tecla main - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Preview keyboard layouts
fi: Esikatsele näppäimistöasetteluja

en: Attach to a parent window
fi: Kiinnitä ylätason ikkunaan

en: Window handle
fi: Ikkunakahva

en: Display version number
fi: Näytä versionumero

en: Keyboard Layout
fi: Näppäimistön asettelu
