tali master - en to sl_SI translation catalogue (97 entries)

[ctx: shortcut window]
en: Start a new game
sl_SI: Začne novo igro

[ctx: shortcut window]
en: Roll the dice
sl_SI: Vrže kocko

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the first die
sl_SI: Preklopi prvo življenje

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the second die
sl_SI: Preklopi drugo življenje

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the third die
sl_SI: Preklopi tretje življenje

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the fourth die
sl_SI: Preklopi četrto življenje

[ctx: shortcut window]
en: Toggle the fifth die
sl_SI: Preklopi peto življenje

[ctx: shortcut window]
en: Undo move
sl_SI: Razveljavi potezo

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
sl_SI: Pokaže pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
sl_SI: Pokaže tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

en: Roll dice and score points
sl_SI: Vrzi kocke in zbiraj točke

en: A variation on poker with dice and less money, this game is a family classic. Throw the dice three times in a row, holding back the ones you like, in order to make the best possible hand. You can also play a lesser-known variant with colored dice.
sl_SI: Igra Tali je različica pokra, ki se igra s kockami. Kocke se meče trikrat zapored, pri tem pa igralec ohrani tiste vrednosti, ki jih želi, ponovno meče pa tiste, ki ne omogočajo najboljšega rezultata. Igro je mogoče igrati tudi z barvnimi kockami.

en: Play between one and five opponents at three difficulty levels.
sl_SI: Igro je mogoče igrati z do pet nasprotniki na treh različnih ravneh težavnosti.

en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

en: Beat the odds in a poker-style dice game
sl_SI: Premagaj verjetnost v igri s kockami v slogu pokra

note: TRANSLATORS: Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! Search terms to find this application.
en: yahtzee;
sl_SI: jamb;

en: Delay between rolls
sl_SI: Zakasnitev med meti

en: Choose whether or not to insert a delay between the computer’s dice rolls so the player can follow what it is doing.
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da se vstavi časovna zakasnitev med računalnikovimi meti kocke. Na ta način imajo ostali igralci možnost slediti dogajanju.

en: Display the computer’s thoughts
sl_SI: Pokaži računalnikovo razmišljanje

en: If set to true, a dump of the AI’s working will be done to standard output.
sl_SI: Izbrana možnost določa, da se dejavnosti AI izpišejo prek standardnega izhoda.

[ctx: PlayerNames]
en: [ 'Human', 'Alice', 'Bob', 'Carol', 'Dave', 'Eve' ]
sl_SI: [ 'Jaz', 'Ana', 'Bojan', 'Cvetka', 'David', 'Eva' ]

[ctx: GameType]
en: 'Regular'
sl_SI: 'Običajna'

en: _New Game
sl_SI: _Nova igra

en: _Scores
sl_SI: _Točke

en: _Preferences
sl_SI: _Možnosti

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About Tali
sl_SI: _O igri

en: Already used! Where do you want to put that?
sl_SI: Že uporabljeno! Kam želite to postaviti?

en: Score: %d
sl_SI: Rezultat: %d

en: Field used
sl_SI: Uporabljeno polje

en: Delay computer moves
sl_SI: Zakasni računalnikove poteze

en: Display computer thoughts
sl_SI: Pokaži računalnikovo razmišljanje

en: Number of computer opponents
sl_SI: Število računalniških nasprotnikov

en: NUMBER
sl_SI: ŠTEVILKA

en: Number of human opponents
sl_SI: Število človeških nasprotnikov

en: Game choice: Regular or Colors
sl_SI: Izbira igre: običajno ali barvno

en: STRING
sl_SI: NIZ

en: Number of computer-only games to play
sl_SI: Število računalniških iger za igranje

en: Number of trials for each roll for the computer
sl_SI: Število poskusov vsakega računalnikovega meta

[ctx: game type]
note: Order must match GameType enum order
en: Regular
sl_SI: Običajno

[ctx: game type]
en: Colors
sl_SI: Barve

en: Roll all!
sl_SI: Vrzi vse!

en: Roll!
sl_SI: Vrzi!

en: The game is a draw!
sl_SI: Igra je neodločena!

