telegnome master - en to cs translation catalogue (65 entries)

en: Legacy migration complete
cs: Přechod ze staré verze dokončen

en: Set internally to true to indicate that TeleGNOME has checked for legacy gnome-config settings and migrated any that existed.
cs: Interně se nastaví na zapnuto, když TeleGNOME provede kontrolu starého nastavení v gnome-config a když nějaké najde, provede jeho převod.

en: Channel children
cs: Potomci kanálu

en: List of channel IDs. Each channel folder uses the org.gnome.telegnome.channel schema.
cs: Seznam jednotlivých ID kanálu. Každá ze složek kanálu používá schéma org.gnome.telegnome.channel.

en: Current channel
cs: Aktuální kanál

en: ID of current channel.
cs: ID aktuálního kanálu.

en: Zoom factor
cs: Úroveň přiblížení

en: Page zoom factor. Larger numbers produce larger text.
cs: Úroveň přiblížení stránky. Čím větší číslo, tím větší text.

en: Automatically switch page at periodic intervals
cs: Automaticky přepínat stránku v pravidelných intervalech

en: The frequency of paging is controlled by the "paging-interval" key.
cs: Četnost stránkování se řídí klíčem „paging-interval“.

en: Paging interval
cs: Stránkovací interval

en: Specifies the interval for the auto-pager, in milliseconds.
cs: Určuje interval pro automatické stránkování, v milisekundách.

en: Current page number
cs: Číslo aktuální stránky

en: Current subpage number
cs: Číslo aktuální podstránky

en: Channel name
cs: Název kanálu

en: Channel description
cs: Popis kanálu

en: Page URL
cs: Adresa URL stránky

en: URL pattern for pages. Must contain one C format string substitution accepting an int (e.g. %d), for the page number.
cs: Vzor adresy URL pro stránky. Musí obsahovat zástupnou proměnnou ve formátu C pro celé číslo (např. %d), která bude nahrazena číslem stránky.

en: Subpage URL
cs: Adresa URL podstránky

en: URL pattern for subpages. Must contain two C format string substitution accepting ints (e.g. %d), for the page and subpage numbers respectively.
cs: Vzor adresy URL pro podstránky. Musí obsahovat dvě zástupné proměnnou ve formátu C pro celé číslo (např. %d), které budou nahrazeny číslem stránky a podstránky.

en: Country code
cs: Kód země

en: Web server error: Wrong page number?
cs: Chyba webového serveru: Nesprávné číslo stránky?

en: Error making HTTP connection
cs: Chyba při vytváření spojení HTTP

en: Internal error in HTTP query code
cs: Interní chyba v kódu dotazu HTTP

en: Error in page entry
cs: Chyba v zadání stránky

en: _File
cs: _Soubor

en: _Quit
cs: U_končit

en: _Settings
cs: _Nastavení

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Channels
cs: _Kanály

en: _Help
cs: Nápo_věda

en: _Contents
cs: O_bsah

en: _About
cs: O _aplikaci

en: TeleGNOME: Preferences
cs: TeleGNOME: Předvolby

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Název

en: Move up
cs: Posunout výš

en: Move down
cs: Posunout níž

en: Add...
cs: Přidat…

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Channels
cs: Kanály

en: Miscellaneous
cs: Různorodé

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _OK
cs: _Budiž

en: New/Edit Channel
cs: Kanál (nový/změna)

en: Channel Information
cs: Informace o kanále

en: Description
cs: Popis

en: TeleGNOME: Teletext for GNOME
cs: TeleGNOME: Teletext pro GNOME

en: Page:
cs: Stránka:

en: Page number
cs: Číslo stránky

en: _Jump to
cs: _Skočit na

en: Go To Page
cs: Přejít na stránku

en: _Back
cs: _Zpět

en: Get Previous Page
cs: Získat předchozí stránku

en: _Forward
cs: _Vpřed

en: Get Next Page
cs: Získat následující stránku

en: _Home
cs: _Domů

en: Go to the home page
cs: Přejít na domovskou stránku

en: _Play
cs: _Přehrát

en: Toggles auto-paging
cs: Přepnout automatické stránkování

en: Teletext for GNOME
cs: Teletext pro GNOME

en: GNU General Public License, version 2 or later
cs: GNU General Public License, verze 2 nebo novější

en: Viewer for Teletext pages
cs: Prohlížeč teletextových stránek

en: TeleGNOME is a program to display teletext pages over the internet, based on image feeds from a variety of broadcasters.
cs: TeleGNOME je program pro zobrazování teletextových stránek přes Internet. Funguje promocí obrázkových kanálů z různých vysílacích serverů.
