gnome-games MASTER - en to et translation catalogue (82 entries)

en: Beat the odds in a poker-style dice game
et: Pokkerilaadne täringumäng

en: yahtzee;
et: yahtzee;jatzee;jatzii;jatsii;

en: _New Game
et: _Uus mäng

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Scores
et: _Tulemused

en: _Help
et: A_bi

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: Delay between rolls
et: Viivitus visete vahel

en: Choose whether or not to insert a delay between the computer's dice rolls so the player can follow what it is doing.
et: Kas arvuti poolt sooritatavate täringuvisete vahel peab olema paus, et mängija saaks täpse ülevaate mängu käigust.

en: Display the computer's thoughts
et: Arvuti mõtete näitamine

en: If set to true, a dump of the AI's working will be done to standard output.
et: Kui märgitud, siis AI töö käik väljastatakse standardväljundisse.

en: Already used! Where do you want to put that?
et: Juba kasutusel! Kuhu Te soovite selle panna?

en: Score: %d
et: Punkte: %d

en: Field used
et: Kasutatud väljad

[ctx: score-dialog]
note: Score dialog column header for the score time (e.g. 1 minute)
en: Time
et: Aeg

[ctx: score-dialog]
note: Score dialog column header for the score value (e.g. 30 moves)
en: Score
et: Tulemus

en: New Game
et: Uus mäng

note: Score dialog column header for the date the score was recorded
en: Date
et: Kuupäev

en: Delay computer moves
et: Viivita arvuti käikudega

en: Display computer thoughts
et: Arvuti mõtete näitamine

en: Number of computer opponents
et: Arvutimängijate arv

en: Number of human opponents
et: Inimmängijate arv

en: Game choice: Regular or Colors
et: Mägnu valimine: tavaline või värviline

en: Number of computer-only games to play
et: Palju mõnusaid arvutimänge

en: Number of trials for each roll for the computer
et: Proovimiste arv iga arvuti veeretamise korra kohta

[ctx: game type]
en: Regular
et: Tavaline

[ctx: game type]
en: Colors
et: Värviline

en: Roll all!
et: Veereta kõiki!

en: Roll!
et: Veereta!

en: The game is a draw!
et: Mäng lõppes viigiga!

en: Tali Scores
et: Tali tulemused

en: Congratulations!
et: Õnnitlused!

en: Your score is the best!
et: Sinu tulemus on parim!

en: Your score has made the top ten.
et: Sinu tulemus on esikümne vääriline.

en: %s wins the game with %d point | %s wins the game with %d points
et[0]: %s võitis mängu %d punktiga
et[1]: %s võitis mängu %d punktiga

en: Game over!
et: Mäng on läbi!

en: Computer playing for %s
et: Arvuti mängib mängija %s eest

en: Select dice to roll or choose a score slot.
et: Vali täring, mida veeretada, ning vali tulemuse koht.

en: Roll
et: Veereta

en: You are only allowed three rolls. Choose a score slot.
et: Veeretada saab ainult kolm korda. Vali tulemuse koht.

en: GNOME version (1998):
et: GNOME versioon (1998):

en: Console version (1992):
et: Konsooliversioon (1992)

en: Colors game and multi-level AI (2006):
et: Värviline mäng ja mitmetasemeline AI (2006):

en: Human
et: Inimene

en: Preferences
et: Eelistused

en: Human Players
et: Inimesi mängimas

en: _Number of players:
et: _Mängijate arv:

en: Computer Opponents
et: Arvutimängijaid

note: --- Button ---
en: _Delay between rolls
et: _Viivitus visete vahel

en: N_umber of opponents:
et: Va_staste arv:

en: _Difficulty:
et: _Raskusaste:

[ctx: difficulty]
en: Easy
et: Lihtne

[ctx: difficulty]
en: Medium
et: Keskmine

[ctx: difficulty]
en: Hard
et: Raske

note: --- Combo (yahtzee or kismet style ----
en: Game Type
et: Mängu liik

note: --- PLAYER NAMES FRAME ----
en: Player Names
et: Mängijate nimed

en: 1s [total of 1s]
et: 1 [ühtede summa]

en: 2s [total of 2s]
et: 2 [kahtede summa]

en: 3s [total of 3s]
et: 3 [kolmede summa]

en: 4s [total of 4s]
et: 4 [neljade summa]

en: 5s [total of 5s]
et: 5 [viite summa]

en: 6s [total of 6s]
et: 6 [kuute summa]

note: End of upper panel
en: 3 of a Kind [total]
et: 3 ühesugust [summa]

en: 4 of a Kind [total]
et: 4 ühesugust [summa]

en: Full House [25]
et: Täis maja [25]

en: Small Straight [30]
et: Lühike tee [30]

en: Large Straight [40]
et: Pikk tee [40]

en: 5 of a Kind [50]
et: 5 ühesugust [50]

en: Chance [total]
et: Võimalus [kokku]

note: End of lower panel
en: Lower Total
et: Alumine summa

en: Grand Total
et: Kogusumma

note: Need to squish between upper and lower pannel
en: Upper total
et: Ülemine summa

en: Bonus if >62
et: Preemia kui >62

note: End of upper panel
en: 2 pair Same Color [total]
et: 2 samavärvilist paari [kogusumma]

en: Full House [15 + total]
et: Täis maja [15 + kogusumma]

en: Full House Same Color [20 + total]
et: Täis maja, samavärviline [20 + kogusumma]

en: Flush (all same color) [35]
et: Kõik samavärvilised [35]

en: 4 of a Kind [25 + total]
et: 4 ühesugust [25 + kogusumma]

en: 5 of a Kind [50 + total]
et: 5 ühesugust [50 + kogusumma]

en: Choose a score slot.
et: Vali tulemuse koht.

en: 5 of a Kind [total]
et: 5 ühesugust [summa]
