Tails ISO image
lv: Lietot lejuplādēto Tails ISO attēlu

en: Upgrade
lv: Jaunināt

en: Install
lv: Instalēt

en: Installation Instructions
lv: Instalācijas norādes

en: %(size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
lv: %(size)s %(vendor)s %(model)s ierīce (%(device)s)

en: No ISO image selected
lv: Neviens ISO attēls nav izvēlēts

en: Please select a Tails ISO image.
lv: Lūdzu izvēlieties ISO attēlu.

en: No device suitable to install Tails could be found
lv: Neizdevās atrast nevienu ierīci, kas spēj instalēt Tails

en: Please plug a USB flash drive or SD card of at least %0.1f GB.
lv: Lūdzu pievienojiet USB zibatmiņu vai SD karti, kuru ietilpība ir vismaz %0.1f GB.

en: The USB stick "%(pretty_name)s" is configured as non-removable by its manufacturer and Tails will fail to start on it. Please try installing on a different model.
lv: USB disku "%(pretty_name)s" tā ražotājs ir nokonfigurējis kā nenoņemamu, un Tails neizdosies no tā startēt. Lūdzu mēģiniet instalēt uz cita modeļa.

en: The device "%(pretty_name)s" is too small to install Tails (at least %(size)s GB is required).
lv: Ierīce "%(pretty_name)s" ir pārāk maza, lai instalētu Tails (ir nepieciešams vismaz %(size)s GB).

en: An error happened while installing Tails
lv: Instalējot Tails radās kļūda

en: Refreshing releases...
lv: Atsvaidzinoši izlaidumi...

en: Releases updated!
lv: Laidieni atjaunināti!

en: Installation complete!
lv: Instalēšana ir pabeigta!

en: Unable to mount device
lv: Nespēj uzmontēt ierīci

en: Confirm the target USB stick
lv: Apstipriniet mērķa USB zibi.

en: %(size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
    
    All data on this USB stick will be lost.
lv: %(size)s %(vendor)s %(model)s ierīce (%(device)s)
    
    Visi dati uz šī USB zibja tiks pazaudēti.

en: %(parent_size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
lv: %(parent_size)s %(vendor)s %(model)s ierīce (%(device)s)

en: 
    
    The persistent storage on this USB stick will be preserved.
lv: 
    
    Šī USB zibja pastāvīgā krātuve tiks saglabāta.

en: Download complete!
lv: Lejupielāde pabeigta!

en: Download failed:
lv: Lejupielāde neizdevās:

en: You can try again to resume your download
lv: Variet vēlreiz mēģināt atjaunot lejupielādi

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
lv: Atlasīto datni nav iespējams lasīt. Lūdzu sakārtojiet atļaujas vai izvēlieties citu datni.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
lv: Nespēj lietot atlasīto datni.  Iespējams, veiktos labāk, ja ISO tiktu pārvietots uz diska sakni (proti, C:\)

en: %(filename)s selected
lv: %(filename)s izvēlēts

en: Unable to find LiveOS on ISO
lv: Uz ISO neizdevās atrast LiveOS

en: Could not guess underlying block device: %s
lv: Neizdevās uzminēt pamata blokierīci: %s

en: There was a problem executing `%s`.
    %s
    %s
lv: Radās problēma izpildot `%s`.
    %s
    %s

en: '%s' does not exist
lv: '%s' nepastāv

en: '%s' is not a directory
lv: '%s' nav direktorijs

en: Skipping '%(filename)s'
lv: Izlaiž '%(filename)s'

en: There was a problem executing `%s`.%s
    %s
lv: Radās problēma izpildot `%s`.%s
    %s

en: Could not open device for writing.
lv: Ierīci neizdevās atvērt rakstīšanai.

en: Select a distribution to download:
lv: Atlasiet sadali lejuplādei:

en: Target USB stick:
lv: Mērķa USB zibis:

en: Reinstall (delete all data)
lv: Pārinstalēt (dzēst visus datus)
