The Tor Project - en to sl_SI translation catalogue (62 entries)

en: You must run this application as root
sl_SI: To aplikacijo morate zagnati kot root

en: Extracting live image to the target device...
sl_SI: Izpisovanje tekoče slike na ciljno napravo...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
sl_SI: Zapisano na napravo s %(speed)d MB/sec

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
sl_SI: Nastal je problem pri izvrševanju ukaza: `%(command)s`.
    Za prikaz podrobnosti je bila ustvarjena log datoteka v '%(filename)s'.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
sl_SI: Preverjanje SHA1 kontrolne vsote na LiveCD sliki...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
sl_SI: Preverjanje SHA256 kontrolne vsote na LiveCD sliki...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
sl_SI: Napaka: SHA1 vašega CD-ja je neveljavna. Lahko zaženete ta program z --noverify argumentom,ki zaobide preverjanje verifikacije.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
sl_SI: Nepoznan ISO, preskočim preverjanje

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
sl_SI: Ni dovolj prostora na napravi.
    %dMB ISO + %dMB drugega > %dMB prostega

en: Creating %sMB persistent overlay
sl_SI: Ustvarjanje %s nenehnega prikrivanja

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
sl_SI: Nemogoče kopirati %(infile)s v %(outfile)s: %(message)s

en: Removing existing Live OS
sl_SI: Odstranitev obstoječe žive distribucije OS

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
sl_SI: Nemogoče v chmod %(file)s: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
sl_SI: Nemogoče odstraniti datoteke predhodnje LiveOS: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
sl_SI: Nemogoče odstraniti imenik predhodne LiveOS: %(message)s

en: Cannot find device %s
sl_SI: Ne najdem naprave %s

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
sl_SI: Nemogoče zapisovanje na %(device)s, preskočim.

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
sl_SI: Nekatere particije na ciljni napravi %(device)s so vpete. Potrebno jih je odpeti pred začetkom namestitve.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
sl_SI: Nepoznan datotečni sistem. Naprava mora biti formatirana.

en: Unsupported filesystem: %s
sl_SI: Nepodprt datotečni sistem: %s

en: Unable to mount device: %(message)s
sl_SI: Nemogoče priklopiti napravo: %(message)s

en: No mount points found
sl_SI: Ne najdem priklopne točke

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
sl_SI: Vnašanje odklopljene_naprave za '%(device)s'

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
sl_SI: Odklapljanje priklopljenega datotečnega sistema na '%(device)s'

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
sl_SI: Odklapljanje '%(udi)s' na '%(device)s'

en: Mount %s exists after unmounting
sl_SI: Priklop %s obstaja po odklopu

en: Partitioning device %(device)s
sl_SI: Delitev naprave %(device)s

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
sl_SI: Nepodprta naprava '%(device)s', prosim javite hrošča.

en: Trying to continue anyway.
sl_SI: Poskušam vseeno nadaljevati.

en: Verifying filesystem...
sl_SI: Preverjanje datotečnega sistema

en: Unable to change volume label: %(message)s
sl_SI: Nemogoče spremeniti nalepko nosilca: %(message)s

en: Installing bootloader...
sl_SI: Namestitev zaganjalnika ...

en: Removing %(file)s
sl_SI: Odstranjevanje %(file)s

en: %s already bootable
sl_SI: %s že zagonska

en: Unable to find partition
sl_SI: Ne najde particije

en: Formatting %(device)s as FAT32
sl_SI: Formatiranje %(device)s kot FAT32

en: Resetting Master Boot Record of %s
sl_SI: Ponastavitev MBR %s

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
sl_SI: Pogon je v povratni zanki, preskoči reset MBR

en: Calculating the SHA1 of %s
sl_SI: Preračunavanje SHA1 od %s

en: Synchronizing data on disk...
sl_SI: Sinhronizacija podatkov na disk

en: Error probing device
sl_SI: Napaka sondirane naprave

en: Unable to find any supported device
sl_SI: Ne najde nobene podprte naprave

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
sl_SI: Prepričajte se, da je USB vtaknjen in formatiran z FAT sistemsko datoteko

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
sl_SI: Nepodprt datotečni sistem: %s
    Prosim formatirajte USB z FAT datotečnim sistemom.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
sl_SI: Nemogoče dobiti Win32_LogicalDisk; win32com poizvedba ni vrnila nobenih rezultatov

en: Cannot find
sl_SI: Ne najdem

en: Unknown release: %s
sl_SI: Nepoznana izdaja: %s

en: Downloading %s...
sl_SI: Prenašanje %s

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
sl_SI: Napaka: Ne morem nastaviti etiketo ali pridobiti UUID naprave. Nemogoče nadaljevanje.

en: Installation complete! (%s)
sl_SI: Namestitev končana! (%s)

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
sl_SI: Opozorilo: To orodje mora biti zagnano kot Administrator. Da to naredite, kliknite desno na ikono in odprite lastnosti. V tab-u združljivost označite " Zaženi kot Administrator".

en: The device "%(pretty_name)s" is too small to install Tails (at least %(size)s GB is required).
sl_SI: Naprava "%(pretty_name)s" vsebuje premalo prostora za namestitev Tails (najmanj %(size)s GB je priporočeno).

en: Refreshing releases...
sl_SI: Osveževanje izdaje...

en: Releases updated!
sl_SI: Izdaje posodobljene!

en: Installation complete!
sl_SI: Namestitev končana!

en: Unable to mount device
sl_SI: Nemogoče priklopiti napravo

en: Download complete!
sl_SI: Prenos končan!

en: Download failed:
sl_SI: Neuspel prenos:

en: You can try again to resume your download
sl_SI: Ponovno poskusite nadaljevati vaš prenos

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
sl_SI: Izbrana datoteka je nečitljiva. Popravite dovoljenje ali izberite drugo datoteko.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
sl_SI: Nemogoče uporabiti izbrano datoteko. Več sreče boste imeli s premikom vaše ISO v koren pogona (npr.: C:\ )

en: %(filename)s selected
sl_SI: %(filename)s izbrana
