The Tor Project - en to nl_BE translation catalogue (96 entries)

en: You must run this application as root
nl_BE: U dient deze applicatie als root uit te voeren

en: Extracting live image to the target device...
nl_BE: Live afbeelding naar het doelapparaat overzetten...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
nl_BE: Schreef naar apparaat met %(speed)d MB/sec

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
nl_BE: Er deed zich een probleem voor bij het uitvoeren van volgende opdracht : `%(command)s`.
    Een meer gedetailleerd foutrapport werd weggeschreven naar '%(filename)s'.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
nl_BE: SHA1 checksum van de LiveCD image aan het verifiëren...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
nl_BE: SHA256 checksum van de LiveCD image aan het verifiëren...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
nl_BE: Fout: De SHA1 van uw Live CD is niet correct. U kunt dit programma uitvoeren met het --noverify argument om deze controle over te slaan.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
nl_BE: Onbekende ISO, checksum verificatie overslaan

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
nl_BE: Niet genoeg vrije ruimte op het apparaat.
     %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB vrije ruimte

en: Creating %sMB persistent overlay
nl_BE: %sMb persistente geheugenruimte aanmaken...

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
nl_BE: Kan %(infile)s niet kopiëren naar %(outfile)s: %(message)s

en: Removing existing Live OS
nl_BE: Bestaande Live OS aan het verwijderen

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
nl_BE: Kan geen chmod %(file)s: %(message)s uitvoeren

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
nl_BE: Kan het bestand van de vorige LiveOS niet verwijderen: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
nl_BE: Kan map van vorige LiveOS niet verwijderen:%(message)s

en: Cannot find device %s
nl_BE: Kan apparaat %s niet vinden

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
nl_BE: Niet mogelijk om te schrijven naar %(device)s, overslaan.

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
nl_BE: Sommige partities van het doelapparaat %(device)s zijn gekoppeld. Ze zullen ontkoppeld worden voordat het installatieproces wordt gestart.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
nl_BE: Onbekend bestandssysteel. Uw apparaat dient geformatteerd te worden.

en: Unsupported filesystem: %s
nl_BE: Niet ondersteund bestandsysteem: %s

en: Unknown GLib exception while trying to mount device: %(message)s
nl_BE: Onbekende GLib uitzondering bij het mounten van apparaat:%(message)s

en: Unable to mount device: %(message)s
nl_BE: Kan apparaat niet aankoppelen: %(message)s

en: No mount points found
nl_BE: Geen aankoppel punten gevonden

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
nl_BE: Unmount_device voor '%(device)s' binnengaan

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
nl_BE: Aangekoppeld bestandssysteem op '%(device)s' afkoppelen

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
nl_BE: '%(udi)s' op '%(device)s' afkoppelen

en: Mount %s exists after unmounting
nl_BE: Aankoppeling %s bestaat na afkoppeling

en: Partitioning device %(device)s
nl_BE: Apparaat %(device)s aan het partitioneren

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
nl_BE: Niet-ondersteund apparaat '%(device)s, rapporteer alstublieft een bug.

en: Trying to continue anyway.
nl_BE: Toch proberen voortgaan.

en: Verifying filesystem...
nl_BE: Bestandsysteem verifiëren

en: Unable to change volume label: %(message)s
nl_BE: Niet in staat volumelabel te veranderen: %(message)s

en: Installing bootloader...
nl_BE: Bootloader aan het installeren...

en: Could not find the '%s' COM32 module
nl_BE: Kon de '%s' COM32 module niet vinden

en: Removing %(file)s
nl_BE: %(file)s aan het verwijderen

en: %s already bootable
nl_BE: %s is al bootable

en: Unable to find partition
nl_BE: Kan partitie niet vinden

en: Formatting %(device)s as FAT32
nl_BE: %(device)s aan het formatteren als FAT32

en: Could not find syslinux' gptmbr.bin
nl_BE: Kon syslinux' gptmbr.bin niet vinden

en: Reading extracted MBR from %s
nl_BE: Lezen van uitgepakte MBR van %s

en: Could not read the extracted MBR from %(path)s
nl_BE: Het uitgepakte MBR van %(path)s kon niet gelezen worden.

en: Resetting Master Boot Record of %s
nl_BE: Master Boot Record aan het resetten voor %s

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
nl_BE: Station is een loopback, MBR-reset wordt overgeslagen

en: Calculating the SHA1 of %s
nl_BE: De SHA1 van %s aan het berekenen

en: Synchronizing data on disk...
nl_BE: Data op de schijf aan het syncroniseren...

en: Error probing device
nl_BE: Foutmelding bij het zoeken van het apparaat

en: Unable to find any supported device
nl_BE: Kan geen ondersteund apparaat vinden

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
nl_BE: Verzeker u ervan dat jouw USB-stick is aangesloten en geformatteerd met het FAT bestandssysteem

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
nl_BE: Niet ondersteund bestandssyteem: %s
    Gelieve een back-up uit te voeren en uw USB stick te formatteren naar het FAT bestandssysteem.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
nl_BE: Niet in staat Win32_LogicalDisk te verkrijgen; win32com query gaf geen resultaat

en: Cannot find
nl_BE: Kan niet vinden

en: Make sure to extract the entire tails-installer zip file before running this program.
nl_BE: Zorg ervoor dat je de volledige tails-installer zip bestand uitpakt voor dit programma te starten.

en: Unknown release: %s
nl_BE: Onbekende release: %s

en: Downloading %s...
nl_BE: %s aan het downloaden...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
nl_BE: Fout: Kan het label niet zetten of de UUID van uw apparaat niet verkrijgen. Kan niet verder gaan.

en: Installation complete! (%s)
nl_BE: Installatie voltooid! (%s)

en: Tails installation failed!
nl_BE: Tails installatie is mislukt!

