gnome-games 1.3.90 - en to wa translation catalogue (21 entries)

en: Already used! Where do you want to put that?
wa: Dedja eployî! Wice ki vos vloz mete çoula?

en: New Game
wa: Novea Djeu

en: Display computer thoughts
wa: Vey les tuzaedjes del copiutrece

en: NUMBER
wa: NOMBE

en: %s wins the game with %d point | %s wins the game with %d points
wa[0]: %s a wangnî avou %d pont
wa[1]: %s a wangnî avou %d ponts

en: Game over!
wa: Li djeu est houte!

en: Computer playing for %s
wa: Copiutrece djowant po %s

en: Human
wa: Ene sakî

en: Preferences
wa: Preferinces

note: --- Combo (yahtzee or kismet style ----
en: Game Type
wa: Sôrtes di Djeu

note: --- PLAYER NAMES FRAME ----
en: Player Names
wa: Nos des djoweus

en: 1s [total of 1s]
wa: 1s [totå di 1s]

en: 2s [total of 2s]
wa: 2s [totå di 2s]

en: 3s [total of 3s]
wa: 3s [totå di 3s]

en: 4s [total of 4s]
wa: 4s [totå di 4s]

en: 5s [total of 5s]
wa: 5s [totå di 5s]

en: 6s [total of 6s]
wa: 6s [totå di 6s]

note: End of upper panel
en: 3 of a Kind [total]
wa: 3 d' ene minme sôre [totå]

en: 4 of a Kind [total]
wa: 4 d' ene minme sôre [totå]

en: Chance [total]
wa: Tchance [totå]

en: Grand Total
wa: Grand totå
