The Tor Project - en to si_LK translation catalogue (51 entries)

en: You must run this application as root
si_LK: මුලය ලෙස මෙම යෙදීම ඔබ ක්‍රියාත්මක කල යුතුය

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
si_LK: උපාංගයට ලියන ලදී%(speed)d MB/sec

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
si_LK: පහත විධානය ක්‍රියාත්මක කිරීමේදී දෝෂයක් මතුවිය: `%(command)s`.
    සවිස්තරාත්මක දෝෂ ලොගය ලියවන ලදී'%(filename)s'.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
si_LK: තහවුරු කරමින් SHA1 checksum හි LiveCD image...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
si_LK: තහවුරු කරමින් SHA256 checksum of LiveCD image...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
si_LK: දෝෂය: ඔබගේ Live CD හි SHA1 වැරදිය. ඔබට මෙය  --noverify සමග ක්‍රියාත්මක කිරීමෙන් තහවුරු කිරීමේ පරීක්ෂණය මග හැර යා හැක.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
si_LK: නොදන්නා ISO, checksum තහවුරු කිරීම මග හරිමින්

en: Creating %sMB persistent overlay
si_LK: ස්ථාවර overlay%sMB එක තනමින්

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
si_LK: පිටපත් කිරීමට නොහැක %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s

en: Removing existing Live OS
si_LK: දැනට පවතින Live OS ඉවත් කරමින්

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
si_LK: chmod නොහැක %(file)s: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
si_LK: පෙර LiveOS එකෙන් ගොනු ඉවත් කිරීමට නොහැක: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
si_LK: පෙර LiveOS එකෙන් නාමාවලි ඉවත් කිරීමට නොහැක: %(message)s

en: Cannot find device %s
si_LK: උපාංගය සොයාගත නොහැක%s

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
si_LK: ලිවීමට නොහැක %(device)s, මගහරිමින්.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
si_LK: හදුනානොගත් ගොනු පද්ධතිය.  ඔබගේ ආම්පන්නය නැවත සැකසීමට අවශ්‍ය වනු ඇත.

en: Unsupported filesystem: %s
si_LK: ආධාරක නොවෙන ගොනු පද්ධති: %s

en: Unable to mount device: %(message)s
si_LK: උපකරණය මවුන්ට් කිරීමට නොහැක : %(message)s

en: No mount points found
si_LK: Mount points කිසිවක් හමුවී නොමැත

en: Mount %s exists after unmounting
si_LK: මවුන්ට් කිරීම %s ප්‍රතිමවුන්ට් කිරීමෙන් පසුවද පවතී

en: Verifying filesystem...
si_LK: ගොනු පද්ධතිය තහවුරු කරමින්

en: Unable to change volume label: %(message)s
si_LK: දිගහැරුමේ ලේබලය වෙනස් කිරීමට නොහැක: %(message)s

en: Installing bootloader...
si_LK: Bootloader ස්ථාපනය කරමින්...

en: Removing %(file)s
si_LK: ඉවත්කරමින් %(file)s

en: %s already bootable
si_LK: %sදැනටමත් bootable

en: Unable to find partition
si_LK: බෙදුම් පත සොයාගත නොහැක

en: Formatting %(device)s as FAT32
si_LK: සකසමින් %(device)s as FAT32

en: Resetting Master Boot Record of %s
si_LK: Master Boot Record නැවත සකසමින් %s

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
si_LK: ධාවකය ලුපයකි, MBR reset මගහරිමින්

en: Calculating the SHA1 of %s
si_LK: %s හි SHA1ගණනය කරමින්

en: Synchronizing data on disk...
si_LK: තැටියේ දත්ත සමමුහුර්ත කරමින්...

en: Error probing device
si_LK: ආම්පන්න එෂණයේ දෝෂයක්

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
si_LK: USB යතුර සම්බන්ධ කර FAT ගොනු පද්ධතිය සමග සැකසු බවට තහවුරු කරන්න

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
si_LK: ආධාර නොකරන ගොනු පද්ධතිය: %s
    කරුණාකර ඔබගේ USB යතුර FAT ගොනු පද්ධතිය සමග රක්ෂණය කර සකසන්න .

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
si_LK: ගැනීමට නොහැකි වුයේ Win32_LogicalDisk; win32com විමසුම ප්‍රථිපල කිසිවක් නැවත ප්‍රවේශ කලේ නැත

en: Cannot find
si_LK: සොයාගත නොහැක

en: Unknown release: %s
si_LK: නොදන්නා දිගහැරුම: %s

en: Downloading %s...
si_LK: භාගත වෙමින්%s...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
si_LK: දෝෂය: ලේබලය සැකසීමට හෝ ඔබගේ උපකරණයේ UUID ලබාගැනීමට නොහැක.  ඉදිරියට පවත්වා ගැනීමට නොහැක .

en: Installation complete! (%s)
si_LK: ස්ථාපනය කිරීම සම්පුරණයි! (%s)

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
si_LK: අවවාදය:  This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.

en: Refreshing releases...
si_LK: දිගහැරුම් නැවත ප්‍රාණවත් කරමින්...

en: Releases updated!
si_LK: දිගහැරුම් යාවත්කාලීන කර ඇත !

en: Installation complete!
si_LK: ස්ථාපනය සම්පුර්ණය!

en: Unable to mount device
si_LK: උපකරණය මවුන්ට් කිරීමට නොහැක

en: Download complete!
si_LK: භාගත කිරීම සාර්ථකයි!

en: Download failed:
si_LK: භාගත කිරීම අසාර්ථකයි!

en: You can try again to resume your download
si_LK: නැවතත් ඔබගේ බාගත කිරීම ආරම්භ කිරීමට ඔබට උත්සාහ කල හැකිය

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
si_LK: තෝරාගත් ගොනුව කියවිය නොහැක. කරුණාකර එහි අවසර සකස් කර හෝ වෙනත් ගොනුවක් තෝරාගන්න.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
si_LK: තෝරාගත් ගොනුව භාවිතා කිරීමට නොහැක.  ඔබේ ISO එක ධාවකයේ මූලය වෙත යැවීම වඩාත්  සුදුසුය.(ie: C:\)

en: %(filename)s selected
si_LK: %(filename)s තෝරාගන්නා ලදී
