gnome-builder master - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Tecla
sk: Klávesník

en: Preview keyboard layouts
sk: Náhľad rozloženia klávesníc

en: Attach to a parent window
sk: Pripojí k nadriadenému oknu

en: Window handle
sk: Identifikátor okna

en: Display version number
sk: Zobrazí číslo verzie

en: Keyboard Layout
sk: Rozloženie klávesnice
