taskcoach - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Copy
mr: प्रतिलिपी

en: Delete
mr: काढून टाका

en: Cut
mr: कापा

en: Paste
mr: चिटकवा

en: Drag and drop
mr: ओढा आणि सोडा

en: New category
mr: नवीन वर्ग

en: New subcategory
mr: नवीन अंतरवर्ग

en: Add subnote
mr: उपनोंद  जोडा
