taskcoach - en to eo translation catalogue (151 entries)

en: Errors have occured. Please see "taskcoachlog.txt" in your "My Documents" folder.
eo: Okazis eraroj. Bonvolu legi "taskcoaching.txt" en via  dosierujo "Miaj Dosieroj".

en: Error
eo: Eraro

en: Errors have occured. Please see "%s"
eo: Eraroj okazis. Bonvolu vidi "%s"

en: Couldn't load settings from TaskCoach.ini:
    %s
eo: Ne eblas ŝarĝi agordoj de TaskCoach.ini:
    %s

en: %s file error
eo: Eraro de dosiero %s

en: Task Coach
eo: Task-Trejnisto

en: "%s" became top-level because its parent was locally deleted.
eo: "%s" moviĝas altnivelen ĉar ĝia patro estis forviŝita.

en: Conflicts detected for "%s".
    The local version was used.
eo: Konflikto malkovrita por "%s".

en: Edit location of attachments
eo: Redakti lokon de kunsendaĵoj

en: Edit attachment "%s" location
eo: Redakti lokon de kunsendaĵo "%s"

en: Add attachment
eo: Aldonu kunsendaĵon

en: Add attachment to "%s"
eo: Aldoni kunsendaĵon al "%s"

en: New attachment
eo: Nova kunsendaĵo

en: Remove attachment
eo: Forĵeti kunsendaĵon

en: Remove attachment to "%s"
eo: Movi kunsendaĵon al  "%s"

en: Copy
eo: Kopii

en: Copy "%s"
eo: Kopii "%s"

en: Delete
eo: Forĵeti

en: Delete "%s"
eo: Forigi "%s"

en: Cut
eo: Tranĉi

en: Paste
eo: Alglui

en: Paste "%s"
eo: Alglui  "%s"

en: Paste as subitem
eo: Alglui kiel subero

en: Paste as subitem of "%s"
eo: Alglui kiel subero de "%s"

en: Drag and drop
eo: Ŝovi kaj demeti

en: Drag and drop "%s"
eo: Ŝovi kaj demeti "%s"

en: Edit subjects
eo: Redakti temojn

en: Edit subject "%s"
eo: Redakti la temon "%s"

en: Edit descriptions
eo: Redakti priskribojn

en: Edit description "%s"
eo: Redakti la priskribon de "%s"

en: Change icons
eo: Ŝanĝi bildsimbolojn

en: Change icon "%s"
eo: Ŝanĝi bildsimbolon "%s"

en: Change fonts
eo: Ŝanĝi tiparojn

en: Change font "%s"
eo: Ŝanĝi la tiparon "%s"

en: Change foreground colors
eo: Ŝanĝi malfonajn kolorojn

en: Change foreground color "%s"
eo: Ŝanĝi la malfonan koloron "%s"

en: Change background colors
eo: Ŝanĝi fonajn kolorojn

en: Change background color "%s"
eo: Ŝanĝi la fonan koloron "%s"

en: Toggle category
eo: Ŝanĝi katogorion

en: Toggle category of "%s"
eo: Ŝanĝi la katogorion de "%s"

en: New category
eo: Nova kategorio

en: New subcategories
eo: Novaj subkatogorioj

en: New subcategory of "%s"
eo: Nova subkatogorio de "%s"

en: New subcategory
eo: Nova subkategorio

en: Edit exclusive subcategories
eo: Redakti ekklusivajn subkatogoriojn

en: Edit exclusive subcategories of "%s"
eo: Redakti ekklusivajn subkatogoriojn de "%s"

en: Delete categories
eo: Forviŝi kategoriojn

en: Delete category "%s"
eo: Forviŝi kategorion de "%s"

en: Drag and drop categories
eo: Ŝovi kaj demeti kategoriojn

en: New efforts
eo: Novaj fortostreĉoj

en: New effort of "%s"
eo: Novaj fortostreĉoj de "%s"

en: Delete efforts
eo: Forĵeti fortostreĉojn

en: Delete effort "%s"
eo: Forĵeti fortostreĉon "%s"

en: Change task of effort
eo: Ŝanĝi la taskon de fortostreĉo

en: Change task of "%s" effort
eo: Ŝanĝi la taskon de fortostreĉo "%s"

en: Change effort start date and time
eo: Ŝanĝi la komencan daton kaj la horon de la tasko

en: Change effort start date and time of "%s"
eo: Ŝanĝi la komencan daton kaj la horon de la tasko "%s"

en: Change effort stop date and time
eo: Ŝanĝi la finan daton kaj la horon de la tasko

en: Change effort stop date and time of "%s"
eo: Ŝanĝi la finan daton kaj la horon de la tasko "%s"

en: New note
eo: Nova noto

en: New subnotes
eo: Novaj sunotoj

en: New subnote
eo: Nova subnoto

en: Delete notes
eo: Forvŝi notojn

en: Delete note "%s"
eo: Forvŝi noton "%s"

en: Drag and drop notes
eo: Ŝovi kaj demeti notojn

en: Drag and drop note "%s"
eo: Ŝovi kaj demeti notojn "%s"