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
nl_BE: Waarschuwing: Deze tool moet als beheerder worden uitgevoerd. Om dat te doen, klik met rechter muisknop op het icoon en open Eigenschappen. Onder de Compatibiliteit tab, check het "Start dit programma als beheerder" selectievakje.

en: Tails Installer
nl_BE: Tails Installatieprogramma

en: Clone the current Tails
nl_BE: Clone de huidige Tails

en: Use a downloaded Tails ISO image
nl_BE: Gebruik een gedownloade Tails ISO image

en: Install
nl_BE: Installeren

en: Installation Instructions
nl_BE: Installatie instructies

en: %(size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
nl_BE: %(size)s%(vendor)s%(model)s toestel(%(device)s)

en: No ISO image selected
nl_BE: Geen ISO image geselecteerd

en: Please select a Tails ISO image.
nl_BE: Selecteer een Tails ISO image

en: No device suitable to install Tails could be found
nl_BE: Er kon geen geschikt apparaat voor een Tails installatie worden gevonden

en: Please plug a USB flash drive or SD card of at least %0.1f GB.
nl_BE: Steek alstublieft een USB flash drive of SD kaart van tenminste %0.1fGB in.

en: The USB stick "%(pretty_name)s" is configured as non-removable by its manufacturer and Tails will fail to start on it. Please try installing on a different model.
nl_BE: De USB stick "%(pretty_name)s" is geconfigureerd als niet verwijderbaar door zijn fabrikant en Tails zal er niet op starten. Probeer alstublieft te installeren op een ander model.

en: The device "%(pretty_name)s" is too small to install Tails (at least %(size)s GB is required).
nl_BE: Het apparaat "%(pretty_name)s" is te klein om Tails op te installeren (minstens %(size)s GB is vereist).

en: An error happened while installing Tails
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het installeren van Tails

en: Refreshing releases...
nl_BE: Releases aan het refreshen...

en: Releases updated!
nl_BE: Releases zijn bijgewerkt!

en: Installation complete!
nl_BE: Installatie voltooid!

en: Unable to mount device
nl_BE: Kan apparaat niet aankoppelen

en: Confirm the target USB stick
nl_BE: Bevestig de doel USB stick

en: %(size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
    
    All data on this USB stick will be lost.
nl_BE: %(size)s%(vendor)s%(model)s apparaat (%(device)s)
    
    Alle gegevens op deze USB stick zullen verloren raken.

en: %(parent_size)s %(vendor)s %(model)s device (%(device)s)
nl_BE: %(parent_size)s%(vendor)s%(model)s toestel(%(device)s)

en: 
    
    The persistent storage on this USB stick will be preserved.
nl_BE: 
    
    De blijvende opslag op deze USB stick zal worden bewaard

en: Download complete!
nl_BE: Download klaar!

en: Download failed:
nl_BE: Download mislukt:

en: You can try again to resume your download
nl_BE: U kan opnieuw proberen om uw download te hervatten

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
nl_BE: Het geselecteerde bestand is onleesbaar. Gelieve de permissies te wijzigen of een ander bestand te selecteren.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
nl_BE: Kan geselecteerd bestand niet gebruiken. U kunt meer geluk hebben als u uw ISO verplaatst naar het hoogste niveau van jouw schijf (bijv.: C:\)

en: %(filename)s selected
nl_BE: %(filename)s geselecteerd

en: Unable to find LiveOS on ISO
nl_BE: Niet in staat om LiveOS op ISO te vinden

en: Could not guess underlying block device: %s
nl_BE: Kon niet het onderliggende blok apparaat gokken: %s

en: There was a problem executing `%s`.
    %s
    %s
nl_BE: Er was een probleem bij het uitvoeren van ` %s`.
    %s
    %s

en: '%s' does not exist
nl_BE: '%s' bestaat niet

en: '%s' is not a directory
nl_BE: '%s' is geen directory

en: Skipping '%(filename)s'
nl_BE: '%(filename)s' wordt overgeslagen

en: There was a problem executing `%s`.%s
    %s
nl_BE: Er was een probleem bij het uitvoeren van `%s`.%s
    %s

en: Could not open device for writing.
nl_BE: Kon het apparaat niet openen om te schrijven.

en: Select a distribution to download:
nl_BE: Selecteer een distributie om te downloaden:

en: Target USB stick:
nl_BE: Doel USB stick:

en: Reinstall (delete all data)
nl_BE: Herinstalleren (Verwijder alle data)
