tecla main - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Tecla
fa: تکلا

en: Preview keyboard layouts
fa: پیش‌نمایش چینش‌های صفحه‌کلید

en: Attach to a parent window
fa: پیوست به پنجره‌ای والد

en: Window handle
fa: دستگیرهٔ پنجره

en: Display version number
fa: نمایش شمارهٔ نگارش

en: Keyboard Layout
fa: چینش صفحه‌کلید
