tecla main - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Preview keyboard layouts
bg: Преглед на подредбите на клавиатурата

en: Attach to a parent window
bg: Закачане към родителски прозорец

en: Window handle
bg: Указател към прозорец

en: Display version number
bg: Показване на версията

en: Keyboard Layout
bg: Подредба на клавиатурата

en: Key description:
bg: Описание на ключа:

en:  Level %d, character %s.
bg:  Ниво %d, знак %s.
