gnome-games 0 - en to hr translation catalogue (98 entries)

[ctx: shortcut window]
en: Start a new game
hr: Pokreni novu igru

[ctx: shortcut window]
en: Roll the dice
hr: Bacajte kocke

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the first die
hr: Uklj/Isklj prvu kocku

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the second die
hr: Uklj/Isklj drugu kocku

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the third die
hr: Uklj/Isklj treću kocku

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the fourth die
hr: Uklj/Isklj četvrtu kocku

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the fifth die
hr: Uklj/Isklj petu kocku

[ctx: shortcut window]
en: Undo move
hr: Poništi potez

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
hr: Prikaži priručnik

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
hr: Pogledajte prečace tipkovnice

[ctx: shortcut window]
en: Quit
hr: Zatvori

en: Tali
hr: Jamb

en: Roll dice and score points
hr: Bacajte kocke i sakupljajte bodove

en: A variation on poker with dice and less money, this game is a family classic. Throw the dice three times in a row, holding back the ones you like, in order to make the best possible hand. You can also play a lesser-known variant with colored dice.
hr: Varijanta pokera s kockama i manje novaca, ova igra je obiteljski klasik. Bacajte kocku tri puta za redom, zadržavajući kocku koja vam najviše odgovara kako bi postigli najbolji mogući rezultat. Možete isto tako igrati i manje poznatu varijantu s obojenim kockama.

en: Play between one and five opponents at three difficulty levels.
hr: Igrajte protiv dva do pet protivnika na tri razine težine.

en: The GNOME Project
hr: GNOME projekt

en: Beat the odds in a poker-style dice game
hr: Stavljajte uloge u stilu pokera u igri s kockama

en: Delay between rolls
hr: Odgoda između bacanja

en: Choose whether or not to insert a delay between the computer’s dice rolls so the player can follow what it is doing.
hr: Odaberite treba li umetnuti odgodu između bacanja kockica računala kako bi igrač mogao pratiti što računalo radi.

en: Display the computer’s thoughts
hr: Prikaz razmišljanja računala

en: If set to true, a dump of the AI’s working will be done to standard output.
hr: Ako je odabrano, ispis UI bit će na standardnom izlazu.

[ctx: PlayerNames]
en: [ 'Human', 'Alice', 'Bob', 'Carol', 'Dave', 'Eve' ]
hr: [ 'Čovjek', 'Goran', 'Nada', 'Siniša', 'Zlatko', 'Tanja' ]

[ctx: GameType]
en: 'Regular'
hr: 'Normalna'

en: _New Game
hr: _Nova igra

en: _Scores
hr: _Rezultati

en: _Preferences
hr: _Osobitosti

en: _Keyboard Shortcuts
hr: _Prečaci tipkovnice

en: _Help
hr: _Priručnik

en: _About Tali
hr: _O Jambu

en: Already used! Where do you want to put that?
hr: Već se koristi! Gdje to želite postaviti?

en: Score: %d
hr: Rezultat: %d

en: Field used
hr: Polje se koristi

en: Delay computer moves
hr: Odgodi poteze računala

en: Display computer thoughts
hr: Prikaži misli računala

en: Number of computer opponents
hr: Broj računalnih protivnika

en: NUMBER
hr: BROJ

en: Number of human opponents
hr: Broj ljudskih protivnika

en: Game choice: Regular or Colors
hr: Varijanta igre: Normalna ili obojena

en: STRING
hr: IZRAZ

en: Number of computer-only games to play
hr: Broj samo računalnih igra za igranje

en: Number of trials for each roll for the computer
hr: Broj pokušaja za svako bacanje računala

[ctx: game type]
note: Order must match GameType enum order
en: Regular
hr: Normalna

[ctx: game type]
en: Colors
hr: Obojena

en: Roll all!
hr: Baci sve!

en: Roll!
hr: Bacaj!

en: The game is a draw!
hr: Igra je neriješena!