en: Add note
eo: Aldoni notojn

en: Add note to "%s"
eo: Aldoni noton al "%s"

en: Add subnote
eo: Aldoni subnoton

en: Add subnote to "%s"
eo: Aldoni subnoton "%s"

en: Remove note
eo: Forviŝi noton

en: Remove note from "%s"
eo: Forviŝi noton de "%s"

en: Drag and drop tasks
eo: Ŝovi kaj demeti taskojn

en: Delete tasks
eo: Forviŝi taskojn

en: Delete task "%s"
eo: Forviŝi taskon "%s"

en: New task
eo: Nova tasko

en: New subtasks
eo: Novaj subtaskoj

en: New subtask of "%s"
eo: Novaj subtaskoj de "%s"

en: New subtask
eo: Nova subtasko

en: Mark "%s" completed
eo: Marki "%s" kiel kompletigita

en: Mark task active
eo: Marki taskon kiel activa

en: Mark "%s" active
eo: Marki "%s" kiel activa

en: Mark task inactive
eo: Marki taskon kiel ne activa

en: Mark "%s" inactive
eo: Marki  "%s" kiel ne activa

en: Start tracking
eo: Eki la sekvadon

en: Start tracking "%s"
eo: Eki la sekvadon de "%s"

en: Stop tracking
eo: Ĉesi la sekvadon

en: Stop tracking "%s"
eo: Ĉesi la sekvadon de "%s"

en: Maximize priority
eo: Plejgrandigu prioritaton

en: Maximize priority of "%s"
eo: Maksimumigi prioriteton de "%s"

en: Minimize priority
eo: Malplejgrandigu prioritaton

en: Minimize priority of "%s"
eo: Minimumigi prioriteton de "%s"

en: Increase priority
eo: Pligrandigu prioritaton

en: Increase priority of "%s"
eo: Kreski prioriteton de "%s"

en: Decrease priority
eo: Malpligrandigu prioritaton

en: Decrease priority of "%s"
eo: Malkreski prioriteton de "%s"

en: Change priority
eo: Ŝanĝi prioriteton

en: Change priority of "%s"
eo: Ŝanĝi prioriteton de "%s"

en: Add note to tasks
eo: Aldoni noton al tasko

en: Change planned start date
eo: Ŝanĝi la planitan ekdaton

en: Change planned start date of "%s"
eo: Ŝanĝi la planitan ekdaton de "%s

en: Change due date
eo: Ŝanĝi la limdaton

en: Change due date of "%s"
eo: Ŝanĝi la limdaton de "%s"

en: Change actual start date
eo: Ŝanĝi la limdaton

en: Change actual start date of "%s"
eo: Ŝanĝi la aktualan ekdaton de "%s"

en: Change completion date
eo: Ŝanĝi la plenumdaton

en: Change completion date of "%s"
eo: Ŝanĝi la plenumdaton de "%s"

en: Change reminder dates/times
eo: Ŝanĝi la memorigajn datojn/tempojn

en: Change reminder date/time of "%s"
eo: Ŝanĝi la memorigan daton/tempon de "%s"

en: Change recurrences
eo: Ŝanĝi rekurojn

en: Change recurrence of "%s"
eo: Ŝanĝi rekuron de "%s"

en: Change percentage complete of "%s"
eo: Ŝanĝi elcentan kompletigadon de "%s"

en: Change when tasks are marked completed
eo: Ŝanĝi kiam taskoj estas markitaj kiel kompletigitaj

en: Change when "%s" is marked completed
eo: Ŝanĝi kiam "%s" estas markitaj kiel kompletigitaj

en: Change budgets
eo: Ŝanĝi budĝetojn

en: Error while saving %s.ini:
    %s
eo: Eraro konservante %s.ini:
    %s

en: Save error
eo: Konserveraro

en: &New task...
eo: &Nova tasko...

en: Description
eo: Priskribo

en: Subject
eo: Temo

en: Priority
eo: Prioritato

en: Dates
eo: Datoj

en: Due date
eo: Limdato

en: Completion date
eo: Fina dato

en: Reminder
eo: Memorigo

en: Recurrence
eo: Ripeteco

en: No
eo: Ne

en: Budget
eo: Buĝeto

en: Hourly fee
eo: Hora kosto

en: Fixed fee
eo: Fiksita kosto

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Attachments
eo: Kunsendaĵoj

en: Notes
eo: Notoj

en: Edit task
eo: Redaktu taskon

en: None
eo: Neniu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Monthly
eo: Monate

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Yearly
eo: Jare

en: , every
eo: , ĉiu

en: day(s),
eo: tago(j),

en: period,
eo: periodo,

en: week(s),
eo: semajno(j),

en: month(s),
eo: monato(j),

en: year(s),
eo: jaro(j),

en: New &subtask...
eo: Nova &subtasko...

en: Insert a new category
eo: Aldonu novan kategorion

en: Add an effort period to the selected task(s)
eo: Aldonu laborperiodon al elektita(j) tasko(j)

en: Insert a new note
eo: Aldonu la novan noton

en: Insert a new task
eo: Aldonu la novan taskon

en: Edit
eo: Redakti
