gnome-games master - en to kk translation catalogue (52 entries)

[ctx: shortcut window]
en: Start a new game
kk: Жаңа ойынды бастау

[ctx: shortcut window]
en: Roll the dice
kk: Ойын тасын домалату

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the first die
kk: Бірінші тасты таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the second die
kk: Екінші тасты таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the third die
kk: Үшінші тасты таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the fourth die
kk: Төртінші тасты таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the fifth die
kk: Бесінші тасты таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Undo move
kk: Жылжытуды болдырмау

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтарын көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

en: Tali
kk: Тали

en: Roll dice and score points
kk: Ойын тасын домалату және ұпай жинау

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

note: TRANSLATORS: Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! Search terms to find this application.
en: yahtzee;
kk: yahtzee;яцзы;

[ctx: PlayerNames]
en: [ 'Human', 'Alice', 'Bob', 'Carol', 'Dave', 'Eve' ]
kk: [ 'Адам', 'Айгүл', 'Берік', 'Қайрат', 'Думан', 'Еркежан' ]

[ctx: GameType]
en: 'Regular'
kk: 'Қалыпты'

en: _New Game
kk: Ж_аңа ойын

en: _Scores
kk: _Есептер

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Tali
kk: Tali тур_алы

en: Score: %d
kk: Нәтиже: %d

en: Delay computer moves
kk: Компьютер жылжытуын кідірту

en: Display computer thoughts
kk: Компьютер ойларын көрсету

en: Number of computer opponents
kk: Компьютерлік қарсыластар саны

en: NUMBER
kk: САН

en: Number of human opponents
kk: Адам қарсыластарының саны

en: Game choice: Regular or Colors
kk: Ойын таңдауы: Қалыпты немесе Түстер

[ctx: game type]
note: Order must match GameType enum order
en: Regular
kk: Қалыпты

[ctx: game type]
en: Colors
kk: Түстер

en: Roll all!
kk: Бәрін домалату!

en: Roll!
kk: Домалату!

en: Game over!
kk: Ойын аяқталды!

en: Roll
kk: Домалату

en: GNOME version (1998):
kk: GNOME нұсқасы (1998):

en: Console version (1992):
kk: Консоль нұсқасы (1992):

en: Colors game and multi-level AI (2006):
kk: Түрлі-түсті ойын және көп деңгейлі AI (2006):

en: Undo your most recent move
kk: Ең соңғы әрекетіңізді болдырмау

en: Game Type:
kk: Ойын түрі:

en: Human
kk: Адам

en: Preferences
kk: Қалаулар

en: Human Players
kk: Адам ойыншылары

en: _Number of players:
kk: Ойы_ншылар саны:

en: Computer Opponents
kk: Компьютер қарсыластары

en: _Difficulty:
kk: Қиын_дық:

[ctx: difficulty]
en: Easy
kk: Оңай

[ctx: difficulty]
en: Medium
kk: Орташа

[ctx: difficulty]
en: Hard
kk: Қиын

note: --- Combo (yahtzee or kismet style ----
en: Game Type
kk: Ойын түрі

note: --- PLAYER NAMES FRAME ----
en: Player Names
kk: Ойыншы аттары
