tecla main - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Preview keyboard layouts
eo: Antaŭrigardu klavarajn aranĝojn

en: Attach to a parent window
eo: Ligi al gepatra fenestro

en: Window handle
eo: Fenestra tenilo

en: Display version number
eo: Montri versionumeron

en: Keyboard Layout
eo: Klavara aranĝo
