tecla main - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Preview keyboard layouts
ca: Vista prèvia de les disposicions de teclat

en: Attach to a parent window
ca: Adjunta a la finestra pare

en: Window handle
ca: Manegador («handle») de la finestra

en: Display version number
ca: Mostra el número de versió

en: Keyboard Layout
ca: Disposició del teclat
