The Tor Project - en to pl translation catalogue (62 entries)

en: You must run this application as root
pl: Tę aplikację można uruchomić tylko jako root

en: Extracting live image to the target device...
pl: Wypakowywanie obrazu na wybrane urządzenie...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
pl: Dokonano zapisu na urządzeniu z prędkością %(speed)d MB/sec

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
pl: Wystąpił problem podczas wykonywania następującego polecenia: "%(command)s"
    Bardziej szczegółowy dziennik błędu został zapisany do pliku "%(filename)s"

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
pl: Sprawdzanie sumy kontrolnej SHA1 obrazu LiveCD...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
pl: Sprawdzanie sumy kontrolnej SHA256 obrazu LiveCD...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
pl: Błąd: suma kontrolna SHA1 obrazu Live CD jest nieprawidłowa. Można uruchomić ten program za pomocą parametru --noverify, aby obejść to sprawdzanie.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
pl: Nieznany plik ISO, pomijanie sprawdzania sum kontrolnych

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
pl: Nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca na tym urządzeniu.
     %dMB ISO + %dMB nadpisu > %dMB wolnego miejsca

en: Creating %sMB persistent overlay
pl: Tworzenie %sMB warstw trwałych

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
pl: Nie udało się skopiować %(infile)s do %(outfile)s: %(message)s

en: Removing existing Live OS
pl: Usuwanie istniejącego systemu operacyjnego Live

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
pl: Nie można zmienić praw dostępu do %(file)s: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
pl: Nie można usunąć poprzedniego systemu operacyjnego Live: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
pl: Nie można usunąć katalogu poprzedniego systemu operacyjnego Live: %(message)s

en: Cannot find device %s
pl: Nie można odnaleźć urządzenia %s

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
pl: Nie można zapisać na %(device)s, pomijam

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
pl: Niektóre partycje na wybranym przez Ciebie urządzeniu %(device)s są zamontowane. Zostaną one odłączone przed zaczęciem procesu instalacji.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
pl: Nieznany system plików. Urządzenie może wymagać ponownego sformatowania.

en: Unsupported filesystem: %s
pl: Nieobsługiwany system plików: %s

en: Unable to mount device: %(message)s
pl: Nie można zamontować urządzenia: %(message)s

en: No mount points found
pl: Nie znaleziono punktów instalacji

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
pl: Odmontowywanie urządzenia '%(device)s'

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
pl: Odmontowywanie systemów plików na '%(device)s'

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
pl: Odmontowywanie '%(udi)s' z '%(device)s'

en: Mount %s exists after unmounting
pl: %s istnieje mimo demontowania

en: Partitioning device %(device)s
pl: Partycjonowanie urządzenia/urządzeń %(device)s

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
pl: Nieobsługiwane urządzenie '%(device)s', proszę zgłosić błąd.

en: Trying to continue anyway.
pl: Próbujemy kontynuować.

en: Verifying filesystem...
pl: Sprawdzanie systemu plików...

en: Unable to change volume label: %(message)s
pl: Nie można zmienić etykiety: %(message)s

en: Installing bootloader...
pl: Instalowanie programu startowego...

en: Removing %(file)s
pl: Usuwanie %(file)s

en: %s already bootable
pl: %s jest już startowa

en: Unable to find partition
pl: Nie można odnaleźć partycji

en: Formatting %(device)s as FAT32
pl: Formatowanie %(device)s jako FAT32

en: Resetting Master Boot Record of %s
pl: Reset głównego sektora startowego %s

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
pl: Napęd jest urządzeniem loopback, pomijanie przywracania MBR

en: Calculating the SHA1 of %s
pl: Obliczanie sumy kontrolnej SHA1 pliku %s

en: Synchronizing data on disk...
pl: Synchronizowanie danych na dysku...

en: Error probing device
pl: Błąd podczas wykrywania urządzenia

en: Unable to find any supported device
pl: Nie można znaleźć żadnego obsługiwanego urządzenia

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
pl: Proszę upewnić się, że klucz USB jest podłączony i sformatowany w systemie plików FAT

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
pl: Nieobsługiwany system plików: %s
    Proszę wykonać kopię zapasową i sformatować klucz USB w systemie plików FAT.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
pl: Nie można uzyskać Win32_LogicalDisk; zapytanie win32com nie zwróciło żadnych wyników

en: Cannot find
pl: Nie znaleziono

en: Unknown release: %s
pl: Nieznane wydanie: %s

en: Downloading %s...
pl: Pobieranie %s...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
pl: Błąd: Nie można ustawić etykiety lub uzyskać UUID urządzenia. Nie można kontynuować.

en: Installation complete! (%s)
pl: Zakończono instalację! (%s)

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
pl: Ostrzeżenie: to narzędzie musi być uruchomione jako administrator. Aby to zrobić, należy nacisnąć prawym przyciskiem myszy ikonę i otworzyć Właściwości. W karcie Zgodność należy zaznaczyć pole wyboru "Uruchom ten program jako administrator".

en: The device "%(pretty_name)s" is too small to install Tails (at least %(size)s GB is required).
pl: Urządzenie "%(pretty_name)s" ma zbyt mało miejsca dla systemu Tails (wymagane jest przynajmniej %(size)s GB).

en: Refreshing releases...
pl: Odświeżanie wersji...

en: Releases updated!
pl: Wersje zaktualizowane!

en: Installation complete!
pl: Zakończono instalację!

en: Unable to mount device
pl: Nie można zamontować urządzenia

en: Download complete!
pl: Pobieranie ukończone!

en: Download failed:
pl: Pobieranie nie powiodło się:

en: You can try again to resume your download
pl: Możesz spróbować ponownie, aby wznowić pobieranie

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
pl: Nie można odczytać wybranego pliku. Proszę poprawić prawa dostępu do niego lub wybrać inny plik.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
pl: Nie można użyć wybranego pliku.  Łatwiej będzie po przeniesieniu pliku ISO do głównego katalogu napędu (np. C:\)

en: %(filename)s selected
pl: Wybrano %(filename)s
