tecla main - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Preview keyboard layouts
sv: Förhandsvisa tangentbordslayouter

en: Attach to a parent window
sv: Fäst vid ett överordnat fönster

en: Window handle
sv: Fönsterhandtag

en: Display version number
sv: Visa versionsnummer

en: Keyboard Layout
sv: Tangentbordslayout
