tecla main - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Tecla
eu: Tekla

en: Preview keyboard layouts
eu: Aurreikusi teklatuaren diseinuak

en: Attach to a parent window
eu: Erantsi leiho guraso bati

en: Window handle
eu: Leihoen maneiua

en: Display version number
eu: Erakutsi bertsio-zenbakia

en: Keyboard Layout
eu: Teklatuaren diseinua

en: Key description:
eu: Teklaren deskribapena

en:  Level %d, character %s.
eu:  %d maila, %s karakterea.