en: %s wins the game with %d point | %s wins the game with %d points
hr[0]: %s dobiva igru sa %d bodom
hr[1]: %s dobiva igru sa %d boda
hr[2]: %s dobiva igru sa %d bodova

en: Game over!
hr: Kraj igre!

en: Computer playing for %s
hr: Računalo igra kao %s

en: %s! – You’re up.
hr: %s! -- Na redu si.

en: Select dice to roll or choose a score slot.
hr: Odaberite kocke koje želite bacati ili odaberite bodovni utor.

en: Roll
hr: Bacaj

en: You are only allowed three rolls. Choose a score slot.
hr: Dopuštena su vam samo tri bacanja. Odaberite polje za upis.

en: GNOME version (1998):
hr: GNOME inačica (1998):

en: Console version (1992):
hr: Konzolna inačica (1992):

en: Colors game and multi-level AI (2006):
hr: Obojena igra i UI u više razina (2006):

en: A variation on poker with dice and less money.
hr: Varijanta pokera s kockama i manje novaca.

en: Undo your most recent move
hr: Poništi posljednji potez

en: Game Type:
hr: Vrsta igre:

en: Human
hr: Čovjek

en: Preferences will be updated in the next game.
hr: Osobitosti će se nadopuniti u sljedećoj igri.

en: Preferences
hr: Osobitosti

en: Human Players
hr: Ljudski igrači

en: _Number of players:
hr: _Broj igrača:

en: Computer Opponents
hr: Računalni protivnici

note: --- Button ---
en: _Delay between rolls
hr: _Odgode između bacanja

en: N_umber of opponents:
hr: B_roj protivnika:

en: _Difficulty:
hr: _Težina:

[ctx: difficulty]
en: Easy
hr: Lagana

[ctx: difficulty]
en: Medium
hr: Srednja

[ctx: difficulty]
en: Hard
hr: Teška

note: --- Combo (yahtzee or kismet style ----
en: Game Type
hr: Varijanta igre

note: --- PLAYER NAMES FRAME ----
en: Player Names
hr: Imena igrača

en: 1s [total of 1s]
hr: 1s [od ukupno 1s]

en: 2s [total of 2s]
hr: 2s [od ukupno 2s]

en: 3s [total of 3s]
hr: 3s [od ukupno 3s]

en: 4s [total of 4s]
hr: 4s [od ukupno 4s]

en: 5s [total of 5s]
hr: 5s [od ukupno 5s]

en: 6s [total of 6s]
hr: 6s [od ukupno 6s]

note: End of upper panel
en: 3 of a Kind [total]
hr: 3 iste vrste [ukupno]

en: 4 of a Kind [total]
hr: 4 iste vrste [ukupno]

en: Full House [25]
hr: Full [25]

en: Small Straight [30]
hr: Mala skala [30]

en: Large Straight [40]
hr: Velika skala[40]

en: 5 of a Kind [50]
hr: 5 iste vrste [50]

en: Chance [total]
hr: Prilika [ukupno]

note: End of lower panel
en: Lower Total
hr: Donji zbroj

en: Grand Total
hr: Ukupan zbroj

note: Need to squish between upper and lower pannel
en: Upper total
hr: Gornji zbroj

en: Bonus if >62
hr: Bonus ako je >62

note: End of upper panel
en: 2 pair Same Color [total]
hr: 2 para iste boje [ukupno]

en: Full House [15 + total]
hr: Full [15 + ukupno]

en: Full House Same Color [20 + total]
hr: Full iste boje [20 + ukupno]

en: Flush (all same color) [35]
hr: Boja (svi iste boje) [35]

en: 4 of a Kind [25 + total]
hr: 4 iste vrste [ukupno]

en: 5 of a Kind [50 + total]
hr: 3 iste vrste [ukupno]

en: Choose a score slot.
hr: Odaberite polje za upis.

en: 5 of a Kind [total]
hr: 5 iste vrste [ukupno]
