The Tor Project - en to uk translation catalogue (62 entries)

en: You must run this application as root
uk: Необхідно запустити програму з-під root

en: Extracting live image to the target device...
uk: Видобування живого образу на цільовий пристрій...

en: Wrote to device at %(speed)d MB/sec
uk: Записано на пристрій на %(speed)d MB/sec

en: There was a problem executing the following command: `%(command)s`.
    A more detailed error log has been written to '%(filename)s'.
uk: Помилка виконання команди: `%(command)s`.
    Детальний журнал помилок збережений у '%(filename)s'.

en: Verifying SHA1 checksum of LiveCD image...
uk: Перевірка SHA1 контрольної суми LiveCD образу...

en: Verifying SHA256 checksum of LiveCD image...
uk: Перевірка SHA256 контрольної суми LiveCD образу...

en: Error: The SHA1 of your Live CD is invalid.  You can run this program with the --noverify argument to bypass this verification check.
uk: Помилка: Неправильна SHA1 у вашому образі Live CD.  Можна запустити програму з аргументом --noverify, щоб пропустити перевірку.

en: Unknown ISO, skipping checksum verification
uk: Невідомий ISO, перевірка контрольної суми пропущена

en: Not enough free space on device.
    %dMB ISO + %dMB overlay > %dMB free space
uk: Недостатньо місця на пристрої.
    %dMB ISO + %dMB постійне сховище > %dMB вільного місця

en: Creating %sMB persistent overlay
uk: Створення %sМБ постійного сховища

en: Unable to copy %(infile)s to %(outfile)s: %(message)s
uk: Не вдалося скопіювати %(infile)s на %(outfile)s: %(message)s

en: Removing existing Live OS
uk: Видалення існуючої Live OS

en: Unable to chmod %(file)s: %(message)s
uk: Не вдалося chmod %(file)s: %(message)s

en: Unable to remove file from previous LiveOS: %(message)s
uk: Не вдалося видалити файл з попередньої LiveOS: %(message)s

en: Unable to remove directory from previous LiveOS: %(message)s
uk: Не вдалося видалити директорію з попередньої LiveOS: %(message)s

en: Cannot find device %s
uk: Пристрій %s не знайдено

en: Unable to write on %(device)s, skipping.
uk: Неможливо записати на %(device)s, пропускаю.

en: Some partitions of the target device %(device)s are mounted. They will be unmounted before starting the installation process.
uk: Деякі розділи цільового пристрою %(device)s змонтовані. Вони будуть демонтовані перед початком установки.

en: Unknown filesystem.  Your device may need to be reformatted.
uk: Невідома файлова система. Ваш пристрій потребує переформатування.

en: Unsupported filesystem: %s
uk: Непідтримувана файлова система: %s

en: Unable to mount device: %(message)s
uk: Не вдалося змонтувати пристрій: %(message)s

en: No mount points found
uk: Немає точок монтування

en: Entering unmount_device for '%(device)s'
uk: Відкриття незмонтованого пристрою для '%(device)s'

en: Unmounting mounted filesystems on '%(device)s'
uk: Демонтування файлових систем на '%(device)s'

en: Unmounting '%(udi)s' on '%(device)s'
uk: Розмонтування '%(udi)s' на '%(device)s'

en: Mount %s exists after unmounting
uk: Точка монтування %s існує після демонтування

en: Partitioning device %(device)s
uk: Розмітка пристрою %(device)s

en: Unsupported device '%(device)s', please report a bug.
uk: Непідтримуваний пристрій '%(device)s', будь ласка, повідомте про помилку.

en: Trying to continue anyway.
uk: Спроба все одно продовжити.

en: Verifying filesystem...
uk: Перевірка файлової системи...

en: Unable to change volume label: %(message)s
uk: Не вдалося змінити мітку тому: %(message)s

en: Installing bootloader...
uk: Установка завантажувача...

en: Removing %(file)s
uk: Видалення %(file)s

en: %s already bootable
uk: %s вже завантажувальний

en: Unable to find partition
uk: Не вдалося знайти розділ

en: Formatting %(device)s as FAT32
uk: Форматування %(device)s у FAT32

en: Resetting Master Boot Record of %s
uk: Очищення головного завантажувального запису %s

en: Drive is a loopback, skipping MBR reset
uk: Цей диск є циклічним пристроєм, пропускаємо очищення MBR

en: Calculating the SHA1 of %s
uk: Розрахунок SHA1 від %s

en: Synchronizing data on disk...
uk: Синхронізація даних на диску...

en: Error probing device
uk: Помилка зондування пристрою

en: Unable to find any supported device
uk: Не вдалося знайти пристрій, що підтримується

en: Make sure your USB key is plugged in and formatted with the FAT filesystem
uk: Перевірте, що USB-пристрій приєднаний та форматований (FAT)

en: Unsupported filesystem: %s
    Please backup and format your USB key with the FAT filesystem.
uk: Непідтримувана файлова система: %s
    Зробіть резервну копію даних та відформатуйте USB-пристрій у файлову систему FAT.

en: Unable to get Win32_LogicalDisk; win32com query did not return any results
uk: Неможливо отримати Win32_LogicalDisk; win32com нічого не повернув

en: Cannot find
uk: Не вдалося знайти

en: Unknown release: %s
uk: Невідомий випуск: %s

en: Downloading %s...
uk: Завантажується %s...

en: Error: Cannot set the label or obtain the UUID of your device.  Unable to continue.
uk: Помилка: Не вдається встановити позначку чи отримати UUID вашого пристрою.  Неможливо продовжити.

en: Installation complete! (%s)
uk: Установка завершена! (%s)

en: Warning: This tool needs to be run as an Administrator. To do this, right click on the icon and open the Properties. Under the Compatibility tab, check the "Run this program as an administrator" box.
uk: Увага: Для роботи потрібні права Адміністратора. Що б отримати їх, натисніть правою кнопкою на піктограму програми і відкрийте Властивості. У вкладці Сумісність поставте галочку на "Виконувати цю програму від імені адміністратора".

en: The device "%(pretty_name)s" is too small to install Tails (at least %(size)s GB is required).
uk: Пристрій "%(pretty_name)s" замалий для встановлення Tails (потрібно хочаб %(size)s GB).

en: Refreshing releases...
uk: Оновлення списку релізів...

en: Releases updated!
uk: Список релізів оновлений

en: Installation complete!
uk: Установка завершена!

en: Unable to mount device
uk: Не вдалося змонтувати пристрій

en: Download complete!
uk: Завантаження завершено!

en: Download failed:
uk: Помилка при завантаженні:

en: You can try again to resume your download
uk: Можете спробувати продовжити завантаження

en: The selected file is unreadable. Please fix its permissions or select another file.
uk: Вибраний файл не читається. Виправте файл або виберіть інший.

en: Unable to use the selected file.  You may have better luck if you move your ISO to the root of your drive (ie: C:\)
uk: Неможливо використовувати вказаний файл. Спробуйте перемістити ISO в корінь диска (наприклад, C:\)

en: %(filename)s selected
uk: %(filename)s обрано
