tecla main - en to sl_SI translation catalogue (8 entries)

en: Tecla
sl_SI: Tekla

en: Preview keyboard layouts
sl_SI: Pregled postavitev tipkovnice

en: Attach to a parent window
sl_SI: Pripni nadrejenemu oknu

en: Window handle
sl_SI: Ročica okna

en: Display version number
sl_SI: Prikaži številko različice

en: Keyboard Layout
sl_SI: Postavitev tipkovnice

en: Key description:
sl_SI: Opis tipke:

en:  Level %d, character %s.
sl_SI:  Raven %d, znak %s.