en: %s wins the game with %d point | %s wins the game with %d points
sl_SI[0]: %s je zmagal igro z zbranimi %d točkami
sl_SI[1]: %s je zmagal igro z zbranimi %d točko
sl_SI[2]: %s je zmagal igro z zbranimi %d točkama
sl_SI[3]: %s je zmagal igro z zbranimi %d točkami

en: Game over!
sl_SI: Konec igre!

en: Computer playing for %s
sl_SI: Računalnik igra za %s

en: %s! – You’re up.
sl_SI: %s! – Na vrsti ste.

en: Select dice to roll or choose a score slot.
sl_SI: Izberite kocko za met, ali pa izberite polje za točkovanje.

en: Roll
sl_SI: Vrzi

en: You are only allowed three rolls. Choose a score slot.
sl_SI: Dovoljeni so le trije meti! Označite polje za točkovanje.

en: GNOME version (1998):
sl_SI: Različica za GNOME (1998):

en: Console version (1992):
sl_SI: Različica za konzolo (1992):

en: Colors game and multi-level AI (2006):
sl_SI: Barve igre in večstopenjska UI (2006):

en: A variation on poker with dice and less money.
sl_SI: Različica igre poker s kocko in manj denarja.

en: Undo your most recent move
sl_SI: Razveljavi zadnjo potezo

en: Game Type:
sl_SI: Vrsta igre:

en: Human
sl_SI: Jaz

en: Preferences will be updated in the next game.
sl_SI: Možnosti bodo posodobljene v naslednji igri.

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Human Players
sl_SI: Igralci

en: _Number of players:
sl_SI: Š_tevilo igralcev:

en: Computer Opponents
sl_SI: Računalnik

note: --- Button ---
en: _Delay between rolls
sl_SI: _Zamik med meti

en: N_umber of opponents:
sl_SI: Š_tevilo nasprotnikov:

en: _Difficulty:
sl_SI: _Težavnost:

[ctx: difficulty]
en: Easy
sl_SI: Lahka

[ctx: difficulty]
en: Medium
sl_SI: Srednja

[ctx: difficulty]
en: Hard
sl_SI: Težka

note: --- Combo (yahtzee or kismet style ----
en: Game Type
sl_SI: Vrsta igre

note: --- PLAYER NAMES FRAME ----
en: Player Names
sl_SI: Imena igralcev

en: 1s [total of 1s]
sl_SI: Enke [seštevek enk]

en: 2s [total of 2s]
sl_SI: Dvojke [seštevek dvojk]

en: 3s [total of 3s]
sl_SI: Trojke [seštevek trojk]

en: 4s [total of 4s]
sl_SI: Štirke [seštevek štirk]

en: 5s [total of 5s]
sl_SI: Petke [seštevek štirk]

en: 6s [total of 6s]
sl_SI: Šestke [seštevek šestk]

note: End of upper panel
en: 3 of a Kind [total]
sl_SI: 3 enake [seštevek]

en: 4 of a Kind [total]
sl_SI: 4 enake [seštevek]

en: Small Straight [30]
sl_SI: Mala lestvica [30]

en: Large Straight [40]
sl_SI: Velika lestvica [40]

en: 5 of a Kind [50]
sl_SI: 5 enakih [50]

en: Chance [total]
sl_SI: Možnost [celota]

note: End of lower panel
en: Lower Total
sl_SI: Spodnji seštevek

en: Grand Total
sl_SI: Skupni seštevek

note: Need to squish between upper and lower pannel
en: Upper total
sl_SI: Zgornji seštevek

en: Bonus if >62
sl_SI: Dodatek za > 62

note: End of upper panel
en: 2 pair Same Color [total]
sl_SI: 2 para v barvi [seštevek]

en: Full House [15 + total]
sl_SI: Full House [15 + seštevek]

en: Full House Same Color [20 + total]
sl_SI: Full House v barvi [20 + seštevek]

en: Flush (all same color) [35]
sl_SI: Vse v isti barvi [35]

en: 4 of a Kind [25 + total]
sl_SI: 4 enake [25 + seštevek]

en: 5 of a Kind [50 + total]
sl_SI: 5 enakih [50 + seštevek]

en: Choose a score slot.
sl_SI: Izberite polje za točkovanje.

en: 5 of a Kind [total]
sl_SI: 5 enakih [seštevek]
