tecla main - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Preview keyboard layouts
el: Προεπισκόπηση διατάξεων πληκτρολογίου

en: Attach to a parent window
el: Επισύναψη σε γονικό παράθυρο

en: Window handle
el: Χειριστήριο παραθύρου

en: Display version number
el: Εμφάνιση αριθμού έκδοσης

en: Keyboard Layout
el: Διάταξη πληκτρολογίου

en: Key description:
el: Περιγραφή κλειδιού:

en:  Level %d, character %s.
el:  Επίπεδο %d, χαρακτήρας %s.
