The Tor Project - en to sk translation catalogue (61 entries)

en: You must run this application as root
sk: Túto aplikáciu musíte spúšťať ako root

en: Extracting live image to the target device...
sk: Extrahuje sa live obraz na cieľové zariadenie...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
sk: Zapísané na zariadenie rýchlosťou %(speed)d Mb/s

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
sk: Nastal problém s vykonaním nasledujúceho príkazu: `%(command)s`.
    Podrobnosti o tejto chybe boli zapísané do súboru '%(filename)s'.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
sk: Overovanie kontrolného súčtu SHA1 obrazu LiveCD...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
sk: Overovanie kontrolného súčtu SHA256 obrazu LiveCD...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
sk: Chyba: SHA1 kontrolný súčet Live CD je neplatný. Na preskočenie tejto kontroly, spustite program s parametrom --noverify.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
sk: Neznáme ISO, preskakuje sa overenie kontrolného súčtu

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
sk: Nedostatok miesta na zariadení.
    %dMB ISO + %dMB trvalé úložisko > %dMB volného miesta

en: Creating %sMB persistent overlay
sk: Vytváram %sMB trvalé úložisko

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
sk: Nedá sa kopírovať %(infile)s do %(outfile)s: %(message)s

en: Removing existing Live OS
sk: Odoberám existujúci Live OS

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
sk: Nedá sa zmeniť oprávnenie %(file)s: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
sk: Nedá sa odobrať súbor z predošlého LiveOS: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
sk: Nedá sa odobrať adresár z predošlého LiveOS: %(message)s

en: Cannot find device %s
sk: Nie je možné nájsť zariadenie %s

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
sk: Nedá sa zapísať na %(device)s, preskakujem.

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
sk: Sú pripojené niektoré partície cieľového zariadenia %(device)s. Pred začatím inštalácie budú odpojené.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
sk: Neznámy súborový systém. Vaše zariadenie bude potrebné preformátovať.

en: Unsupported filesystem: %s
sk: Nepodporovaný súborový systém: %s

en: Unable to mount device: %(message)s
sk: Nedá sa pripojiť zariadenie: %(message)s

en: No mount points found
sk: Neboli nájdené žiadne body pripojenia

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
sk: Vkladá sa  unmount_device pre zariadenie %(device)s'

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
sk: Odpájajú sa pripojené súborové systémy na zariadení '%(device)s'

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
sk: Odpája sa '%(udi)s' na zariadení '%(device)s'

en: Mount %s exists after unmounting
sk: Pripojenie %s existuje po odpojení

en: Partitioning device %(device)s
sk: Rozdeľuje sa zariadenie %(device)s

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
sk: Nepodporované zariadenie  '%(device)s', prosíme nahláste túto chybu.

en: Trying to continue anyway.
sk: Snažiť sa napriek tomu pokračovať.

en: Verifying filesystem...
sk: Kontroluje sa súborový systém...

en: Unable to change volume label: %(message)s
sk: Nie je možné zmeniť menovku zväzku: %(message)s

en: Installing bootloader...
sk: Inštaluje sa bootloader...

en: Removing %(file)s
sk: Odoberám %(file)s

en: %s already bootable
sk: %s je už bootovateľné.

en: Unable to find partition
sk: Nedá sa nájsť partícia

en: Formatting %(device)s as FAT32
sk: Formátujem %(device)s ako FAT32

en: Resetting Master Boot Record of %s
sk: Resetujem hlavný bootovací záznam %s

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
sk: Zariadenie je slučka, preskakujem resetovanie hlavného bootovacieho záznamu

en: Calculating the SHA1 of %s
sk: Počítam SHA1 %s

en: Synchronizing data on disk...
sk: Synchronizujem údaje na disk...

en: Error probing device
sk: Chyba pri snímaní zariadenia

en: Unable to find any supported device
sk: Nenašlo sa žiadne podporované zariadenie

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
sk: Skontrolujte, či je USB kľúč pripojený a naformátovaný na súborový systém FAT

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
sk: Nepodporovaný súborový systém: %s
    Spravte zálohu a naformátujte USB kľúč na súborový systém FAT.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
sk: Nedá sa získať Win32_LogicalDisk; win32com neodpovedá na požiadavku

en: Cannot find
sk: Nepodarilo sa nájsť

en: Unknown release: %s
sk: Neznáme vydanie: %s

en: Downloading %s...
sk: Sťahujem %s...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
sk: Chyba: Nie je možné nastaviť menovka alebo získať UUID vašeho zariadenia. Nie je možné pokračovať.

en: Installation complete! (%s)
sk: Inštalácia je dokončená! (%s)

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
sk: Upozornenie: Tento nástroj je potrebné spustiť ako Administrátor. Učiníte tak tým, že kliknete pravým tlačidlom na ikonu a vyberiete Vlastnosti. Pod záložkou Kompatibilita označte políčko "Spustiť tento program ako administrátor".

en: Refreshing releases...
sk: Obnovujú sa vydania..

en: Releases updated!
sk: Vydania aktualizované!

en: Installation complete!
sk: Inštalácia dokončená!

en: Unable to mount device
sk: Nie je možné pripojiť zariadenie

en: Download complete!
sk: Sťahovanie dokončené!

en: Download failed:
sk: Sťahovanie zlyhalo:

en: You can try again to resume your download
sk: Môžete skúsiť znovu spustiť sťahovanie

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
sk: Zvolený súbor je nečitateľný. Prosíme opravte jeho oprávnenia alebo si zvoľte iný súbor.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
sk: Nedá sa použiť vybraný súbor. Skúste presunúť ISO do Vášho koreňového adresára (napr. C:\)

en: %(filename)s selected
sk: %(filename)s vybraný
