gnome-games - en to nl translation catalogue (95 entries)

[ctx: shortcut window]
en: Start a new game
nl: Een nieuw spel beginnen

[ctx: shortcut window]
en: Roll the dice
nl: Dobbelstenen rollen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the first die
nl: De eerste dobbelsteen in-/uitschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the second die
nl: De tweede dobbelsteen in-/uitschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the third die
nl: De derde dobbelsteen in-/uitschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the fourth die
nl: De vierde dobbelsteen in-/uitschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the fifth die
nl: De vijfde dobbelsteen in-/uitschakelen

[ctx: shortcut window]
en: Undo move
nl: Zet ongedaan maken

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
nl: Hulp tonen

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen tonen

[ctx: shortcut window]
en: Quit
nl: Afsluiten

en: Roll dice and score points
nl: Rol dobbelstenen en scoor punten

en: A variation on poker with dice and less money, this game is a family classic. Throw the dice three times in a row, holding back the ones you like, in order to make the best possible hand. You can also play a lesser-known variant with colored dice.
nl: Dit spel is een familieklassieker: een variatie op poker met dobbelstenen en minder geld. Gooi de dobbelstenen drie keer achter elkaar, waarna u de dobbelstenen pakt die u goed vindt, om de best mogelijke hand te krijgen. U kunt ook een minder bekende variant spelen met gekleurde dobbelstenen.

en: Play between one and five opponents at three difficulty levels.
nl: Speel tegen een tot vijf tegenstanders op drie moeilijkheidsniveaus.

en: The GNOME Project
nl: Het Gnome-project

en: Beat the odds in a poker-style dice game
nl: Probeer je geluk in een dobbelspel in pokerstijl

en: Delay between rolls
nl: Vertraging tussen worpen

en: Choose whether or not to insert a delay between the computer’s dice rolls so the player can follow what it is doing.
nl: Geef aan of er een vertraging moet zijn tussen de worpen van de computer zodat de speler kan volgen wat de computer doet.

en: Display the computer’s thoughts
nl: Gedachten van de computer tonen

en: If set to true, a dump of the AI’s working will be done to standard output.
nl: Indien waar, wordt een dump van de AI naar standaarduitvoer geschreven.

[ctx: PlayerNames]
en: [ 'Human', 'Alice', 'Bob', 'Carol', 'Dave', 'Eve' ]
nl: [ 'Mens', 'Henk', 'René', 'Hannie', 'Nathan', 'Justin' ]

[ctx: GameType]
en: 'Regular'
nl: 'Standaard'

en: _New Game
nl: _Nieuw spel

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Keyboard Shortcuts
nl: Snel_toetsen

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About Tali
nl: _Over Tali

en: Already used! Where do you want to put that?
nl: Al in gebruik! Waar moet het ingevuld worden?

en: Field used
nl: Veldgrootte

en: Delay computer moves
nl: Vertraag zetten van de computer

en: Display computer thoughts
nl: Toon gedachten van de computer

en: Number of computer opponents
nl: Aantal computerspelers

en: NUMBER
nl: NUMMER

en: Number of human opponents
nl: Aantal menselijke spelers

en: Game choice: Regular or Colors
nl: Spelkeuze: standaard of kleuren

en: STRING
nl: TEKENREEKS

en: Number of computer-only games to play
nl: Aantal spellen dat alleen door de computer gespeeld wordt

en: Number of trials for each roll for the computer
nl: Aantal probeerrondes voor elke gooi van de computer

[ctx: game type]
note: Order must match GameType enum order
en: Regular
nl: Standaard

[ctx: game type]
en: Colors
nl: Kleuren

en: Roll all!
nl: Alles gooien!

en: Roll!
nl: Gooien!

en: The game is a draw!
nl: Het is gelijkspel!

en: %s wins the game with %d point | %s wins the game with %d points
nl[0]: %s wint het spel met %d punt
nl[1]: %s wint het spel met %d punten

en: Game over!
nl: Spel afgelopen!

en: Computer playing for %s
nl: Computer speelt voor %s

en: %s! – You’re up.
nl: %s! – Uw beurt.

en: Select dice to roll or choose a score slot.
nl: Selecteer de dobbelstenen die u wilt gooien, of selecteer een scoreplaats.

en: Roll
nl: Gooien

en: You are only allowed three rolls. Choose a score slot.
nl: Er mag maar drie keer worden gegooid. Selecteer een scoreplaats.

en: GNOME version (1998):
nl: Gnome-versie (1998):

en: Console version (1992):
nl: Curses-versie (1992):

en: Colors game and multi-level AI (2006):
nl: Kleurenspel en mulit-level AI (2006):

en: A variation on poker with dice and less money.
nl: Een soort poker met dobbelstenen en minder geld.

en: Undo your most recent move
nl: Uw laatste zet ongedaan maken

en: Game Type:
nl: Speltype:

en: Human
nl: Mens

en: Preferences will be updated in the next game.
nl: Voorkeuren zullen bij het volgende spel bijgewerkt worden.

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Human Players
nl: Menselijke spelers

en: _Number of players:
nl: _Aantal spelers:

en: Computer Opponents
nl: Computerspelers

note: --- Button ---
en: _Delay between rolls
nl: _Vertraging tussen worpen

en: N_umber of opponents:
nl: Aantal _tegenspelers:

en: _Difficulty:
nl: _Moeilijkheidsgraad:

[ctx: difficulty]
en: Easy
nl: Makkelijk

[ctx: difficulty]
en: Medium
nl: Gemiddeld

[ctx: difficulty]
en: Hard
nl: Moeilijk

note: --- Combo (yahtzee or kismet style ----
en: Game Type
nl: Speltype

note: --- PLAYER NAMES FRAME ----
en: Player Names
nl: Namen van de spelers

en: 1s [total of 1s]
nl: 1en [totaal van 1en]

en: 2s [total of 2s]
nl: 2en [totaal van 2en]

en: 3s [total of 3s]
nl: 3en [totaal van 3en]

en: 4s [total of 4s]
nl: 4en [totaal van 4en]

en: 5s [total of 5s]
nl: 5en [totaal van 5en]

en: 6s [total of 6s]
nl: 6en [totaal van 6en]

note: End of upper panel
en: 3 of a Kind [total]
nl: Drie dezelfde [totaal]

en: 4 of a Kind [total]
nl: Vier dezelfde [totaal]

en: Full House [25]
nl: 3+2 dezelfde [25]

en: Small Straight [30]
nl: Kleine straat [30]

en: Large Straight [40]
nl: Grote straat [40]

en: 5 of a Kind [50]
nl: Vijf dezelfde [50]

en: Chance [total]
nl: Chance [totaal]

note: End of lower panel
en: Lower Total
nl: Tweede subtotaal

en: Grand Total
nl: Eindtotaal

note: Need to squish between upper and lower pannel
en: Upper total
nl: Eerste subtotaal

en: Bonus if >62
nl: Bonus bij >62

note: End of upper panel
en: 2 pair Same Color [total]
nl: Twee paar, dezelfde kleur [totaal]

en: Full House [15 + total]
nl: Full House [15 + totaal]

en: Full House Same Color [20 + total]
nl: Full House, dezelfde kleur [20 + total]

en: Flush (all same color) [35]
nl: Flush (alles dezelfde kleur) [35]

en: 4 of a Kind [25 + total]
nl: Vier dezelfde [25 + totaal]

en: 5 of a Kind [50 + total]
nl: Vijf dezelfde [50 + totaal]

en: Choose a score slot.
nl: Kies een scoreplaats.

en: 5 of a Kind [total]
nl: Vijf dezelfde [totaal]
