tecla main - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Preview keyboard layouts
nl: Voorbeelden van toetsenbordindelingen tonen

en: Attach to a parent window
nl: Vasthechten aan het hoofdvenster

en: Window handle
nl: Venstergrip

en: Display version number
nl: Versienummer weergeven

en: Keyboard Layout
nl: Toetsenbordindeling

en: Key description:
nl: Sleutelbeschrijving:

en:  Level %d, character %s.
nl:  Niveau %d, teken %s.
